Skocz do zawartości

Dekoder HD5500s


Cyfek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ! Ostatnio ów dekoder zaczął mi świrować i to bardzo !!! Co noc można powiedzieć o godzinie 3 , zegar się zatrzymuje a dekoder zwiesza - pomaga jedynie odłączenie od prądu. Już od kilku dni gdy wstaję rano to na dekoderze 3:00 , 3:06 , 3:02 , 3:03... i zero reakcji na pilota. Rozumiem, że zwiechy to normalna rzecz . Ale zawsze w nocy i zawsze o tej samej godzinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wymieniłem dekoder HD3000 (dokonał żywota) i dostałem HD5500s . Dzisiaj ku mojej złości przestał współpracować z z TV Samsung T19C300. Otóż problem polega na tym, że po włączeniu TV i dekodera telewizor wyświetla komunikat "brak sygnału". Po odłączeniu kabla HDMI i ponownym podłączeniu wszystko gra tak, jak powinno i tak przy każdym włączeniu. 

Edytowane przez mac1233
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Stałem się dziś (prawie) szczęśliwym posiadaczem tego sprzętu :) Kwestia wymiany z HD 6000 na 5500s, bo tamten miał zawiechy jakieś. I teraz mam dwa pytania:

- czy mi się wydaje, czy nadal występuje problem głośności dźwięku? W mojej ocenie jest cicho, a przewertowałem cały wątek.

- co z aktualizacją interfejsu? :) Ileż można tłuc to ohydztwo?

 

A poza tym na razie OK, chociaż nie działają mi żadne kanały, a ponawianie sygnału nie poprawia sytuacji. Jutro zadzwonię to może coś z tym zrobią. Przy poprzedniej wymianie dekodera MR miałem podobną sytuację niestety.

Edytowane przez Barti
Wyrażenie "OK" piszemy wielkimi literami. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czy mi się wydaje, czy nadal występuje problem głośności dźwięku? W mojej ocenie jest cicho

 

Nic Ci się nie wydaje. Jest cicho.

 

 

- co z aktualizacją interfejsu? :) Ileż można tłuc to ohydztwo?

 

Wszyscy chcemy wiedzieć. Support milczy o terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten dekoder do Multiroom'u i też czekam z niecierpliwością na aktualizację softu. Przełączanie kanałów to katorga, że o tych pomarańczowych kropkach nie wspomnę.

 

 

@support458 Kiedyś wspominałeś, że HD5500s będzie aktualizowany. Minęło już sporo czasu, stąd moje pytanko:

Czy trwają jakieś prace nad nowym softem, i czy będzie to soft oparty na Graphyne od adb?

Edytowane przez CPNews
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem ten tuner na własność z nową umową i zauważyłem że nie ma dźwięku na wyjściu HDMI

Dźwięk jest, albo masz wadliwy egzemplarz, albo coś źle połączyłeś, w ustawieniach obraz i dźwięk masz jako preferowane wyjście audio HDMI wybrane?

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk jest, albo masz wadliwy egzemplarz, albo coś źle połączyłeś, w ustawieniach obraz i dźwięk masz jako preferowane wyjście audio HDMI wybrane?

 

Nie mogę sprawdzić jak tam jest ustawione, podłączyłem do anteny, TV i zasilania, kanały były już w nim zaprogramowane, a jak próbuję wejść w ustawienia to po wpisaniu pin 0000 wyświetla się komunikat że błędny pin, chyba wcześniej ktoś inny używał tego tunera i zmienił pin, a teraz nawet nie przywrócę fabrycznych ustawień.

Dodam że dźwięk jest na złączu SCART

 

Ać czy na nim można nagrywać na swój dysk np WD?

 

Ja podłączałem swój dysk już do tunerów T-HD 1000, HD 3000 i HD 5500s i tylko na T-HD 1000 działa mój dysk, na HD 3000 i HD 5500s działa tylko DTU 320

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...