Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, gdyby zdarzył się " cud" i C+ 4K zostałby udostępniony operatorom kablowym/ IPTV czy też prezentowałby świetną jakość jak z sat.?  PSP przez kabel ( UPC) nie dorównuje np jakości w PC+.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kingofsouth napisał:

Porównujesz kanał HD do 4K.

Ja porównuje 4K do 4K.

Canal+4K vs Eleven Sports 1 4K to przepaść na korzyść Canal+. 

4K Elevenowskie można zrównać z Super HD na kanałach PSP. Tyle i AŻ tyle. 

Porównujesz Canal+ która produkuje własny sygnał transmisji sportowych do Eleven która go kupuje. Domowa kiełba będzie zawsze lepsza od kupnej ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego określić mianem transmisji w Natywnym 4K co leci na Eleven Sports 1 4K.  To rozumiem i to najważniejsze. 

Dla mnie jako widza , nie ważne z kad sygnał bierze Eleven, Canal+. Mogą i nawet z kosmosu. Liczy się bym nie czuł się zażenowany tym co widzę na TV. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Kończy mi się umowa w przyszłym miesiącu i przesłałem wypowiedzenie.

Zadzwonili do mnie z propozycją: 600 Mb/s i pakiet platynowy za 105,79 zł i nawet bez tego Netflixa w prezencie.

Z kolei napisałem do jednego z przedstawicieli handlowych Vectry na facebooku i zaproponował mi: 189 kanałów w tym Filmbox + Cinemax + Sport na ostro + Eleven sport + HBO, internet 600 Mb/s i Netflix na rok za 149,99zł.

Jako, że nie potrzebuję tych kanałów filmowych i sportowych to zapytałem o jakąś uboższą paczkę. Za 119,99 zł zaproponował pakiet platynowy, sport na ostro, internet 600 Mb/s i też Netflix na rok. 

Czy uważacie, że ta oferta za 149,99 zł jest korzystna? Gdyby tak zliczył indywidualnie wg cennika na stronie vectry, to cena HBO, Cinemax, Filmbox i Sport na Ostro to w sumie 59,99 zł. Więc na pewno jest to oszczędność co najmniej 10 zł. Tylko, że mi te kanały niepotrzebne.

Dlatego większą uwagę zwracam na ten tańszy za 119,99 zł.

Da radę jeszcze przedyskutować cenę na infolinii Vectry? Mają do mnie zadzwonić ponownie 16.04, ale wtedy skończy się już promocja z Netflixem (jest do 15.04).

Wiem, że istnieje dział utrzymania klienta, ale może macie jakieś wskazówki jak to najlepiej rozegrać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Złoty, PVR, Sport na ostro + Eleven + telefon = 110 zł od kwietnia, umowa na czas nieokreślony.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Madekp napisał:
Ciut drogo.


Płaciłem 90, ale umowa przeszła na czas określony (+10 zł, a od kwietnia kolejne 5 zł).

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...