Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, lukasz1122a napisał:

Czy wy też macie co jakiś czas takie lekkie ścinki obrazu i dźwięku podczas oglądania tv ?

Tak, parę dni temu poruszyłem ten temat na tym forum. Głównie ścinki obrazu, ale zacięcia wraz z dźwiękiem też się zdarzają. Ja ten objaw mam od 6 tygodni, zgłoszone 2 reklamacje, status - naprawa w toku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem znowu sprawę oddają do przełożonych ,dalej nie działa mi Ukraina 24 ,dostałem nową propozycje Pakiet złoty ,300mb ,dekoder 4K ,C+,Eleven +SNO za 108 lub platynę, 450mb/s, dekoder 4K, Eleven+SNO za 122 zł. Opłaca się?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2021 o 08:40, bartmeces napisał:

Dziś dzwoniłem znowu sprawę oddają do przełożonych ,dalej nie działa mi Ukraina 24 ,dostałem nową propozycje Pakiet złoty ,300mb ,dekoder 4K ,C+,Eleven +SNO za 108 lub platynę, 450mb/s, dekoder 4K, Eleven+SNO za 122 zł. Opłaca się?

Opłaca się.

Ja mam Platynę, C+, SnO i 300mb + dekoder PVR za 121,88 (Eleven i 4K nie chciałem), podpisane 2 tygodnie temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2021 o 10:53, yogut napisał:
Jaki dekoder?


PVR.
Pakiet platynowy, 450 Mb/s, dekoder 4K, SNO+ Eleven za 121 zł. Najtaniej mi zaproponowali w doku.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość taka sama jak w Online Vectra:

 

 

W dniu 6.04.2021 o 15:40, kingofsouth napisał:

Nowe kanały w Online :

 

  • Filmax 4K  [2160p , 15000 kbps]  🤣

 

Filmax-4-K.jpg

 

IMG-20210406-WA0004.jpg

 

 

 

 

  • Filmax HD

 

 

Filax-HD.jpg

 

 

  • DocuBox HD

 

Docubox.jpg

 

 

 

  • Top Kid JR

 

Top-Kids-Junior.jpg

 

 

  • Ukraina 24

Ukrania.jpg

 

 

Edit:

Biznes 24 również jest w 0nline. 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  mam obecnie Pakiet Platynowy, Internet 100 Mb/s + Telefon stacjonarny za 1 zl i drugi dekoder w systemie Multiroom w cenie 76 pln. Chcę zrezygnować z tel i multiroom i dostałem propozycję z działu utrzymania  a) Sam internet 450 mb/s w cenie 49,99 ( umowa bezterminowa) albo Internet 300 mb/s + tv Platyna za 69 pln.  Ewentualnie zaproponowano mi sport na ostro  lub  cinemaxy za lączną cenę 72 pln. Myślicie, że to dobra oferta czy można jeszcze negocjować ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...