Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka spotkañ napewno będzie dublowanych na zwykłych Polsatach Sport z prostej przyczyny-dla zysku z reklam bo przecież na tych kanałach premium ich nie będzie.

 

Z tego samego powodu na ich miejscu puściłbym jeden mecz we wtorek na szeroko dostępnym Polsat Play.Pewnie wtedy oglądalność kanału by sporo wzrosła,głównie przez abonentów nc+ i kablówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Europejskie puchary również leciały na TVN Turbo, pamiętam że oglądałem tam finał LE Chelsea - Benfica. 

 

 

Kilka spotkañ napewno będzie dublowanych na zwykłych Polsatach Sport z prostej przyczyny-dla zysku z reklam bo przecież na tych kanałach premium ich nie będzie.

Z tego samego powodu na ich miejscu puściłbym jeden mecz we wtorek na szeroko dostępnym Polsat Play.Pewnie wtedy oglądalność kanału by sporo wzrosła,głównie przez abonentów nc+ i kablówek.

Myślę, że najwyżej puszczą coś na Polsatach Sport żeby zarobić na reklamach + środowy hit na Polsacie. No chyba, że to drugie przejmie TVP, Kurski pewnie będzie w stanie sypnąć sporo za hitowe starcia. 

No cóż, wiemy coraz więcej ale ciągle trzeba czekać na najważniejsze informacje. Na razie pozostanie gdybanie. Myślę, że z kampanią ruszą dopiero po mundialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czy inaczej, mecze na pewno będą szerzej dostępne i taniej dostępne. Polsat Sport i Polsat Sport Extra znajdują się w najniższych pakietach, również w TV naziemnej. nc+ w najniższym pakiecie nie oferuje nic (na TVP Sport nie mają żadnego wpływu) a dopiero w pakiecie za 40 zł jest nSport+. Meczy jest tyle, że aby pokazać wszystkie trzeba będzie użyć również innych kanałów, niż tylko dwa nowe typu PREMIUM. Do tego zapewne będą różne magazyny LM itp. No i jeden mecz tygodniowo na kanale otwartym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujecie te reklamy? Liga Mistrzów w Super HD tylko na kanałach premium Cyfrowego Polsatu! Wszystkie mecze najlepszych klubów Europy w najwyższej jakości obrazu i dzwieku zadzwoń i zamów już dziś już od 29.90zł miesięcznie hehe :> .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za prawa zapłacili wagon hajsu. Nie można oczekiwać, że wszystko będzie na wyciągnięcie ręki, za grosze. Oczywiście niepokój jest, bo o ile w przypadku nc+ zawsze było wiadomo co trzeba kupić, o tyle teraz nic nie wiadomo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma tez inne prawa i o tej porze na polsatach sport może inna dyscyplina lecieć na żywo. 

 

Każdy ma wizje to i ja przedstawię swoją ;-) Wg mnie to będzie wyglądać tak:

 

Premium 1 i 2 i 4 x serwisy na czas LM. Te kanały będą oferowane jako LM dla np kablówek za opłatą i oczywiście w CP. A w kanale otwartym i Polsatach Sport puszczą nie inne dyscypliny tylko mniej ważne/popularne mecze, które będą również w tych serwisach z tym, że na Polsatach Sport już z "full" reklamą dla zarobku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ~darius010 coś tam zgadł i już pewniaczek niczym prawa ręka Solorza.

A może kelner w "Sowa i przyjaciele"  :mrgreen:

 

Kochani moi, a czy w Europie są otwarte kanały TV, które pokazują dwa mecze LM w tygodniu? 

 

Jestem ciekawy jak te wszystkie sublicencje będą wyglądać teraz kiedy w LM będą dwa pasma godzinowe, co daje 4x mecze w tygodniu. Tak sobie myślę, że może dałoby radę wrócić do starych dobrych czasów żeby otwarte TV pokazywały mecze wtorkowe i środowe  :wink:

 

PS. Bo oczywiście spodziewam się sublicencji dla TVP. Polsatowi coś tam się zawsze zwróci, albo zrobią jakąś wymianę na inne prawa należące do Telewizji Polskiej. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...