Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak zwykle coś zepsuli. Moje pliki z USB brak dźwięku w plikach MP4. Komunikat "Nieobsługiwany format dźwięku." Przedtem dźwięk był. Nie zlikwidowali błędu samoistnego restartu dekodera, gdy wybieramy zakładkę np. Film i przeglądamy co jest na kanałach, a później robimy wstecz i mamy samoistny restart. Panowie z ADB, powiem krótko: "do roboty".

 

Na pewno nie działa dźwięk w formacie AAC, na wcześniejszej wersji działał.Nic nie zrobiono aby działał coraz bardziej popularny format E-AC-3,dalej niestety padaka.

Edytowane przez Credens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że monitor nie posiada HDMI, tylko wejście DVI, do którego mam przejściówkę HDMI-DVI, tylko że do monitora musi dochodzić sygnał DVI 720p bodajże. Tak jak wspomniałem wcześniej, na dekoderze z nki można przełączać te sygnały, bez przełączenia nie ma obrazu na monitorze.

Edytowane przez Barti
Wyrażenia skrótowe (tzw. skrótowce) piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.

Rozumiem też żeby nagrywać 3 programy na raz muszę mieć konwenter Inverto Unicable + nowa antena?

Teraz mam uniwersalny konwenter i chcąc nagrać film muszę mieć włączony film i wtedy nagrywanie...

 

 

O zestawie antenowym temat masz tutaj: https://forum.satkurier.pl/topic/18808-zestaw-antenowy-cyfrowego-polsatu-pytania-problemy-komentarze/?p=1323066

O usłudze wymiany konwertera też już mamy dokładny opis: https://forum.satkurier.pl/topic/18808-zestaw-antenowy-cyfrowego-polsatu-pytania-problemy-komentarze/page-4?do=findComment&comment=1256217

Ten temat jest o dekoderze. Konkretnym modelu i dyskusja o ofertach i zestawach antenowych ląduje w koszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto brać ten Evobox czy lepszy byłby ten z dyskiem 320giga? Pytam się ponieważ przymierzam się do wymiany operatora.

Chodzi Ci o PVR7000? Ten dekoder nie ma startu do Evoboxa. To typowy Polsatowy dekoder, tyle, że ma PVR.

 

Evobox to inna bajka. Jeśli masz wybierać między nimi dwoma to nawet nie myśl, żeby się zastanawiać tylko bierz Evo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Evobox ma miesiąc i przy szybszym przełączaniu kilku kanałów ma zawieszki tak około 30 sekund. Ogólnie to zwykły dekoder z dyskiem bez szału.

 

To wymień uszkodzony dekoder i nie pisz bzdur.

Panowie głupie pytanie ale jak ustawić po wyłączeniu dekodera żeby się wyświetlał aktualny czas? Na hd5000 to miałem a nie doszukałem się nigdzie tej opcji :P

 

Ustaw tryb oszczędzania energii na "Szybki start".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie głupie pytanie ale jak ustawić po wyłączeniu dekodera żeby się wyświetlał aktualny czas? Na hd5000 to miałem a nie doszukałem się nigdzie tej opcji :P

W celu zdiagnozowania tej sytuacji udziel nam odpowiedzi na kilka pytań:

- czy posiadasz aktualną wersję oprogramowania,

- jakiego rodzaju konwertera używasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka może być przyczyna występującej u mnie sytuacji. Włączam np.tvp1 pojawia się pikseloza, jakość sygnału spada poniżej 50, przełączam na sąsiedni program – jakość sygnału 85, przełączam z powrotem na tvp1 – sygnał jest 85. Dekoder EVOBOX, konwerter INVERTO UNICABLE

 

To jest problem jakości całości instalacji antenowej, nie jest związany z wątkiem Evobox PVR.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś jednak zepsuł w sofcie, od samego początku evobox to był torpeda. Teraz wszystko robi z lagami a niekiedy przy przełączaniu kanałów się przycina, całe szcżeście po sekundzie odwiesza. Nie mówię już o częstym zielonym ekranie na HDMI.

 

Być może to nie jest wada egzeplarza, fabrycznie nowy dekoder odebrany 5.12.2017 tak samo jak poprzednik po aktualizacji niemiłosiernie "muli". Może przez to że jest w Multiroom może przez coś innego ale jest gigantyczna różnica względem premiery.

 

Warto by było gdyby ktoś z Cyfrowego Polsatu się temu przyjrzał.

Edytowane przez GTI MD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...