Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Pawel napisał:

Kupiłeś wobec tego wyłudzony sprzęt.Te dekodery nie są sprzedawane tylko wypożyczane. Jeśli możesz to lepiej go zwróć.

Ale dlaczego działał i po zmianie kart przestał , możliwe że go zablokowali jakoś zdalnie itd?  Do momentu kombinacji z kartami działał prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pawel napisał:

Być może by się odblokował przypisaną do niego kartą której nie posiadasz.

Mam wszystkie karty od niego , przysłali mi dekoder z kartą pewnie nieaktywna, uruchomiłem go po raz 1 z moją kartą i było OK, ale z ciekawości włożyłem karte co mi przysłali z dekoderem i od tamtej pory przestał działać. Nawet jak spowrotem włożyłem kartę moją na której 5 minut wcześniej odbierał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cameleon powinien działać bez problemu. Cameleon nie jest parowany z dekoderem. 

Ile dałeś za ten dekdoer? I po co go kupiłeś? 

Do cameleona przecież można było dostać sprzęt za 0 zł lub wymienić na nowy zestaw. 

 

Karta rodziców (cayman) nie ma prawa działać w tym dekoderze 

 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PawelTSW napisał:

Cameleon powinien działać bez problemu. Cameleon nie jest parowany z dekoderem. 

Ile dałeś za ten dekdoer? I po co go kupiłeś? 

Do cameleona przecież można było dostać sprzęt za 0 zł lub wymienić na nowy zestaw. 

 

Karta rodziców (cayman) nie ma prawa działać w tym dekoderze 

 

Teraz mam karte cayman wsadzoną do dekodera ,i dalej jest ekran aktywacyjny . Za dekoder dałem 150zł  kupiłem go gdyż standardowy miałem sagema jakiegoś i miał słabą jakość obrazu itd.  Karta kameleon działała do momentu aż nie włożyłem karty cayman (co mi przysłali nie wiem co to za karta była)

Jestem w kropce... obraz i dzwiek był znacznie lepszy na tym ultraboxie niż na moim starym dekoderz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego nie wziąłeś za darmo z salonu?? 

 

Kartę cayman po co w nim trzymasz? To nic nie da. Musiałaby być opłacona żeby działała ale sprzedawać jej nie można dalej. Po 2 nie zadziała bo to jest własność c+, tak samo jak dekoder. 

 

Po co go kupiłeś? 

 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PawelTSW napisał:

To dlaczego nie wziąłeś za darmo z salonu?? 

 

Kartę cayman po co w nim trzymasz? To nic nie da. Musiałaby być opłacona żeby działała ale sprzedawać jej nie można dalej. Po 2 nie zadziała bo to jest własność c+, tak samo jak dekoder. 

 

Po co go kupiłeś? 

 

Ultraboxa+ 4K nie chceli dać już na tą umowę ja mam starą kartę camelom , a tata ma cayman z ultraboxem+ 4k , wiec mialem stary tuner sagem i karty kameleon z multiruma starego. Wiec kupiłem ultraboxa+ 4k żeby mieć lepszą jakość.  Za takie pieniądze za tego ultraboxa uważam że okazja...

Z ostatniej chwili przyniosłem kartę kameleon od rodziców ,wrzuciłem do kupionego tunera i zaczęła działać ... nie wiem czy moje zgłoszenie do nc+ coś pomogło czy jak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2020 o 16:56, Paweł 68 napisał:

Przewód HDMI niskiej jakości,  kup taki z certyfikatem i problem zniknie.



Kupiłem przewód wysokiej jakości i problem nadal występuje. 

Ktoś tu pisał o sprawdzeniu końcówek od przewodu antenowego - że niby słabo zarobione i to może być problemem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kablami to chyba jest tylko problem z ultraboxem.

Jakoś nie słychać,  żeby narzekali klienci urządzeń UHD u innych operatorów.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Technikolor z tv LG działa nawet na kablu HDMI za 5 złotych, natomiast jak podłączyłem ADB brak współpracy na żadnym nawet certyfikowanym kablu jeśli włączona jest na telewizorze opcja "Ultra Deep Colour"

Nie wiem od czego to zależy, że tv LG działa prawidłowo z serią ITCA , natomiast seria JADA "kłóci się" i skutkuje to efektem jakby było zwarcie w przewodach. Xiaomi mi box 4K również działa na tym przewodzie HDMI.

Na szczęście mam ITCA, czyli Technikolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw czy kiedykolwiek będzie można ustawić sobie TVP1 na kanale 1, TVP2 na drugim itd. Nie lubię gdy ktoś za mnie decyduje na którym kanale ma być dany kanał. Podejrzewam jednak że pewnie niedasie. Na multiroomowym dekoderze jednak dasie, choć o pomstę do nieba woła w jaki sposób ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...