Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie koniecznie. Ja mam uniwersalny i siłą z jakością śmiga mi 90/100 przy jednym kablu. Ale co do samego dekodera, to faktycznie lekki w obsłudze i co najważniejsze dla mnie, to można ułożyć swoja listę kanałów wg. własnej numeracji. To na pewno na plus.

 

Gienions. Jak nie aktualizować? Można tak? Ja myślałem, że on sam automatycznie się aktualizuje.

Jak był nówka to pojawiał się komunikat czy aktualizować czy odłożyć aktualizację. Teraz po tych aktualizacjach to jedzie z automatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRY WIECZÓR

mam problem z zainstalowaniem ASTRY

instalacja antenowa po nc+

dwa przewody antenowe 

na nc - wszystko działało

przełączyłem kable

próbuje wszystko zrobić jak w instrukcji

w ogóle nie chce mi pokazać sygnału a tym samym zainstalować programów z astry.

czy mam to zrobic na jednym przewodzie i potem podlaczyc drugi czy cos innego

konwenter uniwersalny ( zez ) DiseqC lan 1 i lan 2

dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też po ustawieniu nagrywania na ,,nagraj odcinek "nie nagrywa się do końca nagrywanie według epg? Pytam ponieważ za każdym razem gdy zaprogramuję sobie coś,to jakieś ok.10 minut końcowe się nie nagrywa.Ten problem występuje na jakimkolwiek kanale,który programuję w celu nagrania.Ps.zegar właściwie na wyświetlaczu pokazuje godzinę. Oprogramowanie aktualne to najnowsze.

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich,

próbowałem rozgryźć to sam, ale poległem i proszę o rozjaśnienie mi tej sprawy. Moim jedynym sposobem oglądania TV jest nagrywanie interesujących mnie treści i późniejsze odtwarzanie. Dzięki temu jestem zdrowszy bo nie oglądam reklam. Dekoder Evobox mam chyba od jego początków. Najczęściej odwiedzanym zakątkiem są NAGRANIA. Bardzo często oglądam jakąś pozycję na raty.

 

Na początku było tak, że kiedy wchodziłem tego menu i podświetlałem na żółto NAGRANIA nad napisem pojawiały się dwa rzędy obrazków: NOWE NAGRANIA i KONTYNUUJ OGLĄDANIE (chyba tak to było) mogłem wtedy od razu oglądać dalej.

 

Niestety po pewnym czasie ta funkcja zniknęła - był tylko rząd NOWE NAGRANIA więc musiałem chodzić do menu NAGRANIA i tam odnajdywać oglądany wcześniej program. [beep]a zepsuli fajną funkcję - pomyślałem - szkoda.

 

Problem w tym, że co jakiś czas pojawia mi się (niestety bardzo rzadko - raz na parę miesięcy) ten zaginiony element i nie potrafię dociec czy to jest błąd oprogramowania, czy też ja coś robię aby się pojawiał. Próbowałem w różny sposób wyłączać oglądany program: kwadracikiem, pauzą, czerwonym przyciskiem, pilotem od telewizora. Nie wpływało to na pojawienie się upragnionej funkcji.

 

Może ktoś z Was oświeci mnie w tej kwestii? Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz taki problem, że nie ma przewijania x8 do przodu, co dla mnie jest nawet nie zauważalne :grin: .

I tu jesteś w będzie,wielu osobom brakuje właśnie przewijania w takiej prędkości. x4 się ślimaczy,zaś x16 to już duży speed,brakuje złotego środka.Nie rozumiem podejścia programistów,wstecz x8 jest od zawsze a do przodu mimo wielu PRÓŚB,notorycznie jest ignorowane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...