Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ta ochrona nic nie daje, bo można tylko blokować kanały ze względu na wiek. A co jeśli chcę zablokować kanał bez ograniczenia wiekowego?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wcześniej pytałem czy Evobox ma sterowanie opóźnieniem dźwięku po optyku. odpowiedź brzmi nie. Niestety opóźnienie u mnie jest.Nawet gdy podłączyłem optyka pod TV to efekt jest taki sam. Co prawda tv ma możliwość zmiany opóźnień ale to nie pomaga. Wręcz pogarsza. A łatwo to sprawdzić. Wystarczy podgłośnić głośniki TV i jeśli dźwięk z głośników TV się nie synchronizuje z głośnikami zewnętrznymi to są opóźnienia. Fajnie by było gdy by sam dekoder był w stanie niwelować te opóźnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienie można regulować tylko w tym urządzeniu, które dokonuje dekompresji sygnału cyfrowego. Najlepiej zgłoś problem do wlaściciela kanału.

Problem jest w tym, że opóźnienie występuje na każdym kanale. Ale masz za pewne rację, podłączyłem dźwięk także z Evoboxa ale zwykłym minijack i opóźnienie dalej istnieje ale jest bardzo minimalne i nie zauważalne. Porównując z podłączonymi głośnikami i z głośnikami tv to dźwięk prawie się nakłada. Ponoć dobre amplitunery mają możliwość korekty opóźnień. Dlatego gdy by Evobox miał taką możliwość wtedy każdy z gorszym sprzętem bądź konverterem nie miał by kłopotu. Może kiedyś będzie;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu problemy rozwiązuje nadawca kanału przy współpracy z dostawcą kontentu i tam należy kierować swoje spostrzeżenia. Regulacja opóźnienia audio, to rozwiązanie dotyczące urządzeń audio, które wykonują demuxing np. dźwięku wielokanałowego do stereo. Tak czy inaczej, nie ma w planach aby dekoder Evobox był miejscem tego typu regulacji. Jeśli dotychczas nikt nie zwrócił na to uwagi, to znaczy, że przesuniecie dźwięku w stosunku do obrazu jest pomijalne.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder od niedawna i uczę się go.Szukałem ale mogłem przeoczyć kogoś kto ma ten sam problem.Po wejściu na kanał wybrany z grup tematycznych np z edukacja,film sport itp nie mogę wpisując nr kanału przejść na kanał z innej grupy.Muszę wrócić na np Wszystkie lub na grupę w której jest wybierany kanał.Dostaję odpowiedź że brak kanału w tej grupie. Jest to normalka czy błąd mojego dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder od niedawna i uczę się go.Szukałem ale mogłem przeoczyć kogoś kto ma ten sam problem.Po wejściu na kanał wybrany z grup tematycznych np z edukacja,film sport itp nie mogę wpisując nr kanału przejść na kanał z innej grupy.Muszę wrócić na np Wszystkie lub na grupę w której jest wybierany kanał.Dostaję odpowiedź że brak kanału w tej grupie. Jest to normalka czy błąd mojego dekodera?

 

Tak ma być. Dodam jeszcze, że aby w takim wypadku przejść na grupę kanałów Wszystkie należy po pojawieniu się komunikatu nacisnąć OK na pilocie.

Chcesz mieć własna numeracje i kanały ułożone według własnej kolejności?

Ułóż własną listę ulubionych kanałów.

Tak tylko informuję, że u mnie nie są znowu pobierane rekomendacje w sekcji Program TV, czy to znowu problem u nadawcy?

 

U mnie rekomendacje w menu są wszędzie gdzie powinny być.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...