Skocz do zawartości

Dekoder HD5500s


Cyfek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś wie dlaczego nie działają mi inne dyski na HD 3000, wziąłem dysk sata z komputera stacjonarnego i podłączyłem przez przejściówkę sata na usb i nie działa, a na T-HD 1000 działa, zasilanie wziąłem zasilaczem ATX ze starego komputera

 

A co z tym kablem? Dlaczego na oryginalnym nie zadziała? Czyli na jaki trzeba zmienić?

Tapatalknięte z Siemensa S6

Ja wziąłem kabel USB od czytnika kart pamięci i podłączyłem ten dysk do HD 3000 i działa, a na kablu który był z dyskiem nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość użytkownik100

Czy jeśli podłączę dekoder pod hdmi do monitora komp, to mogę jednocześnie podłączyć euro by wyprowadzić dźwięk do wieży, która  nie ma wejścia optycznego (dekoder ma wyjście tylko optyczne). Czy hdmi i Euro mogą być w tym samym czasie w dekoderze i działać?? Wie ktoś ??

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jeśli podłączę dekoder pod hdmi do monitora komp, to mogę jednocześnie podłączyć euro by wyprowadzić dźwięk do wieży która  nie ma wejścia optycznego (dekoder ma wyjście tylko optyczne) czy hdmi i Euro mogą być w tym samym czasie w dekoderze i działać?? Wie ktoś ??

Tak, SCART i HDMI działają jednocześnie, cały czas jest sygnał na złączu HDMI i na SCART

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość użytkownik100

Czy tez tak macie???

Dekoder działa bardzo dobrze, jednak podczas oglądania  programów, gdy jest ok. 5-7 minut do końca, po wciśnięciu info pojawia się już nazwa kolejnego programu (tego który dopiero za chwilę będzie) co więcej przesuwa się wskaźnik trwania tej niby emitowanej audycji. Jest to trochę niewygodne a przy nagrywaniu wręcz wkurzające. Nawet gdy ustawię nagranie bez opóźnienia on i tak zawsze dogra mi tych kilka wcześniejszych minut, bo pasek mu przecież tak pokazuje

Edytowane przez użytkownik100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość użytkownik100

Od jakiegoś czasu coraz częściej pojawia się mi się błąd 01 i komunikat o prob[beep]e z kartą. Czy ktoś wie o co chodzi? Karta jest włożona do dekodera prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że od aktualizacji softu mi też ten komunikat się pojawia, poza tym zdarzyły mi się dziwne przebarwienia obrazu i dekoder złapał wczoraj raz zawieszkę... (choć to może wina tego, że przestał "lubić" mój switch hdmi do którego mam podłączony dekoder multiroom)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość użytkownik100

Czy tez tak macie???

Dekoder działa bardzo dobrze, jednak podczas oglądania  programów, gdy jest ok. 5-7 minut do końca, po wciśnięciu info pojawia się już nazwa kolejnego programu (tego który dopiero za chwilę będzie) co więcej przesuwa się wskaźnik trwania tej niby emitowanej audycji. Jest to trochę niewygodne a przy nagrywaniu wręcz wkurzające. Nawet gdy ustawię nagranie bez opóźnienia on i tak zawsze dogra mi tych kilka wcześniejszych minut, bo pasek mu przecież tak pokazuje

Może support zna odpowiedź ???  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość użytkownik100

Widzę, że nawet Support nie zna odpowiedzi. Co ciekawe na drugim MR mam dokładnie to samo. Ale na trzecim i dekoderze głównym już takich problemów nie ma. Dziwne nie ????

Edytowane przez użytkownik100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość użytkownik100

Tak próbowałem i nic. Wersję mam najnowszą. Zastanawiam się nad wymianą dekodera, gdyż nigdy nie udaje mi się nagrać programu zgodnie z godziną jego emisji. Przez przesunięcie paska programu, nagrania zawsze następuje wcześniej, choć w opcjach jest ustawione rozpoczęcie bez dodatkowych minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...