Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku godzin nie działają mi dwa kanały Filmax oraz Antena. Wyskakuje błąd "E0-Sprawdź czy dekoder jest prawidłowo podłączony". Wyjęcie karty i jej przeczyszczenie nic nie dało, wyłączenie z prądu dekodera także nie. Próbowałem też wyszukać programy i też to nie pomogło. Dekoder to ADB3830CD. 

Edytowane przez Beks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie Nazwisko

adres

nr abonenta

 

Wypowiedzenie umowy

 

Wypowiadam umowe o nr .... z dniem wygaśnięcia okresu zobowiązania / z miesiecznym wypowiedzeniem*

 

podpis

 

 

* to wybierz w zależności jaka masz aktualnie umowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Oprócz PSP, w czym jest "lepsza"UPC od Vectry?

(że niektórym się marzy przejść pod skrzydełka UPC)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUK zaproponował mi bezpłatne zwiększenie internetu ze 150Mb na 300Mb, cena miała pozostać bez zmian.

 

Gdy przyszła mi faktura zauważyłem dodatkowa opłatę za "Bezprzewodowy dostęp do internetu WiFi" 1zl

 

Wcześniej też miałem ich modem z wifi, a nie miałem takiej opłaty na fakturze. Z wifi vectry nie korzystam.

 

14 dni od podpisania aneksu minęło. Wiem 1zl niewiele ale chodzi tutaj o sam fakt wprowadzenia w błąd.

 

Przestrzegam więc innych żeby sprawdzać dokładnie aneks. 

 

Mogę z tego zrezygnować, ale będę musiał zwrócić ulgę przyznaną przez Vectra czyli 9zl x 24 miesiące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się, że nie dostałeś aktualizacji softu na swój dekoder - mój ADB 5830 CDX po ostatniej aktualizacji (notabene zmieniającej również logo Vectry na nowe - niestety również cały look&feel) jest stojącym pod TV zbieraczem kurzu. NIe da się tego używać :/ Spójrz na komentarze ludzi na fanpage Vectry na FB po tej aktualizacji, nie ma osoby zadowolonej.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, chyba nikt nie jest... Ale na powrót do starego softu chyba nie mam co liczyć :/

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mialem stycznosci z kartami CI dlatego mam dwa pytania. Oprocz karty CI bede musial podlaczyc do telewizora rowniez kabel koncentryczny ? I pewnie podzas ogladania telewizji nie bedzie juz na dole ekranu tego niebieskiego panelu z logami kanalow i informacjami jaki program aktualnie jest wyswietlany tak jak w przypadku dekodera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Maiilek napisał:

Nigdy nie mialem stycznosci z kartami CI dlatego mam dwa pytania. Oprocz karty CI bede musial podlaczyc do telewizora rowniez kabel koncentryczny ? I pewnie podzas ogladania telewizji nie bedzie juz na dole ekranu tego niebieskiego panelu z logami kanalow i informacjami jaki program aktualnie jest wyswietlany tak jak w przypadku dekodera ?

poza ty, tego niebieskiego panelu z logami kanałów już nie ma nawet na dekoderach - zrobili update softu i całe menu jest czarne, koszmarne i nieczytelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...