Skocz do zawartości

Dekoder HD5500s


Cyfek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj czy przedwczoraj pojawila sie nowa "funkcjonalność", a mianowicie na banerze informacyjnym po prawej stronie wyświetlają sie rozmaite reklamy oferty CP, np. kanaly Eleven, Euro 2016, CP GO, Internet LTE. Pojawiają się one tylko na kanałach należących do Polsatu. Na początku wyswietlaly sie takze odnośniki do oferty Ipli jak np. Outcast Opętanie, ale teraz tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elevenpng_sqhsene.png

 

elevenbig_sqhsenw.png

 

europng_sqhsens.png

 

eurobigpn_sqhsena.png

 

gopng_sqhseeh.png

 

gobigpng_sqhseex.png

 

irlpng_sqhseee.png

 

irlbigpng_sqhsees.png

 

ltepng_sqhseea.png

 

ltebigpng_sqhseeq.png

 

Tak jak kolega wyżej wspomniał reklamy te pojawiają się na belce, ale tylko przy kanałach grupy Polsat. Nie ma ich co ciekawe tylko przy Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD ;) Po wciśnięciu przycisku "0" na pilocie przenosi do bardziej szczegółowych opisów reklamowanych usług - wyświetla się baner reklamowy jak na załącznikach powyżej :)

Edytowane przez lukaszdvbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi od czasu tej ostatniej aktualizacji pojawiła się jedna dziwna przypadłość, otóż po wyłączeniu dekodera mój monitor nie przechodzi w stan czuwania, tylko cały czas jest włączony, sytuacja się poprawia gdy dekoder ustawię na czuwanie, no ale wtedy czas włączania jest zdecydowanie zbyt długi, dlatego zostawiam na monitorowaniu.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiem, bo teraz CP przywiązuje uwagę do swojego Evoboxa i planuje wprowadzić nowe tunery Evobox HD (który będzie następcą HD 5000, HD 5500s i HD 6000) i Evobox Mini (który będzie następcą Mini HD 2000 i HD 3000)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, HDMI-CEC, które jest w tym tunerze umożliwia tylko włączenie telewizora kiedy włączy się tuner i wyłączenie tunera kiedy wyłączy się telewizor, próbowałem HDMI-CEC w swoim HD 3000 na Samsungu znajomego i po włączeniu telewizora tuner sam się nie włączy, tylko trzeba wybrać go z listy urządzeń anynet+, a po wyłączeniu tunera telewizor przełącza się na kanały DVB-T z wewnętrznego tunera, nie mam możliwości wypróbowania na innych telewizorach bo mam tylko telewizory kineskopowe i 1 LCD, LG Flatron M1921A, który nie ma złącza HDMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna możliwość to jeśli masz TV Samsunga i masz pilota (a tym samym funkcję) z obsługą STB. Wtedy ustawiasz sobie w TV jaki dekoder masz (model), podpinasz nadajnik IR pod TV i ustawiasz go obok dekodera (nadajnik, nie TV ;)). U mnie działa, sprawdzane zarówno na HD5500s jak i na PVR 7000 HD. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... podczas oglądania ^(strzałka w góre)- lista kanałów? Widnieje tam EPG dla "podświetlonego" kanału. ;)

Edytowane przez Vsat
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dlaczego gdy mam podlaczony dekoder do telewizora toshiba i w deku wlaczone hdmi-cec to gdy wlaczam urzadzenia pilotem od dekodera to uruchamia sie tv, uruchamia sie dekoder tylko brak obrazu w tv. Pomaga wyciagniecie wtyczki hdmi z dekodera i wlozenie by obraz sie ujawnil lub zmiana rozdzielczosci poprzez przytrzymanie przycisku obraz na pilocie dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi od czasu tej ostatniej aktualizacji pojawiła się jedna dziwna przypadłość, otóż po wyłączeniu dekodera mój monitor nie przechodzi w stan czuwania, tylko cały czas jest włączony, sytuacja się poprawia gdy dekoder ustawię na czuwanie, no ale wtedy czas włączania jest zdecydowanie zbyt długi, dlatego zostawiam na monitorowaniu.

Mam dokładnie tak samo na monitorach Asusa vx239 i iiyamie b2409hds. Wygląda to tak jakby dekoder po przejściu w stan stand by cały czas nadawał sygnał na porcie hdmi. Monitory go wykrywają i nie są w stanie się wyłączyć. Na hd 3000 problem nie występuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej problem współpracy z danym odbiornikiem TV

ja sporadycznie się z tym spotykałem gdy miałem PVR7000 spięty z TV Philips,gdy ten trafił pod dekoder HD 2000 już takie problemy nie występowały, teraz do niego podpięty jest HD 5500s i również nie ma problemu-pilot dekodera włącza i wyłącza TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...