Jump to content

neblyn

Users
 • Content Count

  257
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

99 Świetna

About neblyn

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

1700 profile views
 1. Masz rację. Ostatni rzetelny kanał informacyjny w tym kraju.
 2. Kilku bujających w obłokach nakręcało ten temat od kilku miesięcy, reszta uwierzyła, że dostanie coś ekstra, mimo że w Polsce nikt nie oferuje ekstra obrazu w usługach online na żywo z możliwościową oglądania niezależnie od dostawcy internetu . Płaczecie nad C+ OTT, więc zerknijcie jaka kaszana jest np w Netii, a trzeba się wbijać w abonament. Teraz jest nowa nakrętka na mityczny dekoder, który zrobi coś z niczego, czyli magicznie poprawi jakość obrazu
 3. Coś mi się wydaje, że nie chodzi o telewizor tylko spamowanie linkiem do sklepu gdzie cena wyższa o 500zł niż u konkurencji.
 4. I tak ma być. Usługa dla studentów z monitorami komputerowymi w akademikach czy działkowców z małymi telewizorkami w domkach letniskowych.
 5. Jesteś mistrzem w nabajaniu postów i narzucaniu komuś swoich racji. Nie odpuścisz, twoja racja musi być zawsze najmojsza. Mają rację ci, którzy psioczą na 25 fps.
 6. Równie dobrze może świadczyć, że od teraz każdy sobie rzepkę skrobie. Player łapie swoich, cyfra łapie swoich. Cyfra bierze prowizję od playerowskich, a od swoich ma 100%. Wpływy z dwóch źródeł, jednak priorytetem źródło z większa prowizją.
 7. Ostatnio zmieniono silnik przeglądarki MS Edge, która jest teraz odczytywana jako Chrome, jednak przed zmianą, przez dobrych kilka lat wisiał taki komunikat i Edge nigdy nie ruszyła na NC+GO. Zatem, Janusze biznesu wyczekujący na darmowy mycnal pod przerywką NC+GO mogą się srogo zawieść, jeśli liczą na słowność ludzi z Canal+. Pracujemy...
 8. U nas jak podłożą odgłosy trybun, to Ekstraklasę będzie można puszczać po 22-ej
 9. Wszystko przebolejesz byle za darmo?
 10. Nie lepiej złożyć lub kupić nieduże HTPC na Windowsie(np Beelink) by mieć wszystko w nosie, niż bawić się w kilka urządzeń udających Smart TV i bez przerwy płakać, że na którymś z nich nie ma aplikacji albo jest ale okrojona? Beelink z Windowsem na pokładzie jest w cenie Nvidia Shield, np Beelink Gemini T34.
 11. neblyn

  Trójka (PR3)

  Nie wiem czy zauważyłeś, że twoja opinia mało kogo interesuje.
 12. https://antyweb.pl/canal-plus-telewizja-online-vod-kulisy-nowej-uslugi-wideo/
 13. właśnie. temat jest do zmiany, bo nc+ go się nie zmieni w mycanal...
×
×
 • Create New...