Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kończy mi się umowa na tv i internet w Vectrze. Aktualnie posiadam pakiet platynowy, sno z elevenami, canal +ten pomniejszony i internet 300mb. Z czystej ciekawości zadzwoniłem do opiekuna budynku co może mi zaproponować nowego. I tak do obecnego pakietu dorzucił mi hbo, hbo go, filmbox, cinemax, canal plus zwiększył o dodatkowe dwa kanały, do tego dekoder 4K i internet 600 Mb. Za wszystko woła 169 zł. Jest to dobra oferta? Czy lepiej czekać na kontakt z duk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że o ile rzeczywiście potrzebujesz tak dużego pakietu, to jest to oferta jak najbardziej akceptowalna. Ja za identyczny pakiet + multiroom PVR płacę 177,48 zł. Ofertę przedstawił DUK, dodatkowo skracając obecną umowę o 4 miesiące. Przy przedłużaniu umowy trzeba jednak mieć świadomość, jak wygląda obecnie liczba kanałów gwarantowanych. Nie ma w nich m.in. Polsatów, poza głównym. Z kablówki MM, której właścicielem jest Vectra, właśnie je usuwają. Nie wiadomo do kiedy nasza kablówka ma umowę z Polsatem, ale mając na uwadze dotychczasowe trudności negocjacyjne z tym nadawcą, jest szansa, że w przyszłości my też możemy je utracić.

Edytowane przez dawid_bydgoszcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory płaciłem 150 zł, także oferta wydaje mi się atrakcyjna, dopłacając 20 zł mam sporo kanałów więcej, i jeszcze raz taką prędkość internetu. Nie przedłużałem nigdy umowy w trakcie wypowiedzenia, dlatego zastanawiam się czy brać to czy jednak czekać na kontakt z duk.

Edytowane przez wesoly33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej moją, właściwie identyczną ofertę, otrzymałem z DUK. Nie sądzę więc, żeby zaproponowali coś korzystniejszego cenowo, nawet po wypowiedzeniu, tym bardziej że płaciłeś  dosyć sporo za dotychczasowy pakiet. Decyzja należy oczywiście do Ciebie, ale ja bym się raczej nie zastanawiał. Za dodatkowe 20 zł zyskujesz naprawdę sporo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ale jeżeli Vectra usunie nam kanały Polsatu to nie będę po nich płakał. Osobiście według mnie od "słonecznego nadawcy" wartych uwagi są tylko: Polsat HD, Polsat News HD i może Polsat Film. Programy z Polsatów: Cafe, Play i Doku są przecież dostępne na Ipli - to w czym jest problem ? Mogliby też Polo TV i Eskę TV podnieść do HD i dodać Polsat Sport News HD.

 

Co do innych kanałów to Doku można byłoby zastąpić np. TVP Dokument, News 2 na Biznes 24 itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Chociaż trzeba pamiętać, że np. Viasaty też są polsatowskie. Dla mnie z tej paczki najistotniejszy jest Polsat News, ale zarówno do niego jak i pozostałych można mieć w prosty sposób dostęp przez Iplę (abonenci Plusa i Plusha mają w Ipli bezpłatny dostęp do Polsatu News HD, Polsatu News 2, Superstacji, Polsatu Cafe i Polsatu Play).Oczywiście lepiej, żeby zostały w ofercie, bo pewnie abonamentu nam nikt nie zmniejszy. 

Edytowane przez dawid_bydgoszcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formalnie nie ma obowiązku. Umawa jest zawierana na dostarczenie piędziesięciu kilku (o ile dobrze pamiętam) kanałów tzw. gwarantowanych. Ich usunięcie z oferty daje abonentowi prawo wypowiedzenia umowy. Pozostałe są dostarczane niejako promocyjnie ;) Oczywiście zubożenie oferty i zachowanie obecnych cen skutkować będzie odpływem dotychczasowych klientów po zakończeniu umów terminowych i trudnościami w pozyskaniu nowych, więc takie decyzje operatora raczej nie są częste. 

Edytowane przez dawid_bydgoszcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wesoly33 napisał:

Do tej pory płaciłem 150 zł, także oferta wydaje mi się atrakcyjna, dopłacając 20 zł mam sporo kanałów więcej, i jeszcze raz taką prędkość internetu. Nie przedłużałem nigdy umowy w trakcie wypowiedzenia, dlatego zastanawiam się czy brać to czy jednak czekać na kontakt z duk.

Ja za to samo płacę 105,60zł .Ta cena 150zł moim zdaniem kosmos. Ja posiadam jeszcze multiroom .

Edytowane przez Madekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2020 o 13:10, Madekp napisał:
Ja mam lojalkę do maja 2021. Tak więc nic na razie nie ruszam. Chociaż dzwonią mi prawie codziennie abym podwyższył neta do 600mb za 10 zł miesięcznie więcej. Bez ruszania głównej umowy czyli do końca maja.


A mi się skończyła umowa w październiku i nikt nie dzwoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lukasz1122a napisał:

Nie wiem jak inni, ale jeżeli Vectra usunie nam kanały Polsatu to nie będę po nich płakał. Osobiście według mnie od "słonecznego nadawcy" wartych uwagi są tylko: Polsat HD, Polsat News HD i może Polsat Film. Programy z Polsatów: Cafe, Play i Doku są przecież dostępne na Ipli - to w czym jest problem ? Mogliby też Polo TV i Eskę TV podnieść do HD i dodać Polsat Sport News HD.

 

A co z klientami, którzy oglądają pierwszą ligę piłkarską albo Pluslige? Dla mnie utrata sportowych kanałów Polsatu byłaby dużą stratą. Te inne jak Doku,Play mogą usuwać :)   Ubolewam natomiast bardzo, że w Vectrze nie ma PSP. 

Edytowane przez Beks
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Beks napisał:

n

A co z klientami, którzy oglądają pierwszą ligę piłkarską albo Pluslige? Dla mnie utrata sportowych kanałów Polsatu byłaby dużą stratą. Te inne jak Doku,Play mogą usuwać :)   Ubolewam natomiast bardzo, że w Vectrze nie ma PSP. 

 

A Polsat Sport Premium nie masz co marzyć - oni nawet nie potrafią się porozumieć na całą paczkę kanałów grupy Polsat.

Co do sportowych kanałów od słonecznego nadawcy to pewnie ich nie usunął - mogliby dodać tylko Polsat Sport News i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Beks napisał:

 

A co z klientami, którzy oglądają pierwszą ligę piłkarską albo Pluslige? Dla mnie utrata sportowych kanałów Polsatu byłaby dużą stratą. Te inne jak Doku,Play mogą usuwać :)   Ubolewam natomiast bardzo, że w Vectrze nie ma PSP. 

Sport na żywo też jest na IPLI i publicystyka z Polsat News tez jest na Ipli na żywo do tego jest OTT CP i za 20 zł wszystkie kanały Polsatu A za dodatkowe 30 zł ma się PSP. A co do PSP nie ma w żadnej kablówce z wyjątkiem zdrajców z UPC efekt bojkoty cenowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od nowego roku może w mojej kablówce/IPTV będzie, bo coś testują, więc nie gadaj, że każda kablówka zrobiła bojkot.

EDIT: W styczniu wrzucę screeny jeżeli dodadzą PSP do oferty, jeżeli do 31 stycznia nie dodadzą, to usunę konto tutaj.

Edytowane przez kisiel95
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...