Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Greg75 napisał:

@wujcio0

Jakich zmian nie widzisz ? Jeżeli tych dotyczących dzisiaj dodanych kanałów to radzę się przyjrzeć jeszcze raz.

Kanał 500 i https://n-8-2.dcs.redcdn.pl/file/o2/Vectra/www/Vectra/www/uploads/20210308152836/plansze-www.pdf , oraz https://n-8-2.dcs.redcdn.pl/file/o2/Vectra/www/Vectra/www/uploads/20210323141013/3047-epg-17luty2021-1-75.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że Vectra w końcu nadrobiła część zaległości programowych, ale TVP Dokument już dawno dodały choćby UPC, Orange czy PC+. Nadal jesteśmy jedyną, większą kablówką, która nie ma Polsat Sport News, AMC, Sundance czy CBS Europa. Mnie te nowo dodane kanały nie przekonają do pozostania w Vectrze. Nadal decydujący będzie fakt czy będę mógł oglądać LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że Vectra w końcu nadrobiła część zaległości programowych, ale TVP Dokument już dawno dodały choćby UPC, Orange czy PC+. Nadal jesteśmy jedyną, większą kablówką, która nie ma Polsat Sport News, AMC, Sundance czy CBS Europa. Mnie te nowo dodane kanały nie przekonają do pozostania w Vectrze. Nadal decydujący będzie fakt czy będę mógł oglądać LM.

Jak dodadzą PSP i PSN mi starczy ,większość tak nie oglądam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Dodać nowe kanały po roku czasu to żadna sztuka. Na plus kanały TVP, DocuBox, Gametoon, ale dalej w tej kablówce brakuje wiele ciekawych kanałów. A kanały Winnickiego szkoda gadać. Jakby ich nie dodali to wcale by ta oferta gorzej nie wyglądała.

 

Skoro teraz nie dodali Polsatów to pewnie na zmiany nie ma co liczyć przez najbliższy rok, albo dłużej dopóki Vectra nie doda nowych kanałów.

Edytowane przez AtleticoM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy usługa catch up jest dostępna na dekoderach STB ADB HMC4120? Podano dziś w komunikacie że "W większości kanałów (z wyjątkiem TVP Dokument i TVP Kobieta) można będzie korzystać z funkcji Catch-up TV - pozwalającej na powrót (do 7 dni wstecz) do wybranych programów oraz Restart TV - umożliwiającej oglądanie od początku programu, który już się rozpoczął. " Jeśli tak to jak ją uruchomić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, AtleticoM napisał:

To prawda. Dodać nowe kanały po roku czasu to żadna sztuka. Na plus kanały TVP, DocuBox, Gametoon, ale dalej w tej kablówce brakuje wiele ciekawych kanałów. A kanały Winnickiego szkoda gadać. Jakby ich nie dodali to wcale by ta oferta gorzej nie wyglądała.

 

Skoro teraz nie dodali Polsatów to pewnie na zmiany nie ma co liczyć przez najbliższy rok, albo dłużej dopóki Vectra nie doda nowych kanałów.

Z tym, że DocuBox posiada opcje polskich napisów, które...co oczywiste... nie działają. Działają np. napisy bułgarskie... CNN HD, to nie jest prawdziwe HD. 😉

Po roku nic nie robienia mogliby się bardziej przyłożyć. Lecą na sztukę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodali kanały które nie działają ,a widzę poprawę na TVP Kobieta jest logo kanału


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czy usługa catch up jest dostępna na dekoderach STB ADB HMC4120? Podano dziś w komunikacie że "W większości kanałów (z wyjątkiem TVP Dokument i TVP Kobieta) można będzie korzystać z funkcji Catch-up TV - pozwalającej na powrót (do 7 dni wstecz) do wybranych programów oraz Restart TV - umożliwiającej oglądanie od początku programu, który już się rozpoczął. " Jeśli tak to jak ją uruchomić?

Mam ten sam dekoder ,muszę to sprawdzić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Multimedia też CNN oznaczony jako HD wygląda jak SD. Hmm co ciekawe że dość sporo programów na DocuBox ma polską ścieżkę, bo miałem okazję trochę pooglądać ten kanał w UPC, a u nas jej brak??? Hmm

Właśnie sprawdziłem teraz na UPC audycja podwodne królestwo z polska ścieżką a w MMP tylko angielska i rosyjska do wyboru. Napisów nie ma do audycji które mają polską ścieżkę dlatego może być ich brak. 

Edytowane przez spider1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, zerojedynkaX napisał:

Czy w Vectrze można odbierać programy 4K przez moduł CAM (w jakości 4K oczywiście) , czy tylko z dedykowanego dekodera ??

Można przez moduł CAM.

 

 

Moje uwagi co do nowych kanałów:

 

1. Docubox     - brak polskiej wersji językowej ! Tylko na nielicznych programach ukazują się polskie napisy. Sam kanał wydaje się być ciekawy. 

2. CNN HD  -  oczywiście nie ma to nic wspólnego nawet z przeciętnym HD.

3. Gametoon  - mam pakiet VIP a na ekranie ukazuje się napis " nie masz tego kanału w swoim pakiecie" . Wiecie coś więcej na ten temat ?

Edytowane przez jaceksobczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przez moduł CAM.
 
 
Moje uwagi co do nowych kanałów:
 
1. Docubox     - brak polskiej wersji językowej ! Tylko na nielicznych programach ukazują się polskie napisy. Sam kanał wydaje się być ciekawy. 
2. CNN HD  -  oczywiście nie ma to nic wspólnego nawet z przeciętnym HD.
3. Gametoon  - mam pakiet VIP a na ekranie ukazuje się napis " nie masz tego kanału w swoim pakiecie" . Wiecie coś więcej na ten temat ?

Gametoon mi działa bo mam SNO ,ale nie działa mi TVP Kobieta .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...