Skocz do zawartości

Dekoder HD5500s


Cyfek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobra wiadomość że CP robi tak aby wszystkie dekodery miały podobne rzeczy. Jeszcze tylko oprogramowanie podobne do EvoBox i będzie pełna "synchronizacja". Za to CP szanuję.

Ujednolicenie to rzecz naturalna.

 

 

Niedługo będzie dostępna instrukcja jak zepsuć dobry dekoder: dopuścić speców ADB do softu.

Na jakiej podstawie tak uważasz? Moim zdaniem ADB robi bardzo dobry soft. Tu będzie jeszcze lepiej, bo na zamówienie.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ten soft nie jest żadnym szczytem czegokolwiek i razi tym kolorem którego nazwy nie jestem pewien. Ale ma jedną zaletę działa bez zawiech bardzo duży plus.

Po drugie opinie na temat ADB wyrobilem użytkując parę lat dekodery ich produkcji.

Po przejściu do Cyfrowego oczywiście ból oczu od tego menu ale po paru miesiącach spokoju z dekoderem który tylko działa przyzwyczaiłem się do tych kolorów i nigdy w życiu nie wrócił bym do tego co było takie naj od ADB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dziś HD5500s po wymianie HD3000, który zapętlał się przy aktualizacji. Dostałem nową jednostkę, tj. tylko logo CP.

Mam kilka pytań/wątpliwości. Konsultant miał problem z udzieleniem jednoznacznej odpowiedzi więc pomyślałem, że może ktoś z posiadaczy będzie bardzie kompetentny w tej kwestii :D

 

1. Porty USB. Są dwa, ale w sumie po co? Czy istnieje możliwość odtwarzania z nich jakiś materiałów video?

2. Czy można nagrywać na pendrive? Mam niepotrzebnego Kingstona USB 3.0 64 GB, więc tu byłby idealny.

3. Wydaje mi się, że obraz jest jakby delikatnie gorszej jakości niż na HD3000. Ciemniejszy i trochę "rozmyty" (?). Zaobserwował ktoś coś takiego?

4. Czy można jednocześnie nagrywać i oglądać inny kanał?

Edytowane przez przemek.g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Porty USB. Są dwa, ale w sumie po co? Czy istnieje możliwość odtwarzania z nich jakiś materiałów video?

2. Czy można nagrywać na pendrive? Mam niepotrzebnego Kingstona USB 3.0 64 GB, więc tu byłby idealny.

3. Wydaje mi się, że obraz jest jakby delikatnie gorszej jakości niż na HD3000. Ciemniejszy i trochę "rozmyty" (?). Zaobserwował ktoś coś takiego?

4. Czy można jednocześnie nagrywać i oglądać inny kanał?

 

1. Zapewne w przyszłości będzie taka funkcja, aktualnie nie można odtwarzać nic poza nagraniami dekodera Cyfrowego Polsatu.

2. Nie można. Musisz podłączyć dysk 2,5" bądź 3,5", co najmniej 16 GB. Pendrive'y odpadają.

3. Nie miałem HD 3000, więc nie mogłem widzieć różnicy. Jednak pokombinuj w ustawieniach TV, może coś się poprawi.

4. Tak, jeśli obydwa te kanały znajdują się na tym samym transponderze. Aby oglądać i nagrywać dowolne 2 kanały w tym samym czasie musiałbyś mieć dekoder dwugłowicowy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dziś HD5500s po wymianie HD3000, który zapętlał się przy aktualizacji. Dostałem nową jednostkę, tj. tylko logo CP.

Mam kilka pytań/wątpliwości. Konsultant miał problem z udzieleniem jednoznacznej odpowiedzi więc pomyślałem, że może ktoś z posiadaczy będzie bardzie kompetentny w tej kwestii :D

 

1. Porty USB. Są dwa, ale w sumie po co? Czy istnieje możliwość odtwarzania z nich jakiś materiałów video?

2. Czy można nagrywać na pendrive? Mam niepotrzebnego Kingstona USB 3.0 64 GB, więc tu byłby idealny.

3. Wydaje mi się, że obraz jest jakby delikatnie gorszej jakości niż na HD3000. Ciemniejszy i trochę "rozmyty" (?). Zaobserwował ktoś coś takiego?

4. Czy można jednocześnie nagrywać i oglądać inny kanał?

Jeden port usb dla dysku (nie obsluguje pamieci flash) drugi mozna uzyc do zasilania modulu wifi tplink.

 

Hd5500s jest pierwszym dekoderem na ktorym testowane sa nowe funkcje. Mysle ze juz niedlugo pierwsze 50tys osob testowo zapozna sie z nowym softem :-)

Edytowane przez Crash
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy soft na HD5500s jest w fazie testow :-) (na zmiany w pomaranczowym interfejsie nie liczcie :-P )

Pozniej przyjdzie pora na pozostale dekodery. Nalezy spodziewac sie rowniez nowych uslug w CP ale to jeszcze chwila.

Moge jedynie powiedziec, ze w koncu zobaczymy prawidziwe On Demand :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@Crash,

Watpię, żeby nie było zmian w "pomarańczowym interfejsie":

Interfejs Graphyne jest zbyt wymagający dla dekoderów CPT HD, ale i one doczekają się nowego interfejsu .

W najbliższym czasie będzie aktualizacja która wprowadzi kilka znaczących usprawnień szczególnie dla HD 7000.

Nie będzie pomarańcz :wink:

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam też zniknęła IPLA na rzecz jakiejś aplikacji w kształcie słoneczka? Aplikacji, która notabene nie działa. Aplikacji, która uważa, że moje IP jest zagraniczne, choć jest polskie i przez niemal 10 lat nie miałem z nim problemów. 

 

O co chodzi? Ta IPLA zniknie już definitywnie? Bo jeśli tak to trochę lipa, bo na dekoderze mam jej logotyp xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...