Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

hej

 

nie zauważyłem takiego tematu wiec może się przyda lub przynajmniej podrzucicie mi jakie dostajecie oferty przedłużeniowe.

 

Obecnie mam 25 GB za 49,90 + 10 z za no limit = 59,90

 

Oferty to:

 

90 GB za 89,90

70 GB za 69,90

da się coś wynegocjować więcej ?

 

 

mam obecnie jeszcze TV sat z CP i na nim mam 50 % za smart dom - pytanie na jakim poziomie min musze mieć Internet CP aby dzialał SMART DOM na TV SAT ? 49,90 czy 69,90 ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to już wielokrotnie podkreślaliśmy tutaj, w smartDOM nie możesz zmniejszyć swojego zobowiązania abonamentowego, aby nie stracić rabatów.

pomyliłem się mam 59,90 + 10 za LTE no limit -  to niżej nie bede miał ?

 

można urwać to 10 zł czy już do końca 69,90 lub jakieś miesiące bez opłat luib krótsza umowa ?

Edytowane przez zed37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Moja prośba nie dotyczy internetu ale bardziej informacji o ruterze Huawei B593. Może ktoś bardziej kumaty niż ja coś podpowie lub wskaże miejsce gdzie szukać tych informacji. Ale po kolei. Kupiłem drukarkę epson xp-610 z wi-fi. Drukarka podłączyła się do sieci elegancko ale nie drukuje, pokazuje się w okienku o drukowanych dokumentach na początku "oczekuje" a potem błąd podczas drukowania" i koniec. Router podłączony jest z pcetem przewodem. Natomiast laptop córki połączony wi-fi działa znakomicie i wszystko drukuje. Wywaliłem całe oprogramowanie drukarki i podłączyłem drukarkę przez USB. Wszystko działa ok. Tak więc myślę, że problem jest z połączeniem wi-fi pomiędzy drukarką, pecetem i routerem. W dokumentacji drukarki doszukałem się informacji o wyłączeniu funkcji primary separator która to może właśnie zdecydować o możliwości drukowania przez sieć. Proszę o pomoc. Może ktoś miał podobny problem albo wie gdzie szukać informacji lub porady. Pozdrawiam. SK.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet jest u Was produktem rabatowanym w SmartDomie, z tego co widzę w poprzednich postach, prawda?

U mnie również. Złożyłam wypowiedzenie ponad tydzień temu, kilka razy dzwonili do mnie, ale zawsze w złej porze, dziś zadzwoniłam do DUK na numer do sekcji internetu, a pani mi mówi, że na produkt rabatowany w opcji SmartDom nie ma krótszych umów niż 24 miesiące, nie ma, nigdy nie było i nie dostanę takiej umowy. 

Źle zrozumiałam Wasze wpisy czy pani mnie robiła w jajo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę na internet przedłużałem tak ze 3-4 miesiące temu. Jest drugim produktem w SD. Nie dostałem innej propozycji niż 24 miesiące trwania umowy. Mogłem jedynie podnieść abonament (co wiązało się z większym pakietem danych) lub wymianę routera na nowszy ale już z czynszem. Ktoś tu pisał, że przedłużył umowę na bezterminową. Nie wiem czy w SD tak można, czy nie straci się zniżek. Wydaje mi się, że umowy muszą być zawierane na "jakiś czas". Pamiętaj, że nie można obniżyć abonamentu aby nie stracić zniżek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Smartdomie nie można zejść z ceny, ale po wyjściu ze Smartdomu różne ruchy są możliwe. Ja chciałam koniecznie wyjść, kiedy w sierpniu wysłałam wypowiedzenie 24-miesięcznej umowy kończącej się w listopadzie. Chciałam negocjować krótszą umowę (12 miesięcy). Naciskała, naciskałam, aż konsultant po rozmowie z kierownikiem zaproponował mi warunki nawet lepsze niż oczekiwałam. Umowa na czas nieokreślony, pakiet wzrósł z 25GB do 70GB, zostałam przy starym sprzęcie (router Huawei 5372), a zobowiązanie pozostało na takim samym poziomie 35zł. Nazywało się to "50-% upust dla stałych klientów przedłużających umowy, bez sprzętu". Myślę, że najbardziej istotnym czynnikiem dla CP było nie obniżanie zobowiązania. A czy dadzą zniżkę ze SD, czy dla 'stałych klientów', to już mniej ważne.

Edytowane przez beginka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wczoraj po 19:00 konsultantka zadzwoniła do mnie z DUK zaproponowała mi coś w podobie @Beginka.


Powiedziała, że będzie to umowa niezwiązana ze SmartDomem, na czas nieokreślony, a reszta warunków ta sama - 110 GB z rabatem -50%, więc za 50 zł. Brzmi fajnie i rozsądnie, tego właśnie chciałam. Poprosiłam o telefon za 2 dni, żeby do tego czasu to przemyśleć.   W sumie nie wiem czy ta oferta obejmuje wymianę sprzętu, bo mnie na tym nie zależało, ale też konsultantka nie wspomniała.


Faktycznie jest taka oferta i bez żadnych haczyków?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet domowy ODU-IDU to przede wszystkim ograniczenie wzgledem mobilnego w predkosci - do 30Mb/s. Ale jesli dookola nie ma innych operatorow, a jest zasieg LTE z Plusa to jest to dobre rozwiazanie. Instalacja i polaczenie anteny z routerem nie sprawia problemu, router dziala stabilnie. Jesli zasieg masz OK i dostaniesz opcje LTE bez limitu i nie masz innego operatora, np. radio bez limitu to smialo mozesz brac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie ODU-IDU 200, mam konwerter Unicable i w nim jedno wolne wejście. Czy jest sens podłączać ODU-IDU pod konwerter? Chodzi mi o to, czy coś tym zyskam? Swego czasu w reklamach ODU-IDU sugerowali, żeby podłączyć pod istniejącą instalację antenową, a jeżeli tak to jak to dobrze podłączyć? Mam Evoboxa pod złoty, multiroom pod drugi, a trzeci slot wolny i zastanawiałem się, czy jakoś go wykorzystać. :)

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...