Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

Ja przedłużyłem umowę po wypowiedzeniu na  60 GB + LTE bez limitu za 24,99 samo sim na 18 miesięcy.

 

Umowa samodzielna, czy rabatowana przez SmartDom?

 

Uwaga ogólna: proponuję podawać ceny abonamentów podstawowych - jeśli ktoś ma SmartDom, potrafi policzyć swoje rabaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa samodzielna, czy rabatowana przez SmartDom?

 

Uwaga ogólna: proponuję podawać ceny abonamentów podstawowych - jeśli ktoś ma SmartDom, potrafi policzyć swoje rabaty.

 

Umowa samodzielna, bez SmartDom. Proponowano mi również 70 GB + LTE bez limitu za 29,99. 

Wg mnie oferta na jaką przedłużyłem umowę (60 GB + LTE bez limitu za 24,99 samo sim na 18 miesięcy) jest bardzo dobra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa samodzielna, bez SmartDom. Proponowano mi również 70 GB + LTE bez limitu za 29,99. 

Wg mnie oferta na jaką przedłużyłem umowę (60 GB + LTE bez limitu za 24,99 samo sim na 18 miesięcy) jest bardzo dobra.

 

Dziękuję, cenna informacja, potwierdzająca to, o czym kiedyś wspominałem: przy przedłużeniach bez sprzętu można spokojnie odrzucać wszystkie oferty droższe niż 0,5 zł za gigabajt - przed jakimikolwiek rabatami poza e-fakturą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Za dwa miesiące kończy mi się umowa na internet w Polsacie.

Obecnie posiadam pakiet 25GB + promocja 2x więcej w LTE i sprzęt na własność. Za całość abonament wynosi coś koło 79,9 zł (przed rabatem SmartDOM).

Wysłałem wypowiedzenie, wydzwaniają do mnie co dwa tygodnie, ale nie chcą zaoferować dobrej promocji :D

 

Otrzymuje oferty takie jak nowi klienci, a nawet gorsze bo nie chcą dać sprzętu na własność ani darmowych miesięcy, proponują np.:

1. 90GB za 89,99zł + 10 zł/m-c za B315 - ostatnio obniżyli opłatę za wynajem do 5 zł. Umowa na 24 m-ce

2. 90GB za 89,99 zł w ofercie tylko SIM. Umowa na 24 m-ce.

 

Chcąc zachować rabat SmartDOM nie mogę zejść niżej niż 79,90 zł, ale też nie za bardzo uśmiecha mi się płacić więcej skoro i tak nie wykorzystam tych dodatkowych GB. 

Nie chcą mi dać ani dodatkowych GB ani darmowych miesięcy.

Dziwne jest też, że jak sam zadzwoniłem do DUK to nie chcieli ze mną rozmawiać bo mną już się ktoś zajmuje i tylko ta osoba może mi przedstawiać oferty. Panienka wydzwania co dwa tygodnie informując, że o mnie pamięta i że nie da mi lepszej oferty niż to co już zaproponowała.

 

Czy Wy też dostajecie takie kiepskie oferty i co ewentualnie mogę ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

HEJ

da sie z smart domem obniżyć pakiet też mam smard dom i nie wolno mi było zejść poniżej 59,90  da się z nimi dogadać polecam panią Ochnik sama zaproponowała mi ofertę 60gb nielimitowane lte 200gb za noce za darmo za 30 zł  w tym zniżka smart dom bo nie mogłem zejść niżej niż 59,90umowa na czas   

nieokreślony tylko sim po zniżce.

 

jeśli z tą panią porozmawia pan to mimo że jest smar dom może pan otrzymać te 90gb za 40-45zł z własnym sprzętem .

wszystko da się wynegocjować tylko trzeba trafić na odpowiedniego konsultanta tym bardziej jak jest wypowiedzenie złożone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli z tą panią porozmawia pan to mimo że jest smar dom może pan otrzymać te 90gb za 40-45zł z własnym sprzętem .

wszystko da się wynegocjować tylko trzeba trafić na odpowiedniego konsultanta tym bardziej jak jest wypowiedzenie złożone

 

45 zł za 90GB bez sprzętu to mogę mieć bez żadnych negocjacji - propozycja z cennika w promocji SmartDOM. Jako stały klient posiadający od wielu lat w Polsacie 3 umowy (2 x internet i 1 x TV - pakiet Premium) oraz telefon w Plusie oczekiwałbym trochę lepszych warunków niż nowy klient wchodzący do salonu z ulicy.

