Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HBO GO w evo jak nie dziala tak nie dziala ... LOL !!!! 

Przepraszamy za niedogodności oraz prosimy o cierpliwość. Cały czas pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem tej sytuacji.

 

Od kilku dni mam problem z EPG. Po wejściu mam od razu "Aktualizacja programu TV, Proszę czekać" i tak bez konca. Ustawienia fabryczne?

Tak jak napisałeś, wykonaj najpierw powrót do ustawień fabrycznych oraz napisz nam, czy EPG działa już poprawnie. Jeśli ta operacja nie przyniesie skutku, to napisz nam, z jakiego modelu dekodera korzystasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie. U mnie ten problem pojawił się, po pobraniu przez dekoder softu 2.3.0 . Po dłuższym włączeniu deka, bywa ż EPG pojawia się prawidłowe, lecz nie zawsze.Czy jeżeli wykonam powrót do ustawień fabrycznych,nie wykasują się kanały wyszukane ręcznie,ustawione powyżej 1000-ca. Dekoder EWOBOX PVR, konwerter typu monoblok podpięty jednym kablem .Oczywiście wyszukane kanały z Hot Birda i Astry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś z tymi nieobsługiwanymi formatami dźwięku po ostatniej aktualizacji?

 

Ciekawi mnie czy istniałaby możliwość dodania wsparcia YouTube TV. Technicznie rzecz biorąc wystarczy wyświetlić stronę https://youtube.com/tv a to nie powinno być trudne

Edytowane przez LosTigeros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy istniałaby możliwość dodania wsparcia YouTube TV. Technicznie rzecz biorąc wystarczy wyświetlić stronę https://youtube.com/tv a to nie powinno być trudne

No niby nie trudne bo to nawet już jest zrobione tylko problem jest w licencjach..

Ps. Czy ty czasami nie robiłeś crustomów dla kazamów ? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie widziałem aby ktoś pisał o tym problemie a u mnie już kilka lub kilkanaście razy wystąpił.

Dekoder mam skonfigurowany że tak nazwę z deepsleep'em i czasami po włączeniu i zostawieniu na kanale na którym się uruchomił nie działa timeshift, w żadnym kierunku. Nie można nawet pauzować. Pomaga dopiero zmiana na inny kanał i powrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,możesz podłączyć dwa kable.Musisz mieć w antenie zamontowany konwerter twin.Wtedy przykładowo jeden kanał nagrywasz ,zaś drugi oglądasz.Co tracisz?Między innymi pełną możliwość nagrywania 3 kanałów i oglądanie czwartego.

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dekoderze Evobox nie mogę uruchomić HBO Go - dostaję komunikat "serwer nie jest dostępny".

Sytuacja taka trwa od ok. 2 tygodni.

Na komputerach nie ma problemu - na nich wszystko działa.

Usunąłem dekodery z listy ale nic to nie zmieniło - nie pojawiły się ponownie, usługa dalej nie działa, dekoder nie pojawił się ponownie na liście urządzeń.

Co może być przyczyną?

Internet działa na dekoderze - połączenie jest przewodowe, Polsat On the go działa normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 28 lutego na Evobox przestało działać: https://forum.satkurier.pl/topic/21917-dekoder-evobox-pvr-dyskusja-og%C3%B3lna/page-353?

 

Temat o reklamacjach znajdziesz tutaj: https://forum.satkurier.pl/topic/25305-reklamacje-w-cyfrowym-polsacie/?view=getnewpost

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co oznacza "zbliżone do nagrywania". Nagrywanie 1 kanału w tle mi wystarcza ale chciałbym móc korzystać z funkcji podglądu innego kanału stąd pytanie czy to działa?

 

Przy jednym kablu antenowym jak nagrywasz na innym kanale, to masz brak dostępu do części z kanałów.

Podobnie będzie jak włączysz PIP. Ponadto nie włączysz PIP jak będziesz w tym samym czasie nagrywał jakikolwiek program.

Nie dziaduj. tylko wymień konwerter na Unicable z zestawem antenowym dla Evobox PVR.

Nie musisz wymieniać całej anteny (chyba, że aktualna antena jest bardzo zniszczona).

Z zestawu antenowego możesz wykorzystać sam konwerter. 

Zyskasz swobodę korzystania z pełnych możliwości dekodera,

Cena zestawu antenowego przy umowie na Evobox jest atrakcyjna w stosunku do ceny rynkowej za sam konwerter Unicable.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...