Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W dekoderach nie ma stacji radiowych. Jednak po przeszukaniu całego pasma częstotliwości kablowych poprzez telewizor, stacje radiowe zapisały mi się na pozycjach 1 - 16. Na pozycjach od 100 do 907 zapisały się stacje telewizyjne. Kanały telewizyjne niekodowane można oczywiście oglądać bez dekodera. Podobnie można słuchać stacji radiowych, które nie są kodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poratuje ktoś wyjaśnieniem? Mam umowę do końca lipca br., którą chce rozwiązać. Jeśli w tym miesiącu złożę wypowiedzenie z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia to znaczy, że do końca sierpnia mnie obowiązuje? Nie chcę się sparzyć na sam koniec. :)

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorole wymienić na moduł to nie problem, można to zrobić nawet przy usterce bo to jest ta sama grupa sprzętu hd/ci. Przy 3831cd nie jest już tak łatwo bo sprzęt przynależy do grupy hdnet. Jednak przy przedłużaniu umowy np przy EOP jak najbardziej przysługuje Ci darmowa wymiana sprzętu z hdnet na moduł ci+.
Przy wymianę od razu zwróć uwagę czy dostajesz wersje 1.3 z diodą Led.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorole wymienić na moduł to nie problem, można to zrobić nawet przy usterce bo to jest ta sama grupa sprzętu hd/ci. Przy 3831cd nie jest już tak łatwo bo sprzęt przynależy do grupy hdnet. Jednak przy przedłużaniu umowy np przy EOP jak najbardziej przysługuje Ci darmowa wymiana sprzętu z hdnet na moduł ci+.
Przy wymianę od razu zwróć uwagę czy dostajesz wersje 1.3 z diodą Led.
A później ta dioda mi świeci przy wyłączonym hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Play jest standardowa oferta netu 300 mbs za 45 zł (150 mbs za 35 zł). Chodzi po kablu Vectry. Jeśli Vectra nie jest w stanie dać Tobie za 45 zł, idź do Play. Instalacją zajmuje się technik z Vectry. Przyjdzie i przepnie Ciebie w skrzynce do Play. W serwerze jako ISP nadal będziesz miał widoczne Vectra Broadband, ale rachunki płacisz w Play.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Play jest standardowa oferta netu 300 mbs za 45 zł (150 mbs za 35 zł). Chodzi po kablu Vectry. Jeśli Vectra nie jest w stanie dać Tobie za 45 zł, idź do Play. Instalacją zajmuje się technik z Vectry. Przyjdzie i przepnie Ciebie w skrzynce do Play. W serwerze jako ISP nadal będziesz miał widoczne Vectra Broadband, ale rachunki płacisz w Play.
Witam. A czy wiesz może czy dają też modem bo mam własny router.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zielo , napisze ci tak Uzywam Neostradę i na 151 kanałów w Online , nie działa mi 9 kanałów.  Więc,  nie powinno cie to martwić,  czy będą wszystkie. 

edit:

Lista nie działających:

  • Polsat HD
  • Puls 2
  • TVP Kultura
  • TVP Sport
  • Polsat Film
  • Stopklatka
  • TVP ABC
  • TVP Rozrywka
  • Super Polsat


 
 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, zielo napisał:

 z tym Polsatem i TV Puls to dziwna sprawa że nie odbierasz bo te kanały są u mnie dostępne poza domem / internetem Vectry 

Wszyscy odbieramy,  ale wersję SD tych kanałów :)

Polsat HD  tylko na laczu Vectry. Sprawdź sobie 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...