Skocz do zawartości

Dekoder HD5500s


Cyfek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm dziwna sprawa na moich dwóch dekoderach po chwili oglądania czegoś z tp 11158 następuje zwiecha. Czy też tak u Was jest? 

EDIT: Polsat News HD to samo....

Na FB widzę że też są problemy, więc nie tylko u mnie :)

EDIT: No u mnie też już działa :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanko.

Czy w 5500s dysk zewnętrzny można podłączyć do gniazda USB umieszczonego z tyłu?

Drugie pytanie to o wybór ww. modelu, chcę podpisać umowę pod koniec listopada (oczywiście przejście z nc+) i panowie w APS namawiają mnie na model 5000 ponieważ 5500s jest "niskobudżetowym badziewiem"...

Doradźcie na które modele zdecydować się do multiroom? Głównie zależy mi na braku zawieszania się i szybkości przełączania kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w 5500s dysk zewnętrzny można podłączyć do gniazda USB umieszczonego z tyłu?

Można.

 

panowie w APS namawiają mnie na model 5000 ponieważ 5500s jest "niskobudżetowym badziewiem"...

Nie narzekam na 5500s poza tym, że poziom głośności jest niższy. HD5000 jest z kolei pierwszym modelem z wyświetlaczem, na podzespołach Samsunga. HD5000 na pewno jest większy, ale ma metalową obudowę. Różnic w działaniu nie widzę.

 

Doradźcie na które modele zdecydować się do multiroom? Głównie zależy mi na braku zawieszania się i szybkości przełączania kanałów.

Do MR mam HD5000 i HD5500s. Oba są udane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można.

 

Nie narzekam na 5500s poza tym, że poziom głośności jest niższy. HD5000 jest z kolei pierwszym modelem z wyświetlaczem, na podzespołach Samsunga. HD5000 na pewno jest większy, ale ma metalową obudowę. Różnic w działaniu nie widzę.

 

Do MR mam HD5000 i HD5500s. Oba są udane.

 

Dziękuję za odpowiedź, też zdecyduję się raczej na 2xHD5500s + 1xHD5000, tak dla testów.

Może doradzisz mi jeszcze , który dekoder wybrać jako główny, panowie w APS oczywiście polecają w 100% HD7000, ale po lekturach na forum i ciągłymi problemami użytkowników z ww. dekoderem zastanawiam się jeszcze nad Sagem'em ESI88 i Echostarem 7400.

Uprzedzam, że ipla na głównym nie jest mi do szczęścia potrzebna, chodzi mi znowu o częstość zawieszania, awaryjność i szybkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie mam taki problem - włączyłam sobie dzisiaj ten dekoder i nie można odbierać żadnego kanału ,nawet FTA - pojawia się komunikat  problem z kartą błąd 09 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam ten dekoder jako multiroom i ostatnio zauważyłem, że mam też na nim HBO Go na cały czas trwania umowy. Na dekoderze gdy włączę HBO Go to wszystko działa, w ustawieniach subskrypcja potwierdzona itp. I teraz moje pytanie, czy mogę używać tego HBO na innych urządzeniach? Telefon, komputer? W ustawieniach jest, że mogę połączyć do 4 urządzeń, ale jak to zrobić? Żadnego loginu hasła nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku godzin jestem w posiadaniu tego cacka i... po kilku godzinach dekoder mi się zablokował :P

 

Facet z CP powiedział, że jeśli mi się zatnie to mam włączyć na kanał o numerze "24". Tak zrobiłem. Czekam już kilka godzin i wciąż mam założoną blokadę. Nie wiecie może na jak długo? 

 

PS. ...i dlaczego przed zablokowaniem wszystkich kanałów miałem zaświeconą paczkę HBO, której nie opłacam? :D Jeszcze zdążyłem tam obejrzeć 20-25 minut fajnego dokumentu o zamachach w redakcji Charlie Hebdo  :popcorn:

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, co zalecasz żebym do nich przedzwonił? 

 

EDIT: 

 

Okey już nieważne 

 

 

***

 

 

EDIT: (2)

 

@paskud - jak włączyć na tym draństwie telegazetę? 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wymieniłem HD3000 na HD5500s ,podłączyłem o 12.00 i było ok.Kolo 22.00 pojawił się czarny ekran,telewizor Samsung.Po 5 minutach obraz sam się pojawił ale w zmniejszonej rozdzielczośći.Zmiana w menu na 1080i i ok.Po chwili ta sama sytuacja znowu zmiana w menu i ok.Od tego czasu do dzisiaj wszystko w porządku.Czy mogło to być powodem nadanie uprawnień na kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...