Jump to content

PINOL

Users
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About PINOL

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dekoder Evobox PVR. HBO GO od kilka godzin nie działa. Błąd 37-11-3.
 2. Nie mam wifi, bo router stoi za telewizorem, podlaczony kablem do dekodera
 3. Tak, sprawdzalem na innych dostawcach (Vectra). Nie dziala. W salonie nie sprawdzali, twierdza, iz nie maja mozliwosci technicznych. Zastanawiam sie, czy nie nagrac filmu komorka jak uruchamiam VOD i HBO Go, i z tym udac sie do salonu. Ale co to da, ja wymiana na ten sam model.
 4. Czy coś się ruszyło? Jak usługi internetowe nie działały, tak nie działają! W jaki sposób mogę wymienić dekoder na inny, jeśli salon CP/Plus odmawia mi wymiany z tego powodu?
 5. Oprogramowanie: 4.70.1.23 Tak, DHCP przydzielane dynamicznie, ale ręczne nadanie IP nie rozwiązuje problemu.
 6. Nie wiem do kogo piszesz, ale podam. oprogramowanie mcu: 5.0 dostawca internetu: Plus router: odu-idu 200, dekoder podłączony bezpośrednio do idu. Jak już o pisałem, kabel jest ok, ale na wszelki wypadek sprawdziłem na innym. Problem z internerem, pomimo prawidłowych parametrów sieci w diagnostyce nadal jest. Dodam tylko iz ani tv, ani evobox nie mają problemów z siecią i internet na nich działa bezproblemowo.
 7. Ja o tym problemie już pisałem tutaj kilkukrotnie. Dekoder mam podłączony kablowo, i też wyskakuje mi błąd braku internetu. Tym samym kablem jak podepne TV to internet jest. Dekoder także prawidłowo wskazuje, iż ma przydzielone IP itp. Tutaj widać ewidentnie że coś jest nie tak z oprogramowaniem. Niestety, nie udało mi się z tego powodu wymienić dekodera na inny, także ICOK oraz infolinia nic nie są w stanie pomóc, (zawsze ta sama śpiewka, sprawdź kabel, router, itp). Może ktoś z tutaj obecnych ( support485) przyjrzą się bliżej ponownie temu problemowi na tym dekoderze.
×
×
 • Create New...