Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

Bo konsultantowi zawsze bedzie na reke jeśli przedłużysz umowę i skorzystasz nawet z tych opcji z gratisowymi miesacami.

 

Tylko że ja mam na myśli następującą sytuację. Mam biegnącą umowę na TV i załóżmy  w 7miesiacu umowy chcę dokupić internet. Jako że na LTE jestem nowym klientem w PLUS to dostaję umowę na 24mc. Dostaję 50% upustu na neta. No i po kolejnych 5 miesiącach załóżmy kończy mi się umowa na telewizję. Wcześniej wysyłam wypowiedzenie licząc na to że zaproponują znów przedłużenie z 5 miesiacami gratis, ale podejrzewam że jak jestem w smartdom to już nie bedzie im zależało na  dawaniu tylu miesiecy gratis bo przecież jak wypowiem rzeczywiscie umowę naTV to mi abonament na LTE wzrosnie do pełnej kwoty jaką płaciłbym bez smartdom. Zresztą... 24mc to dla mnie zdecydowanie za długo wiec na razie i tak nie wezmę i raczej skieruję się w stronę plAY. To wszystko na razie rozwija się tak szybko że warto mieć możłiwość szybkiej rezygnacji z  aktualnej usługi. Wydaje mi się że Polsat/Plus wiedzą o tym i łowią klienta na te dugie umowy a za  kilka miesiecy może się okazac że opłata za utrzymanie łącza w ORange znika albo zacznie się ostrzejsza rywalizacja na rynku LTE a klient dalej bedzie przywiązany do umowy na 24mc. Wydaje mi sie ze ORange musi coś zrobić bo neostrada ostatnimi czasy mocno traci  klientów nie mówiąc już o stacjonarkach. mam też możłiwość lokalnej radiówki, ale koszty jakie życzy sobie operator za swój sprzęt czynią ta inwestycję trochę nieopłacalną.  jak to jest zresztą? Do radiówki to można sobie kupić własny router i co tam jest potrzebne czy to musi być skonfigurowany sprzęd pod lokalnego dostawcę? Może bym sobie kupił antenę, router własny po prostu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużenie umowy Plus Internet

 

 

Pełna oferta internetu LTE bez urządzenia (tylko SIM): (po wysłaniu wypowiedzenia)

 

20 GB - 9,90 zł
30 GB - 14,99 zł
40 GB - 19,99 zł + "internet LTE bez limitu" w cenie
60 GB - 24,99 zł + "internet LTE bez limitu" w cenie
70 GB - 29,99 zł + "internet LTE bez limitu" w cenie
90 GB - 39,99 zł + "internet LTE bez limitu" w cenie
110 GB - 44,90 zł + "internet LTE bez limitu" w cenie

Ceny już po rabacie 50 proc. oraz z upustem za e-fakturę.

To są oferty przedłużeniowe bez SmartDOM

 

 

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po kolejnych 5 miesiącach załóżmy kończy mi się umowa na telewizję. Wcześniej wysyłam wypowiedzenie licząc na to że zaproponują znów przedłużenie z 5 miesiacami gratis, ale podejrzewam że jak jestem w smartdom to już nie bedzie im zależało na  dawaniu tylu miesiecy gratis

Obecnie CP nie dzieli klientów na lepszych bez SmartDomu i gorszych - z nim. Sam niedawno dostałem 12/5 na umowie smartdomowej.

Co do internetu, to nie narzekam - 35 GB miesięcznie nie wykorzystam, a za całą umowę wraz z routerem zapłacę 31 zł, więc jestem więcej niż zadowolony, i jakoś nie przypuszczam, by konkurencja to przebiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziś byłem w CP z pytaniem o przedłużenie internetu w SD jako druga umowa. Oto oferta:

24 msc. - 60 GB (LTE bez limitu) - pakiet nocny 200GB za 0 zł - za 29,90 zł i sprzęt pozostaje ten który mam obecnie.

Z wymianą umowa na 26 msc. + czynsz 10 zł. Nie wysyłałem wypowiedzenia.

Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedluzylem tylko wziolem oferte bez smardomu. Umowa na 24 miesiace 60gb pakiet noc 200gb za 0 razem miesiecznie do zaplaty 59.99. Nie wiem czy to prawda ale darmowych miesiecy na neta nie daja tylko na tv. Nie wymienialem sprzetu nie place za najem urzadzen.

Edytowane przez ciacho007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie proszę wyjaśnijcie mi jak ten internet LTE Polsatu/Plusa działa w praktyce, jakie są rzeczywiste transfery, czy jesteście zadowoleni. Nie chcę się wpakować na 24 miesiące w umowę, która mnie nie zadowoli. Jeden forumowy kolega napisał, że różnie z tym wszystkim bywa, dlatego proszę o szczere odpowiedzi.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużenie umowy Plus Internet

 

 

Pełna oferta internetu LTE bez urządzenia (tylko SIM): (po wysłaniu wypowiedzenia)

 

20 GB - 9,90 zł

30 GB - 14,99 zł

40 GB - 19,99 zł + "internet LTE bez limitu" w cenie

60 GB - 24,99 zł + "internet LTE bez limitu" w cenie

70 GB - 29,99 zł + "internet LTE bez limitu" w cenie

90 GB - 39,99 zł + "internet LTE bez limitu" w cenie

110 GB - 44,90 zł + "internet LTE bez limitu" w cenie

Ceny już po rabacie 50 proc. oraz z upustem za e-fakturę.

