Skocz do zawartości

Dekoder HD5500s


Cyfek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już była zmiana interfejsu. Tylko znalazła się grupka, która w zwrocie "CP ma plany co do dekoderów HDxx00" doszukała się zapowiedzi realizacji ich marzeń.

No to chyba nie czytałeś wątku o Odbiornikach CP w styczniu 2016. Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba nie czytałeś wątku o Odbiornikach CP w styczniu 2016. Polecam :)

 

W tym temacie, @support458 napisał wyraźnie, że HD5500s nie "uciągnie" Graphyne. Cytat odpowiedzi @support458 z tematu o odbiornikach CP z 20 stycznia jest nawet w aktualnym temacie. Tyczyło się to również pozostałych dekoderów CPT. Kilku użytkowników mimo to upierało się, że HD5500s da radę. W marcowej aktualizacji 1.82.1.0 była aktualizacja interfejsu dekoderów HDxx00, o której mówił @support458. 

Jedynie czego nie ma jeszcze, a @support458 wspominał, że się pojawi obsługa Unicable w dekoderach CPT.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spróbuj na innym

A czasem nie wołał by mógł go sformatować  :?:

 

Nie chce formatować tego dysku, jak podłączyłem ten dysk to po 10 sekundach jest komunikat "wykryto dysk który nie może współpracować z dekoderem" na HD 3000 jest tak samo, tylko T-HD 1000 normalnie przyjmuje ten dysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo odłącz wszystko od dekodera, podłącz, sformatuj dysk (wcześniej robiąc backup danych) i ustawienia fabryczne.
Jeśli nadal masz problem, zadzwoń do Cyfrowego Polsatu. Może ci pomogą.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przystankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy porzucić wszelkie nadzieje, że CP stonuje interfejs we własnych dekoderach?  Szczerze przyznam, że ktoś naprawdę musiał długo myśleć nad obecnym wyglądem... Cudów może i nie miałem zamiaru się spodziewać, ale niech będą jakieś kolory na które da się patrzeć a nie walące po oczach jak oszalałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku to Ci powiem że za chwilę @support458 coś :censored: trafi bo Ty dalej o tym,ale co do kolorów to cudów się nie spodziewaj bo pomarańcz to firmowy kolor CP i dopóki będą w tych dekoderach (HD XXXX) używać własnego softu to barwy się nie zmienią.

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może za mała pojemność dysku?

Ewentualnie zrób ustawienia fabryczne.

500GB to za mała pojemność? Jak przy 320 GB z DTU 320 działa

Zawsze możesz podpiąć dekoder do czarno-białego telewizora.

Do czarno-białego telewizora nie podłączy bo ten HD 5500s nie ma wyjścia antenowego, z analogowych wyjść ma tylko SCART, którego nie ma w czarno-białych telewizorach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szach-mat haha.

 

Na początku to Ci powiem że za chwilę @support458 coś :censored: trafi bo Ty dalej o tym,ale co do kolorów to cudów się nie spodziewaj bo pomarańcz to firmowy kolor CP i dopóki będą w tych dekoderach (HD XXXX) używać własnego softu to barwy się nie zmienią.

Dalej o tym, bo mam prawo wyrażać swoje zdanie, tym bardziej że od kilku lat tego tutaj nie robiłem. Zdaje się do tego służy forum, czy może zmieniły się zasady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku to Ci powiem że za chwilę @support458 coś :censored: trafi bo Ty dalej o tym,ale co do kolorów to cudów się nie spodziewaj bo pomarańcz to firmowy kolor CP i dopóki będą w tych dekoderach (HD XXXX) używać własnego softu to barwy się nie zmienią.

 

Niezupełnie, np. w swoich tunerach SD Mini M100 mieli czarną grafikę i taką też mogliby dać do swoich tunerów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ma ktoś listę dysków, które działają z HD5500s?  Mam w domu dwa stare dyski 2,5 cala w obudowach - 80 i 160 GB i żaden z nich nie chce działać z tym tunerem.

Jak nie ma listy to podeślijcie, jakie dyski wam działają na pewno, bo nie chcę kupić jakiegoś, który nie zadziała.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kolego mam pod niego podpiętego staruszka 40 GB z jakiegoś lapka Toshiba wątpię byś to trafił,ale mogę Ci powiedzieć że to jest HDD2190B podpięty adapterem,działał z HD2000 i z HD5500s nie ma żadnych problemów,Ty widocznie masz jakiegoś pecha :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ma ktoś listę dysków, które działają z HD5500s?  Mam w domu dwa stare dyski 2,5 cala w obudowach - 80 i 160 GB i żaden z nich nie chce działać z tym tunerem.

Jak nie ma listy to podeślijcie, jakie dyski wam działają na pewno, bo nie chcę kupić jakiegoś, który nie zadziała.

 

Te dyski 2,5 cala, jeśli nie działają to mogą być IDE albo mają prędkość obrotową 7200 rpm. Z tymi tunerami działają dyski SATA 2,5 cala o prędkości obrotowej 5400 rpm i dyski SATA 3,5 cala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że dyski SSD i pendrive także nie działają, obojętnie jaką mają pojemność. To tak dla przypomnienia.

 

Jeśli ktoś ma dysk 3,5 cala lub o prędkości powyżej 7200 obrotów na minutę to trzeba zaopatrzyć twardziela w dodatkowe zasilanie, ponieważ dyski te bez dodatkowego zasilenia mogą działać nieprawidłowo lub w ogóle.

Dotyczy to wszystkich dekoderów HDxxxx od CPT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał kiedyś sytuację, w której dekoder sam nie wyłączał się po określonym czasie (3/6 godzinach), a po wejściu w ustawienia widniał napis, że Eco Auto wyłączenie za 34 godziny 10 minut? :rofl::blink:

 

Czy u Was radia też włączają się dopiero przy ósmej kropce?

 

W porównaniu do HD6000 wydaje mi się, że szybciej reaguje na polecenia - to tak a propos czegoś pozytywnego z tego sprzętu :P

Edytowane przez james_b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...