Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Mi właśnie przesłali propozycje przedłużenia z tego, co pamietam to 90 GB za 89 zł, czy coś koło tego - obecnie mam 25 GB za 59,90 + 10 zł za nielimitowany internet ...

 

Umowa kończy mi się z końcem roku - co można ugrać za 49,90, bo tyle muszę mieć min. aby podtrzymać drugą usługę w Smart Dom ?

Może ktoś odpowiedzieć ?

 

Dodatkowo, czy przy przedłużaniu umowy jest szansa na wymianę routera z ODU-100 na ODU-200 ??

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kilka dni temu (3,4) podpisałem umowę z Cyfrowym Polsatem a dokładnie Internet LTE 3G Plus...

Płacę 30 zł itp., ale Internet jest taki wolny... że nie da się żyć, no i mam pytanie odnośnie umowy.

Czy w ciągu 7 dni, czy coś, będę mógł zerwać umowę nie płacąc dużej sumy kary? 

Czy np. zapłacę za aktywację, która wynosci 100 zł około i to by było na tyle kosztów i umowa zerwana? 

Proszę, wyjasnijcie mi po kolei... Bo Internet chcę wziąć z Orange, czy coś...

Edytowane przez Barti
Połączono wątki. W niniejszym dziale forum jest już wątek dotyczący usługi dostępu do Internetu w CP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Podsumowując:  

 

obecnie przedłużając umowę na internet warto ją wpierw wypowiedzieć czy nie ma to różnicy?

Jak załatwiliście tak różne umowy?

-110 GB za 40 zł (po 50% rabacie SmartDOM) + 10 zł/m-c za sprzęt.

W kwietniu 110 Gb dostałem za 31 zł + 5 zł za najem routera ( rabat 48,90 SD pierwszej edycji). 

 

Na stronie CP widzę jedynie opcję 90 GB plus 10 GB dodatkowo za zamówienie online, czyli 100 GB za 45 zl plus dodatkowo 15 zł miesięcznie za sprzęt, a Internet bez opłat przez 3 miesiące, ogólnie słabo... nic nie urywa ;)

Warto wymienić ODU-IDU 100 na wersję 200? Coś pomaga? 

 

Jestem w zasięgu sieci LTE, obecnie mam umowę 30 GB LTE za 49,95 zł (rabat z 99,90 zł) do końca umowy pozostały 3 miesiące i od kilku tygodni średnio co 6 dni nawala internet, zwalnia do 1,5 Mb/s, na godzinę nawet do 0,41 Mb/s...   Jak tylko puszczam maila w tej sprawie do CP to następnego dnia net przyspiesza do 15 Mb/s, jak nigdy wcześniej tak nie miewałam. Ogólnie cały okres umowy to średnia prędkośc wyynosi 6 Mb/s. Czasem 8, ale naprawdę rzadko i późniejszym wieczorem. Ale niestety nie mam wyjścia (brak światłowodu, a siecią telefoniczną maksymalnie 6 Mb/s i tak pójdzie, choć nawet do tylu nie dobijało swego czasu w netii, a wychodzi drożej).  

Zależało by mi więc na największym pakiecie i najkrótszym czasie umowy.  Czy istnieje opcja formy 12/5 jak w przypadku telewizji CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę na TV, mam teraz Familijny Max HD za 49 zł, umowa 15/5.

Chcę wziąć do tego internet z CP domowy LTE ze sprzętem ODU / IDU 200. Jakie najkorzystniejsze warunki można w takiej sytuacji wytargować? Chodzi i opłaty i długość umowy.

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFAIK, w przypadku internetu nie ma miesięcy darmowych. Można za to wyrwać umowę na 12 miesięcy lub nawet na czas nieoznaczony.

Bardzo dziękuje za odpowiedź :)

Orientujesz się czy potrzebne jest do tego wypowiedzenie, tudzież jakie warunki trzeba spełnić w przypadku 12 miesięcy jak i czasu nieokreślonego? Na stronie CP oczywiście jest tylko info "Okres podstawowy trwania umowy: 24 miesiące".

Jeszcze jedno pytanie, obecnie CP wymusza opłatę 15 zł miesięcznie za sprzęt. W przypadku przedłużenia umowy da się ugadać konsultanta na pozostawienie obecnego, starszego sprzętu, a tym samym nie dopłacanie za niego miesięcznie?  Czyli internet 100GB faktycznie kosztowałby 45 zł, a nie 60 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja przedłużałem umowę w okolicach kwietnia (po wypowiedzeniu), powiedziałem konsultantowi, że chcę krótką umowę. Konsul sam zaproponował na czas nieoznaczony. Opłat za sprzęt nie mam, bo został stary modem i ruter. W tej opcji był net 110 GB za 100 PLN, po rabacie wychodzi 50. Poszukaj moich wpisów na tym forum, tam nawet podałem nazwę promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...