Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie jak weźmiesz neta tego gdzie masz 40 giga do wykorzystania i jesteś w zasięgu LTE to po przekroczeniu transferu dalej powinieneś osiągać pełną prędkość. Przynajmniej tak według oferty to wygląda, ale w praktyce to pewnie jak wykorzysta się kilkaset giga no to myślę że mogą transfer ograniczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,również jestem zainteresowany zmianą operatora z Neostrady na CP.Rozważam wzięcie tego pakietu w promocji ''happy hours''czyli podwójny pakiet danych.Moje pytanie do użytkowników internetu CP to czy internet z CP działa stabilnie i czy router który dają do tego pakietu jest warty uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu bratu działa stabilnie ,prędkość ma w granicach 20-35 mb/s ,a po przekroczeniu limitu około 7-15 mb/s w zależności od pory dnia .

Co do stabilności wszystko też zależy od nadajnika .Co do routera nie wiem ,czy są stabilne ,brachol ma swój router i modem (tak mu doradziłem :wink: )

Edytowane przez maly1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam internet CP, wpierw miałem modem zte i ogólnie tego nie polecam, przedłużyłem umowę na Power LTE i to już jest spoko całkiem, w nocy osiągam jakieś 38mb/s na wsi w dzień ok 10 ale mi to wystarcza. 

 

Co do routera to mam z nim problem, chociaż to może z moim laptopem.. Po kablu działa internet ok, jednak wi-fi na laptopie się rozłącza, nie ma tego problemu na smartfonach.

Edytowane przez kokodzambo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich szanownych uzytkownikow tego forum..

 

Jestem posiadaczem od ponad roku internetu LTE BEZ LIMITU od Cyfrowego Polsatu, mialem przez ten czas juz pare akcji zwiazanych z pingami w grach siieciowych, jednak od jakichs 3-4 dni to przechodzi ludzkie pojecie, jestem codziennym graczem Counter-Strike Global Offensive, i o ile internet daje rade na luzie jak dziala normalnie to od tych paru dni moj ping skacze od 80-800ms, nie musze chyba dodawac ze CS z takim pingiem jest niegrywalny, mam powoli dosc tego, tyle waznych meczy mnie ominelo, probowalem juz wszystkiego od reinstalacji routera, do bawienia sie ustawieniami antenek w routerze, podpinanie samego modemu do PCta itd i nic to nie daje... Nie wiem czy warto dzwonic na infolinie Cyfrowego Polsatu bo ich technicy przeciez beda miec wszystko "ok" jak zwykle... Czy ktos wie moze co jeszcze bym mogl wykombinowac?

 

Moj sprzet to LTE Huawei E3272 i Router Edimax LT-6408n ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia wiem, że Edimax "potrafi" mocno zwiększyć ping, ale jeszcze sprawdź siłę sygnału i czy aby na pewno masz zawsze LTE, a nie przypadkiem czasem HSPA+, kiedy ping się mocno wydłuża. Najlepiej to zaobserwować z modem wpiętym do komputera. Skoro używasz PC-ta, to modem jest schowany z tyłu obudowy, czy wyciągnięty gdzieś w bardziej "wolną przestrzeń"?

 

Edycja:

Sprawdziłem u siebie. Przez Edimaxa ping waha się między 115 a 80ms, modem wpięty bezpośrednio do komputera - ping waha się między 55 a 50ms.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ponieważ temat istnieje to nie będę zakładął nowego.

Będę przedłużał umowę na TV i zastanawiam się nad dorzuceniem do pakietu też internetu LTE CP 40 Gb.

Mam do wyboru dwa zestawy:

- zestaw domowego internetu odu-iduhttp://www.cyfrowypo...go-internetu.cp

- Modem Huawei E3372 + router Dlink DWR-116

 

Widziałem też, że Polsat ma router Huawei E5573.

 

Czy wogóle warto brać internet w Polsacie i ewentualnie który zestaw?

 

P.S. Aktualny dostawca internetu po kablu  ostatnio leci w kulki, tak, że nigdy nie wiem czy dziś będzie intenet czy nie więc szukam alternatywy. A że w pakiecie z amniej mogę mieć więcej dlatego zainteresowałem się CP. Ewentualnie w pakiecie mdo telefonu Plusa mogę też wziąć internet LTEPlusa ale to pewnie to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo się nie znam więc dla wielu może głupie pytanie.

Aktualnie posiadam jakiś stary Router Dlink DIR-300. Czy jest szansa, że będzie on współpracował z którymś "mobilnym" modemem?

 

Z tego co widzę na stronie Plusa, do wyboru mam http://www.plus.pl/modemy-routery?deviceTypeCode=MODEM&processSegmentationCode=IND.NEW.POSTPAID.ACQ&marketTypeCode=IND&offerNSICode=IWPZD24C&contractConditionCode=24A&tariffPlanCode=LTX0E

 

Co z tego warto brac?

Edytowane przez przemty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...