Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Stacje radiowe w wersji cyfrowej są tylko w DVB-C. Analogowe radio jeśli jest nadawane to tylko z lokalnych stacji czołowych, które przekazują analogowe programy TV. Jednak w tej chwili analog jest już prawie nie utrzymywany lub dosył do niego przylatuje do stacji światłowodem, co wiąże się z tym że analogowe stacje FM nie są przekazywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, czy Wy też macie bardzo często po północy pady neta? Jeśli tak, to w jakiej lokalizacji? Pytam, bo obserwuje od jakiegoś czasu zgłoszenia na downdetectorze i nagminnie po północy coś się dzieje (nie ma tygodnia). Vectra natomiast milczy w tej sprawie. I nie są to problemy stricte na brzegu sieci, bo jako klient MM tego nie doświadczam (z dwa razy coś się zdarzyło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w tej chwili umowę na czas nieokreślony. Czy mogę zrezygnować i podpisać od razu nową na 2 lata? Jak wtedy wygląda sytuacja np ze zwrotem dekodera, muszę oddać swój i dostanę nowy? Dostałem właśnie list, że chyba od końca stycznia bez umowy mogą w każdej chwili podnieść opłaty, a nie zamierzam dopłacać i tak przepłacam już w tej chwili za ich ofertę. 

Edytowane przez Stringer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie parafialne ;)

 

Jeśli internet wam działa wyjątkowo kiepsko (szczególnie wieczorami), speedtest pokazuje ok ping i download, ale słabiusieńki upload (rzędu 0.1MBps), to zresetujcie modem/router - internet od paru dni działał mi wyjątkowo słabo, ale działał... Vectra "po cichu" zmieniła coś w konfiguracji kanałów DOCSIS downstream/upstream, ale jakoś nie zaktualizowała mojego routera, dopiero po paru dniach "mordęgi" jakoś jednak postanowiłem zrestartować router, i niespodzianka! Parę razy się włączał, wyłączał - dostał nowy firmware! Router to wysłużony EPC3928S, Cisco? Technicolor? Pojęcia już nie mam, tyle rebrandów/upgrade firmware już przeszedł :)

Z złych wieści, teraz nie pokazuje nawet okienka statusu DOCSIS, jest tylko okienko logowania i tyle, ale modnie i "nowocześnie", w jQuery v1.11.3 / Bootstrap v3.3.5, obydwa datowane na rok pański 2015 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange TV już wprowadziło kanały Polsatu do osobnego pakietu - jedynie Polsat, TV4, TV6, Super Polsat i Polsat News są od najtańszego pakietu. Podobny ruch czeka także dziecko Vectry czyli Multimedia Polska.

 

Jeżeli nasza Vectra zdecydowałaby się na taki ruch to widziałbym to tak:

- dodać brakujące stacje od słonecznego nadawcy: Rodzina, Sport News, Fight, Games, Seriale, Music, Disco Polo Music, Eska TV podmienić na HD i to samo z Polo TV,

- utworzyć dodatkowy pakiet z Polsatami: Sport, Sport Extra, Sport News, Fight, Rodzina, Games, Seriale, Music, Disco Polo Music, Doku, Cafe, Play, Film, 2,

- nowy pakiet Polsat udostępnić dla abonentów Stalowych i Złotych,

- abonenci pakietu Platynowego mieli by kanały Polsatu za darmo - myślę że to dobry pomysł, aby przejść na platynę,

- dodatkowo do pakietu Sport na Ostro pozostawić Sport Extra i dodać Fight,

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukasz1122a napisał:

Jeżeli nasza Vectra zdecydowałaby się na taki ruch to widziałbym to tak:

- dodać brakujące stacje od słonecznego nadawcy: Rodzina, Sport News, Fight, Games, Seriale, Music, Disco Polo Music, Eska TV podmienić na HD i to samo z Polo TV

Aż tak Ci zależy na tym Sport Fight, Seriale i Rodzina?

 

2 godziny temu, lukasz1122a napisał:

- utworzyć dodatkowy pakiet z Polsatami: Sport, Sport Extra, Sport News, Fight, Rodzina, Games, Seriale, Music, Disco Polo Music, Doku, Cafe, Play, Film, 2

Polsat 2 w najdroższym pakiecie to kompletne jaja. Ten kanał powinien być w naziemnej a nie jakieś twory. Proponuje Polsatowi wystartować w konkursie na MUX 1 z kanałem Super Polsat o przepraszam tworem Super Polsat. Jak Polsat 2 ma być płatny to niech nie nadaje reklam bo w ramówce nic "premium" nie ma. proponuje Polsatowi by Super Polsat stał się kanałem premium 10 zł miesięcznie brak reklam filmy, seriale, sport, prapremiery seriali własnych także tych z tematycznych.

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Golbi84 napisał:

Aż tak Ci zależy na tym Sport Fight, Seriale i Rodzina?

 

Polsat 2 w najdroższym pakiecie to kompletne jaja. Ten kanał powinien być w naziemnej a nie jakieś twory. Proponuje Polsatowi wystartować w konkursie na MUX 1 z kanałem Super Polsat o przepraszam tworem Super Polsat. Jak Polsat 2 ma być płatny to niech nie nadaje reklam bo w ramówce nic "premium" nie ma. proponuje Polsatowi by Super Polsat stał się kanałem premium 10 zł miesięcznie brak reklam filmy, seriale, sport, prapremiery seriali własnych także tych z tematycznych.

Polsat 2 w dodatkowo płatnym pakiecie - to zobacz sobie ofertę Orange TV (oni już wprowadzili pakiet Polsat do swojej oferty)

https://www.orange.pl/view/pakiety-orange-tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z początkiem roku umowa żony przechodzi na czas nieokreślony, obecnie posiadamy pakiet platynowy + SNO + filmbox + Cinemax + Multiroom z PVR (oba dekodery mogą nagrywać) + net 150. Czy da się ugrać coś lepszego jako nowy klient? Obecnie plany są na pewno by zrezygnować z filmboxa i Cinemaxów. Jako nowy zauważyłem oferte platyna + SNO + 600 net, jednak tam nie ma multiroomu, a nie wiem ile mogą zaśpiewać jako nowy za taką usługę (w ofercie pierwsze pół roku jest za 70 zł nie licząc multiroom, później 120 bez multiroom). Obecnie rachunek za wszystko to ~134 zł.

Edytowane przez R3D_D3VIL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukasz1122a napisał:

Polsat 2 w dodatkowo płatnym pakiecie - to zobacz sobie ofertę Orange TV (oni już wprowadzili pakiet Polsat do swojej oferty)

https://www.orange.pl/view/pakiety-orange-tv

tak i Polsat Sport też w pakiecie dodatkowym a PSE może w Sport na ostro czyli płacić więcej by mieć wszystkie sportowe Polsaty. Polsat News 2 sprzedawany w pakiecie z PN dać do specjalnego pakietu. Przecież P2 jest bezpłatny. Polsat się na to zgodził?

 

Pakiety tematyczne w Vectrze to jest rozwiązanie: Film, Dokument, Rozrywka, Muzyka itd w ten sposób połączyć ofertę Vectry i MultiMedia

 

 

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Golbi84 napisał:

Pakiety tematyczne w Vectrze to jest rozwiązanie: Film, Dokument, Rozrywka, Muzyka itd w ten sposób połączyć ofertę Vectry i MultiMedia

 

Kiedy oni mają zamiar uzupełnić kanały między sobą? Już trochę czasu minęło od fuzji, a ja nie zauważyłem żadnych programów od Multimedia. 

Edytowane przez Beks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...