Jump to content

forresty

Users
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About forresty

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie chciałem napisać że musisz czekać na 4mc przed końcem. Oni dają oferty znacznie wcześniej ale z mojego doświadczenia wynika że te lepsze dają trochę później, ale ja nie targuję się jakoś szczególnie zawzięcie ani nie wydzwaniam do DUK.
 2. Wysłać możesz na drugi dzień po podpisaniu aneksu, natomiast telefon z ofertą dostaniesz na pół roku przed zakończeniem umowy a z dobrą oferta jakieś 4mc przed chyba że sam zaczniesz wydzwaniać i będziesz namolny. Mi kiedyś udało się dostać nową promocyjną umowę na 7 czy 8 miesięcy przed końcem ale tylko raz. Co ciekawe ostatnio w punkcie obsługi Polsat usłyszałem ze teraz już tak nie ma że wyślesz wypowiedzenie i dostaniesz promocyjne warunki. Poprzednio ten pan proponował mi jako wyśmienite oferty opcje 15/1 i 24/3 w cenie 40zł - czyli to właściwie żadna promocja. ps. Otrzymałem info z Polsatu że cesji umowy na telewizję nie można przeprowadzić. Czemu? Tego już nie dociekałem, ale zdziwiłem się że coś takiego w przypadku TV jest niemożliwe - chyba że konsultant źle mi odpisał.
 3. Czy mogę dostać jakiś promocyjny pakiet internetu zakładając że mam już telewizję 24mc/20zł? Chodzi mi właściwie o to żeby po zwolnieniu mieć w okolicy 1-2mega przepustowości bez limitu pobierania danych i to by mi wystarczyło. Mogłoby być właściwie tylko to bez jakichś pakietów z nieograniczoną prędkością byle cena była jak najnizsza. I jeszcze jedno pytanie - czy jak zrobię cesję z taty na siebie to będę traktowany jako stary klient i będę mógł mieć promocje jak dla stałych klientów czy też bede dla nich nowym klientem i przed zakończeniem umowy będę dostawał jakieś słabsze oferty?
 4. forresty