Nowi klienci dostają sprzęt na własność, a mnie po "rozmowie z kierownikiem" zaproponowano wynajem sprzętu za 5 zł/m-c, brak darmowych miesięcy i ani 1 GB dodatkowego transferu.

Ponadto jak zapytałem się o tablet to Pani powiedziała, że Polsat ma identyczną ofertę jak Plus i tam mogę sobie sprawdzić. Tylko, że w Plusie przy abonamencie ok 50 zł (po rabacie SmartDOM) mam tablet LG G Pad II 10.1 LTE + LG Rolly Keyboard za 199 zł, a w Polsacie za to samo chcą 1000 zł w ofercie na raty.

Coś czuję, że poczekam aż wszystkie umowy dobiegną końca poświęcę posiadany rabat SmartDOM (pierwsza edycja) i przeniosę się do Plusa lub całkiem innej sieci.

 

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przeglądając poprzednie posty dochodzę do wniosku, że fajne oferty "już były". A teraz trzeba brać co jest. W moim przypadku najpewniej zdecyduję się na ofertę przedłużeniową. Mam jeszcze długą umowę na TV no i skusiłem się na fajną ofertę w Plusie (jako trzecia umowa mam zniżkę 40 zł pierwsza edycja SD). Takie małe pytanko na marginesie naszych rozważań - jak jest liczony pakiet nocy? Teraz specjalnie wstawałem wcześnie rano aby ściągnąć moje ulubione gry na nowy dysk i cały transfer znajdował się w pakiecie głównym i to o godzinie 14, 15. Trudno jakoś udowodnić o której zaczyna się ściąganie danych. Nawet w ICOK pakiet nocny prawie cały a główny już skończony. Jakieś sugestie?

Pozdrawiam. SK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściowej kończy się umowa za 4 m-ce. Chciałbym ją przedłużyć w takiej wersji, żeby skorzystać z SmartDom.

Do tej pory był sam net z CP. Poprzednia umowa popisana z opcją zakupu modemu. Przedłużenie w sumie powinno być na opcję bez sprzętu za 39,90 zł (minimalna kwota, żeby skorzystać ze SmartDomu). Co można dostać za te pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam takie pytanie do użytkowników internetu z ruterami, ponieważ nie znam się na tym.

Ja zawsze korzystałem z internetu przez modem.

Pytanie dotyczy rutera. Jeśli go zakupie to czy prawda, że prędkości internetu się zwiększą korzystając z rutera, czy będą takie same jak przez modem. Nadmieniam, że korzystam tylko z 1 laptopa i jestem jedynym użytkownikiem.

Z góry dziękuję za informacje.

Pozdrawiam wszystkich korzystających z forum.

Edytowane przez swojadroga
Regulamin Forum Rozdział II, pkt.6i.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem neta na kolejny okres 24 msc. Net jest w SD jako druga usługa. Opłata po zniżce 29,90 zł. Za to dostaję internet w zasięgu lte bez limitu. Poza zasięgiem lte pakiet 60 GB, nocny 200 GB. Sprzęt pozostawiłem stary. Rozmowa raczej była "drętwa". Nie było mowy o darmowych miesiącach czy też nowym routerze bez czynszu. Zobaczymy jak będzie działać ten lte bez limitu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tez przedluzylem umowe na internet na 24 miesiace z taryfa Nowe Lte 40 GB bez limitu danych w ramach SmartDom a ze to jest moja trzecia usluga place 25 zl .Tylko problem mam taki ze przy starej umowie predkosc internetu mialem ponad 35 Mb teraz predkosc spadla do zaledwie max 8.5 MB

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędną pustą przestrzeń po treści postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...