To są oferty przedłużeniowe bez SmartDOM

Za co ten rabat 50%? I czy orientuje się ktoś, czy w CP też mają takie oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 % rabat naliczany jest na drugą usługę w ramach oferty Smart Dom. Takie oferty mają też w CP.

Osobiście jestem zadowolony z lte CP ale mam o nadajnika około 150 m. transfer na poziomie od 35 do 90 Mbs, w zależności od pory dnia. transfer przez modem Huawei  bez jakichkolwiek anten.

Edytowane przez dartman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Osobiście jestem zadowolony z lte CP ale mam o nadajnika około 150 m. transfer na poziomie od 35 do 90 Mbs, w zależności od pory dnia. transfer przez modem Huawei  bez jakichkolwiek anten.

Taki transfer to niezła jazda :) Mi by wystarczył, aby nie był mniejszy niż 10 Mb/s. Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jestem po pierwszej rozmowie w sprawie przedłużenia umowy na internet (wcześniej zlozylem wypowiedzenie). Dotychczas 15 GB w cenie 1 zł. Propozycja do przedłużenia 110Gb w cenie 80 zł - 48,90 rabatu w Smart Dom + 5 zł za czynsz routera Huawei b 315 co daje około 36zl na miesiac . chyba przedłuże na kolejny okres. Dotychczasowy pakiet 15 G. Bratem na próbę. Z działania internetu LTE w okresie dotychczasowym jestem zadowolony. Umowa stara go 2.08.br. Nowa weszlaby od 2.03 br.

Edytowane przez dartman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Czy podczas przedłużania umowy na internet okres umowy się sumuje czy roluje? Tzn. czy przedłużając dzisiaj umową która jest do maja miesiące umowy się zsumują (wtedy będzie 27 miesięcy) czy nowa umowa będzie obowiązywała od dzisiaj i będzie wynosiła 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ma ktoś problem z internetem LTE w CP? Dzisiaj po godzinie drugiej popołudniu prędkość internetu spadła do pół mega, tak samo jest z uploadem. Jestem w zasięgu LTE, więc nie rozumiem o co się rozchodzi. Dzwoniłem co COP, ale najpierw gość stwierdził, że mi nie pomoże i że mam chwileczkę poczekać, połączy mnie z działem technicznym. Czekałem prawie 20 minut po czym mnie rozłączyło, bo skończyły mi się środki na koncie... Napisałem na mail, opisałem problem i poprosiłem o kontakt, ale nie wiem czy ktoś się zgłosi. Jedyne co mi do głowy przychodzi to to, że wczoraj koło godziny 23 zrobiła się jakaś aktualizacja.

 

Pozdrawiam,

 

hubi91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Czy podczas przedłużania umowy na internet okres umowy się sumuje czy roluje? Tzn. czy przedłużając dzisiaj umową która jest do maja miesiące umowy się zsumują (wtedy będzie 27 miesięcy) czy nowa umowa będzie obowiązywała od dzisiaj i będzie wynosiła 24 miesiące.

 

Obowiązuje okres ustalony przy przedłużaniu umowy. Zmiany ustalone przy przedłużeniu umowy wchodzą w życie z najbliższym cyklem rozliczeniowym.

 

Witam,

 

Czy ma ktoś problem z internetem LTE w CP? Dzisiaj po godzinie drugiej popołudniu prędkość internetu spadła do pół mega, tak samo jest z uploadem. Jestem w zasięgu LTE, więc nie rozumiem o co się rozchodzi. Dzwoniłem co COP, ale najpierw gość stwierdził, że mi nie pomoże i że mam chwileczkę poczekać, połączy mnie z działem technicznym. Czekałem prawie 20 minut po czym mnie rozłączyło, bo skończyły mi się środki na koncie... Napisałem na mail, opisałem problem i poprosiłem o kontakt, ale nie wiem czy ktoś się zgłosi. Jedyne co mi do głowy przychodzi to to, że wczoraj koło godziny 23 zrobiła się jakaś aktualizacja.

 

Pozdrawiam,

 

hubi91

 

Jaki masz pakiet i ile danych wykorzystałeś w bieżącym cyklu rozliczeniowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy po 24mc umowy, można ja przedłużyć, ale zmienić sprzęt? Obecnie mam Huawei B592. Chciałbym przedłużyć umowę, o ile możliwa będzie zmiana sprzętu na modem przenośny... Ktoś to testował? CP ogólnie jako zachętę po dwóch latach proponuje przejęcie sprzętu na własność czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...