  obrót konwertera

  Dokładnie. Wszystko się zgadza. Dzięki.
 5. forresty

  obrót konwertera

  U mnie obrót konwerter to 1st w prawo. Ktoś mógłby powiedzieć czy w prawo stojąc twarzą do czaszy czy zza czaszy? Tak małym skrętem to się w ogóle przejmować czy to jest nieistotna wartość? Chodzi o Hotbirda (Polsat)
 6. Tak - zgadza się. właśnie przed chwilą mi to powiedział. Kurier już był i dał mi do podpisania umowę, ale tak jakoś dziwnie bo kazał się podpisać tylko nazwiskiem a teraz widzę że na 2 stronach jeszcze POlsat życzył sobie dat a kurier nie zwrócił na to uwagi wiec możliwe że jeszcze raz będzie musiał jeździć. A w ogóle to najlepiej jak zrobię cesję na mnie i będzie święty spokój . Nie wiem... to wystarczy tylko do Przedstawiciela podejść i podpisać jakiś papier czy słać coś do Warszawy?
 7. No właśnie nie. Nie dostałem sms-a z potwierdzeniem jak kiedyś było. Przysyłają kuriera a to dość kłopotliwe rozwiązanie bo umowa jet na ojca, jego często nie ma. Pewnie konsultantka zapomniała po prostu. Nie wiem czy da mi podpisać na jego dowód. jak nie to będzie tak jeździł do jutra.
 8. Już nie pamiętam co mi tam wcześniej proponowali, ale na pewno była oferta wyższego pakietu za 50zł. Już się nie pytałem co tam dają więcej w tym pakiecie, ale podejrzewam że to Familijny MaxHD w normalnej cenie. Ktoś wie co dają w za te pieniądze? Jak odmówiłem to po prostu zapytałem się co dostanę na 24mc i usłyszałem ze jak się zdecyduję w tej rozmowie to będzie 24/20 i tak też wziąłem bo w sumie to umowa nie dla mnie tylko dla ojca a jemu to zupełnie wystarcza Familijny HD Jeszcze mam takie pytanie. Dziś otrzymałem info że jedzie do mnie kurier z czymś z POlsatu. Nigdy mi niczego nie przesyłali przy aneksowaniu umowy. O co tu chodzi i czy trzeba coś podpisać czy to tylko dostarczenie aneksu? Umowa nie jest na mnie tylko na ojca - nie wiem czy kurier wymaga dowodu bo inaczej to ojca będę musiał fatygować
 9. Sprawa załatwiona. Poszło za 3 razem gdy dostałem 24mc/20zł i 3 mc gratis. Sam się zdziwiłem ze takie oferty dają. To dość atrakcyjna oferta dla ludzi którzy są wrażliwi na cene (emeryci itp). Kiedyś tego nie było. Może ktoś wie co się stało że dają takie umowy? Konkurencji nowej nie mają przecież. Moze internet trochę im wysysa klientelę?
 10. Oczywiście że wypowiedzenie jest złożone. I na razie proponowali mi 15/1 i 24/3 w tej samej cenie dlatego zdziwiłem się że za 20 zł można mieć ten pakiet (przy czym uściślam ze nie chodzi i o ten co wisi za 20zł na stronie Polsatu do wzięcia przez nowych tylko o ten co mam od kilku lat)
 11. Coś tu nie tak jest. Za 20zł to jest jakiś pakiet z bieda-programami gdzie nie ma eurosportu nawet a połowę to mogę sobie naziemna ściągnąć. Ja mam Familijny z Eurosportem, newsami Polsatu i TVN. W tym za 20zł to nawet tego nie ma. napisałem do nich a oni mi odpisali żebym sobie wybierał z tego co jest na stronie cyfrowypolsat.pl :-). Naprawdę można stary Familijny dostać za 20zł/mc przy złożeniu wypowiedzenia? Musze też powiedzieć ze jest coraz trudniej dostać coś gratisowego w umowie. Kiedyś bez problemu sami proponowali 12/3 potem trudno dostać było i 15/3 a teraz dzwonią i dają 15/1 a to przecież śmieszna oferta.
 12. Czy ja dobrze zrozumiałem? Za 20zł/mc i 3mc wolnego mogę dostać ten sam pakiet który obecnie posiadam? czyli Familijny HD? Pytam się bo napisałeś 'lub to co masz' tak jakby te 20zł odnosiło się do innego pakietu chyba ze miałeś na myśli cenę czyli 40zł/15/3. 12/3 na pewno nie dostanę bo przecież już teraz miałem takie warunki. Dla świętego spokoju może i wziąłbym juz 24/3 ale aż mi się nie chce wierzyć że to ten pakiet w tej cenie dają. Nie chodziło ci o jakiś niższy pakiet? Nie wiem jak tam on się nazywał, ale był bez większości kanałów które są w familijnym. Eurosportu chyba nawet nie było
 13. Panowie Koledzy. Cóż mogę dostać teraz po złożeniu wypowiedzenia? Mam Pakiet Familijny HD za 40zł i 5mc do końca. Dziś dzwonił konsultant i zaproponował 29mc/6 wolnego czego oczywiście nie wziąłem. Zaproponował 15/1 i też odmówiłem. Teraz nie dają już 15/3 lub czegoś lepszego? Nie interesuje mnie wymiana dekoderów itp. Ten sam pakiet tylko w jakichś atrakcyjniejszych warunkach. Gdyby dali taniej to może i bym jakąś długa umowę wziął, ale 15/1 to i się nie uśmiecha bo to żadna oferta w zasadzie.
 14. Mam pytanie. Założyłem nową antenę i nowe kable. Po ustawieniu mam siłę sygnału 78%, a jakość 50%. Niestety, regulacja więcej nie daje. Nie wiem, czy są to parametry wystarczające do odbioru bezproblemowego, np. przy padającym śniegu, czy deszczu. Ktoś mógłby się podzielić doświadczeniem, bo nie wiem czego się spodziewać? Niestety, z gapiostwa nie sprawdziłem, jaka jakość była na poprzedniej czaszy, która była ciut większa. Teraz jest chyba 80cm - ten typowy polsatowski talerz w kolorze grafitu. Znalazłem na strychu, więc założyłem, ale nie spodziewałem się, ze będzie mniejsza od starej. Przez pomyłkę, strojąc antenę, złapałem chyba Astrę i tam siła była 80%, a jakość 60%. Ktoś mógłby mi wyjaśnić, o co chodzi z ta siłą i jakością? Co ważniejsze? Bo na naziemnej mam odwrotnie. Silę mam mniejszą, a jakość lepszą, a mimo to niektóre programy zacinają.
×
×
 • Create New...