Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda przedłużanie umowy na internet w CP? Czy można liczyć na jakieś darmowe miesiące lub łamańce tak jak w przypadku telewizji?

 

Darmowych miesięcy przy przedłużaniu umowy nie ma. Możesz utargować większy pakiet danych lub rabat 20% przez cały okres umowy. To jest maksimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj wystartowała nowa usługa dodatkowa „Dostęp do Internetu z publicznym dynamicznym lub statycznym adresem IP”.

Usługa będzie dostępna w 2 opcjach / wariantach cenowych:

– 6,15 zł z VAT dla adresu IP publicznego dynamicznego,
– 18,45 zł z VAT dla adresu IP publicznego statycznego.

Z usługi mogą skorzystać zarówno nowi jak i obecni Klienci, indywidualni oraz biznesowi.

Usługę Klient można włączyć przez kontakt z infolinią CP lub w ICOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z regulaminu usługi:

15. Cyfrowy Polsat informuje, iż konsekwencją korzystania z Internetu z użyciem publicznego IP może być wzrost zagrożenia atakiem wirusów jak i ingerencją osób trzecich. Cyfrowy Polsat zastrzega, iż Abonent jest odpowiedzialny za zabezpieczenie danych oraz oprogramowania zainstalowanego na komputerze Abonenta związanych z takimi atakami/ingerencją na terminale korzystające z APN internet.cp. Zaleca się wcześniejsze zabezpieczenie terminali (np. zaporą połączenia internetowego - ang. firewall).

16. Cyfrowy Polsat informuje, iż konsekwencją korzystania z Internetu z użyciem publicznego IP jest możliwość inicjowania z sieci Internet ruchu przychodzącego do terminala, w szczególności ruchu niechcianego. Cyfrowy Polsat zastrzega, iż Abonent ponosi odpowiedzialność za zabezpieczenie terminali korzystających z APN internet.cp, przed pojawieniem się takiego niechcianego ruchu. Zaleca się wcześniejsze zabezpieczenie terminali (np. zaporą połączenia internetowego - ang. firewall).

 

 

Wygląda, że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja reklamowałem i wymieniłem Edimaxa na D-Linka. Problemy ze zrywaniem połączeń mineły. Na priv wysłałem Tobie treść reklamacji.

Jeszcze raz dzięki. Dwa telefony z CP, wizyta w APS i router wymieniony. Trwało to wprawdzie dwa tygodnie ale cel osiągnięty. Mam tylko nadzieję, że d-link okaże się lepszy niż jego poprzednik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 Mam obecnie internet Cyfrowego Polsatu Power LTE 25GB.

Do końca umowy 6 miesięcy. Czy da sie wynegocjowac juz ewentualnie, jak bym wysłał teraz wypowiedzenie Power LTE 40GB i darmowe noce, i lte bez limitu za 30 zł z obecnym modemem?

 Albo inne propozycje do 40 zł za taki pakiet GB?

Bardzo proszę o informacje, czy jest możliwość czegoś wynegocjowania wcześniej i jakie to moga być propozycje?

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na D-Linka może trochę mniej narzekań jest, ale w mojej subiektywnej ocenie jest to wymiana siekierki na kijek. Przy najbliższym przedłużaniu umowy pomyśl o Huawei B593 jeśli ma to być sprzęt operatora.

 

Polecam sam modem LTE do tego router np.  TP-LINK MR3420 i wgranie do niego GARGOYLE .Taki zestaw to zainstaluj -skonfiguruj -zapomnij ,po prostu działa .

Jakoś sprzęty (czytaj wynalaski) od operatorów mnie nie przekonuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...