Jump to content

Nugens

Users
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About Nugens

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

156 profile views
 1. ta i TVP1 w 4K i na 2020 starczy, reszta po 2-3 latach, tak samo jak wprowadzanie HD, zajęło im to trochę czasu, na bide z 10 lat
 2. A ja mam wersję 3.2.0 i zdalne nagrywanie i zdalny pilot jest aktywny, ale co z tego jak nie ma żadnych opcji w ustawieniach oprócz włącz i wyłącz funkcję.
 3. jeżeli ma wejście HDMI to bez problemu, bo tylko takie wyjście posiada ów dekoder, no chyba że kabel HDMI-EURO
 4. @leszek1976To chyba tak nie działa, że wymyślisz sobie funkcje, a producent je zrobi. Czcze życzenia, no chyba, że złapałeś złotą rybkę, to masz właśnie prawo do trzech życzeń, w takim razie zmień jakieś życzenie na odkodowanie pakietu rozrywka.
 5. wątpię, za długo to to już trawa, kilka osób pisało na forum, że zgłaszali sprawę i w CP i w HBO i jedni zwalają na drugich, ja osobiście oglądam przez smart tv i tam nawet dolby digital
 6. Czy macie też tak, że jak włączycie podgląd i za szybko przełączycie kanał to pojawiają się dwa okna podglądu, obydwa małe?
 7. Najlepiej HBO GO oglądać przez smart tv lub przez kompa, bo przez evoboxa porażka, już na evobox lite jest lepszy dźwięk.
 8. Może to głupie pytanie ale czy przywrócenie ustawień fabrycznych kasuje liste ulubionych? A to przepraszam, nie wiedziałem
 9. nic to nie da, kartę przełoży można dopiero jak grzecznie w pasku na dole o tym poinformuje, albo jak już zblokują
 10. Idąc Twoim tokiem myślenia, to trzeba iść na kolanach do Częstochowy i dziękować im choćby za pilota, bo to luksus i nie musi być w komplecie, tak naprawdę to ten CP trochę przegina, choćby z przekładaniem kart w multiroomie i to zawsze 23.30.
 11. Co też często i gęsto także mu nie wychodzi, choćby odwieczny problem z EPG.
 12. Ostatnio przez przypadek po pół roku użytkowania odkryłem, że przy odtwarzaniu nagranych materiałów przy wciśnięciu na pilocie przycisku numerycznego przeniesie cię do danej minuty (wciskając 30 przenosi do 30 minuty), super sprawa, a ja wcześniej przewijałem do określonego czasu. Znacie może jakieś inne "ukryte" funkcje?
×
×
 • Create New...