Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale w radiu internetowym jak włączę jakąś stację radiową pojawi mi się komunikat o problemach sieciowych ( kod:501 )

W tym radiu to w ogóle są błędy. Nazwy stacji które już nie istnieją (np. Merkury). Brak sporo polskich stacji lokalnych i ponadregionalnych. Chociaż by dodali resztę regionalnych, bo brakuje Radia Łódź, Lublin i Zachód. A ten komunikat "kod501", to akurat mi nie przeszkadza. Ważne że radio działa.

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk szarpie i tak jakby mono chwilami był, a obraz jak z VHS. Przed aktualizacją był lepszy aczkolwiek równie beznadziejny kategorii SD. Jedyne co usłyszałem to że przyczyną jest słabe łącze internetowe. Moje oscyluje między 6-8Mb/s. Tylko, że oglądam na tym samym łączu przez PS3 i jest elegancko, zarówno obraz jak i dźwięk. Czasem się przymuli na kilka sekund z buforem ale i tak jest daleko przed EvoBox. Na dekoderze nie da się tego oglądać :(

Edytowane przez TomPure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z Evobox. Uruchamia się, napis "Uruchamianie dekodera", po czym robi restart ze 2 razy i przystępuje do aktualizacji.

Krok 1: Weryfikacja wersji...  Brak nowszej wersji aplikacji... Ta sama wersja ekranu powitalnego

Krok 2: Wstrajanie tunera... Wstrajanie prawidłowe... Pobieranie sekcji... BŁĄD POBIERANIA... Wyszukiwanie... Nie znaleziono sygnalizacji oprogramowania

Krok 3: Pobieranie sekcji...  Błąd odbioru sekcji danych... Błąd pobierania

Krok 4: Przygotowanie pobierania... Błąd wyszukiwania pamięci usb... Aktualizacja nieudana

 

Po tym następuje restart i wszystko od nowa, rodzice marudzą że od kilku dni są bez telewizji. Czy ma ktoś może pomysł jak to rozwiązać? Nie bardzo mam ochotę jechać po dekoder paręset kilometrów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciskasz klawisz MENU (nad Wyjdź) klikasz w prawo aż do SZUKAJ - OK i zaczynasz wpisywać tytuł,po trzech znakach już zaczyna Ci szukać i pokazywać kolejne możliwe litery zapytania a nieco wyżej prawdopodobne tytuły o ile występują w EPG bądź pozycje, które zostały zapisane na dysku.

Przecież to proste jak budowa cepa ;)

Nie panikuj, Evobox dobitnie rozgryziesz po góra 3-4 dniach, wbrew pozorom obsługa jego jest tak prosta że nawet myśleć nie potrzeba- ino trza to rozgryźć :/

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie tego dekodera. Mam u siebie zwykły konwerter i pociągnięte od niego 6 kabli do 3 telewizorów. Jaka jest różnica między podłączeniem Evoboxa bezpośrednio do unicable (po zmianie konwertera na unicable z Polsatu), a przy podłączeniu dwóch kabli ze zwykłego konwertera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki podłączeniu dekodera Evobox do konwertera Unicable możesz korzystać z zaawansowanych funkcji PVR, czyli jednoczesnego nagrywania trzech programów podczas oglądania czwartego. Wszystko to odbywa się przez połączenie tylko jednym przewodem antenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli korzystasz z konwertera podwójnego (Twin), to będziesz miał możliwość jednoczesnego oglądania oraz nagrywania. Natomiast nie rekomenduje używania instalacji antenowej wyposażonej w konwerter uniwersalny, ponieważ mogą występować problemy z dostępnością funkcji nagrywania oraz aktualizacji Programu TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...