Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie panikuj, dyski w Evoboxach nie są z cukru nie stopią się, jakieś załączenie w nocy go nie zabije- gdy oglądasz chodzi cały czas i dekoder ci jeszcze nie padł.

Właśnie najbardziej dyski się zużywają podczas ich włączania kiedy talerze muszą się rozpędzać. Muszę zrobić jakąś zasłonkę na wyświetlacz zakładaną na wyświetlacz.  :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem mam pewne pytanie a mianowicie czy wam też CI Polsat HD pojawił się na liście ulubionych bezpośrednio z kasacją wersji SD? Jeżeli tak to chyba Cyfrowy Polsat naprawił lukę w oprogramowaniu dekodera bez softowania :)

 

 

U mnie się pojawił co mnie trochę zdziwiło, bo przedtem dekoder "nie umiał" podmienić kanałów.

 

U mnie musiałem podmienić ręcznie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, w aplikacji VOD (CP GO) też macie taki dziwny glos? Jakby materialy byly nagrywane z 20 lat temu?

 

Tak działo to VOD. Bolączka to HBO GO - zastanawiałem się czy tylko u mnie z tym dźwiękiem jest coś nie tak, bo taka prędkość internetu czy coś podobnego a to tak jest w każdym dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak działo to VOD. Bolączka to HBO GO - zastanawiałem się czy tylko u mnie z tym dźwiękiem jest coś nie tak, bo taka prędkość internetu czy coś podobnego a to tak jest w każdym dekoderze.

Z tym dźwiękiem - porażka. Wczoraj coś odpaliłem z VOD i dźwięk bardzo cichy. Kiedy normalnie TV przez ten dekoder oglądam na poziomie głośności telewizora 25-30, tak VOD musiałem oglądać na... 80 (żeby cokolwiek słyszeć)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie zauwazylem grupowego zaznaczania nagran i ich usuwania ... serio trzeba kazde nagranie OK- USUN - TAK - NIE  ... WTF 

 

W chwili, gdy zaznaczasz kanał, który chcesz usunąć, przechodzisz w bok na inny kanał i  okejem zaznaczasz inne kanały i dopiero na koniec w dół i potwierdzasz usunięcie.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sortowanie kanałów na liście ulubionych też musi odbywać się pojedynczo. Nie można zaznaczyć kilku pozycji i ich naraz przesunąć. Chyba, że jestem ślepy. Pod względem dogodności układania listy ulubionych stare dekodery są teraz dużo lepsze od Evoboxa, w którym trzeba się na piechotę naklikać, że gały wyłażą..
Edytowane przez killerów dwóch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili, gdy zaznaczasz kanał, który chcesz usunąć, przechodzisz w bok na inny kanał i  okejem zaznaczasz inne kanały i dopiero na koniec w dół i potwierdzasz usunięcie.

Chyba mnie nie rozumiecie ... mowie o kasowaniu NAGRAN z listy nagranych programow NIE KANALOW z listy ktora sobie stworzę !! nie ma grupowego kasowania 

Edytowane przez papryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...