Jump to content

buzzer

Users
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About buzzer

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No mi też napisali abym udał się do APSu i wymienił dekoder ale chwilę wcześniej jednak wszystko ruszyło. U siebie w systemie mieli coś pogmatwane i dlatego nie poszło. Zanim to mi odpowiedzeli to w poprzedzającym ich mailu napisali ze kanały będą działać z tylko tym dekoderem który jest widoczny na mojej umowie. Podali nawet numer seryjny bo jeszcze go porównywałem z numerem na nalepce z tyłu urządzenia. Numer się zgadzał i dlatego napisałem aby ponownie sparowali bo coś jednak nie działa no i naprawili. Teraz jest ok.
 2. Hej. Miałem to samo. Przywróciłem ustawienia fabryczne... bez zmian, pościłem od nowa uprawnienia i też nie poszło. Napisałem do c+ maila aby mi ponownie sparowali kartę z dekoderem. Po jakimś nie długim czasie ponownie zrobiłem aktualizacje uprawnień i kanały o dziwo zaświeciły. Po chwili dostałem też maila od nich że dekoder nie jest już wspierany i zapraszają po odbiór innego sprzętu. Jak widać coś jednak zrobili bo kanały zaświeciły a z drugiej strony napisali ze się nie da.
 3. No wstrzymam się chwilę ale powiem Ci że poczytałem trochę o tym i temat jest nie taki łatwy. Dodatkowo chyba wymagany jest zewnętrzny czytnik kart, którego nie mam.
 4. Niestety mój tv nie ma tunera sat Oscam czarna magia. Pozostaje sprzęt operatora. Tylko czy w takim razie wymienią mi też kartę czy tylko dadzą dekoder?
 5. Mam jeszcze nbox enigma ale oscama nie ogarniam niestety
 6. Już działa. Napisałem do nich aby mi ponownie sparowali kartę z dekoderem (bo podobno takie parowanie przeprowadzali). Zrobiłem ponownie aktualizacje uprawnień i TVN turbo zaświecił Do drugiej karty co mam bez dekodera teraz to zapraszają mnie z tą kartą do punktu po odbiór bezpłatnego dekodera.
 7. To ja wiem i wiemy my wszyscy a robimy jak robimy Niestety przywrócenie ustawień nic nie dało. Nowych aktualizacji nie wyszukuje więc soft jest raczej aktualny.
 8. Uprawnienia puściłem ale nic to nie dało. Niestety w drugim miejscu nie mam nic z gniazdem CI więc moduł odpada. Panowie brykam spać bo dziś wróciłem z naszego kochanego bałtyku do okolic Warszawy i nie ukrywam, że oczy mi się zamykają Z góry dziękuję za chęć pomocy. Pozdrawiam
 9. Mam dwie karty cameleon i jednego pace dekoder. Chcę mieć multiroom dzialajacego niezależnie. Dwie karty w dwóch różnych miejscach. @ircios karta działa w Ferguson 153 combo. Aktualizacja uprawnień nic nie dała. Na TVN turbo pokazuje "nieobsługiwany system kodowania". Muszę dobrać dwa nowe dekodery. Tamten Ferguson jest już leciwy i nie chce już ryzykować jak się popsuje.
 10. @Draxdzieki za informację. Czy jako główny dekoder mogę wziąć dekoder 4K ultrabox+? Jaki brać dekoder do karty dodatkowej? No i najważniejsze: czy będzie to za free jak ma to miejsce obecnie? Pozdrawiam
 11. Witam, Niestety po dzisiejszym powrocie z urlopu zauważyłem ciemność na TVN turbo Mam dekoder pace + dwie karty cameleon od bodajże 6 czy 7 lat. teraz moje pytanie: czy muszę gdzieś dzwonić i dogadywać szczegóły wymiany na dwa niezależne dekodery z dwoma kartami czy tylko udaje się do pierwszego lepszego punktu nc+ i tam mi dokonają wymiany? Multiroom mam na dwóch niezalezych kartach po starej c+ i chciałbym aby nadal opcja Multiroom działała w taki sam sposób i była nadal bezpłatna.
×
×
 • Create New...