Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W kontekście powstania Superligi, teraz chyba Polsat będzie wciskał swoje PSP gdzie się da, żeby choć trochę na tym zarobić i szanse na wykup PSP w Vectrze będą większe.

Ciekawy jestem kto będzie miał prawa do nowej Superligi i ile będzie sobie życzył za oglądanie tego kanału/kanałów, skoro mają zarobić nawet 10mld euro na sezon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2021 o 12:44, mattin napisał:

Moja umowa na Internet i TV z Vectry podpisana na 24 mce w 2018r. Po ponad 24 mc-ach przeszła na czas nieokreślony, więc teraz niejako "dryfuje" sobie z miesiąca na miesiąc sama. Dzwonili kilka miesięcy temu z DUKu żebym przedłużył ale nic mieli nic konkretnego do zaproponowania, tylko chcieli podnieść prędkość neta za dodatkowe 15 zł/mc więcej, co mi nie było potrzebne więc nie zdecydowałem się.

Strach się bać takiego DUK-u. Widać, że naprawdę chcą "utrzymać klienta". 😉

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobną propozycję lub dekoder PVR za 105 zł.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do zniżek. Według ostatnio podpisanej umowy z Vectrą jest możliwość skorzystania z promocji uwzgledniającej dodatkowe rabaty - łączenie 15zł.

1. wyrażenie zgód (5zł)

2. e-faktura (5zł)

3. terminowe regulowanie należności (5zł).

Niestety w infolinii twierdzą, że nie ma możliwości skorzystania z ostatniego punktu i to tylko na specjalne "okazje" uruchamiają.

Czy ktoś wie jak są rozdzielane te rabaty? Czy ktoś korzysta z wszystkich trzech zniżek? Czy słusznie uznają, że nie mogę utrzymać zniżek za terminowe regulowanie należności, skoro płacę terminowo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie dekodera z Carbo na Graphyne nadal się zaznajamiam z nim..., użycie szukajki, szukałem Liga Sprawiedliwości (leciał niedawno, szukałem powtórki), dało się wpisać samo liga, klik na Ligę Sprawiedliwości i wyskoczyła taka niespodziewajka...

Za co Vectra mnie chce skasować 1230zł miesięcznie?

I serio, naliczyli by mi tyle na rachunek? x_X

Wszystkie pozycje były w tej samej cenie, niektóre miały w nazwie CATCHUP zamiast RESTART

graphyne.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...