Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, ilowiak napisał:
Witam,  mam obecnie Pakiet Platynowy, Internet 100 Mb/s + Telefon stacjonarny za 1 zl i drugi dekoder w systemie Multiroom w cenie 76 pln. Chcę zrezygnować z tel i multiroom i dostałem propozycję z działu utrzymania  a) Sam internet 450 mb/s w cenie 49,99 ( umowa bezterminowa) albo Internet 300 mb/s + tv Platyna za 69 pln.  Ewentualnie zaproponowano mi sport na ostro  lub  cinemaxy za lączną cenę 72 pln. Myślicie, że to dobra oferta czy można jeszcze negocjować ? 


Mi zaproponowali złoty +pvr +SNO+Eleven +100mb/s za 78 lub Platynę +dekoder 4K+SNO+Eleven+450mb/s za 122.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kingofsouth napisał:

Jakość taka sama jak w Online Vectra:

Nie mam możliwości oglądania Vectry online na TV w 4K.

Tak z ciekawości, jakość na Filmax 4K jest całkiem niezła? Czy taka sama jak na pozostałych kanałach 4K w Vectrze, czyli niewiele lepsza, niż na tych samych kanałach w wersjach HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmax ma dość nieoczekiwaną wartość rozrywkową, już od dość dawna nie ma kanału na którym byłyby naprawdę stare "klasyki", gdzie ostatnio można było obejrzeć Flipa i Flapa czy filmy z 1925-1950? Więc te 4K to tylko zabawny dodatek do źródłowej treści, która się ledwo mieści w 576p-720p i tak to należy traktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2021 o 08:24, kingofsouth napisał:

To nie jest natywne 4K(Filmax)
Wyglada to trochę lepiej od kanału HD.
Poczytaj wątek o Filmax i się dowiesz , co nadawca ma na myśli tworząc taki kanał.
Polecam tą wypowiedź:


 

 

 

Dzięki Kingofsouth .

Przeczytałem.

Wszystko jasne.

Podobnie jak z Eleven 4K.

Cały czas jesteśmy oszukiwani, że znaczek 4K przy logo oznacza jakość 4K.

Edytowane przez Barti
Treści swojego postu nie zamieszczamy w obszarze cytowania treści innego postu, tylko pod nim. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2021 o 09:27, ACloserLook napisał:

już od dość dawna nie ma kanału na którym byłyby naprawdę stare "klasyki", gdzie ostatnio można było obejrzeć Flipa i Flapa czy filmy z 1925-1950?

Bzdura. Red Carpet TV, FIlmbox Arthouse, TVP Kultura, TVC,wszystkie już obecne w Vectrze.

 

4 godziny temu, jaceksobczak napisał:

Cały czas jesteśmy oszukiwani, że znaczek 4K przy logo oznacza jakość 4K.

Nikt chyba nie twierdził, że materiały są w 4K. W 4K jest kanał, jego rozdzielczość i to się zgadza wg. tego co ktoś na forum raportował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...