Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.09.2020 o 19:40, sprocket napisał:

 

 

Panowie jakie udało się wam wynegocjować ceny za sam internet przy przedłużeniu umowy? U mnie przy 300Mb/s DUK twierdzi że nie jest w stanie zaoferować niższej ceny niż dotychczasowe 44 zł.

Jak złożyłem wypowiedzenie to zaczęli dzwonić i dostałem propozycję podniesienia pakietu do 600 Mbps w obecnej cenie , czyli za 43 zł/mies. 

I tak zrezygnowałem bo chcę przejść do Netii, gdzie TV do internentu światłowodowego jest za darmo (pakiety jak rakiety). W zestawie jest bezprzewodowy dekoder evobox, dokładnie taki sam jak w Polsacie)

Edytowane przez zetorson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie rozwiązania umowy Vectry z powodu przeprowadzki, gdy umowa była podpisywana dostaliśmy informacje, że umowę można przepisać do innego budynku, natomiast okazało się, że budynek który jest 2 ulice dalej ma współpracę z inna firma na wyłączność. Myślicie ze napisanie reklamacji w jakiś sposób pomoże? Bo wiem ze czasem w Cyfrowym Polsacie są w stanie anulować umowę bez kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra w reklamie chwali się jako pierwsza telewizja kablowa  dostepna przez Internet .

Chyba to nie jest zgodne  z prawdą? Wcześniej była np UPC.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa jako telewizja kablowa przez Internet.

Nie wspominając ,  że pierwszy był jak  się nie mylę CP ,który wystartował znacznie wcześniej z taką usługą.

* @kingofsouth żeby oglądać Horizon TV potrzebujesz łącze od UPC?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lukimann napisał:

 

Nie wspominając ,  że pierwszy był jak  się nie mylę CP ,który wystartował znacznie wcześniej z taką usługą.

No i co z tego wynika?  Doniesiesz na tą reklamę?  :D

Gdzie są tamte oferty ? Reklamuje to ktoś w TV?

Oglądam Horizon TV, ale ma ograniczenia licencyjne.

Vectra Smart TV daje ci wszystkie dostępne kanały na każdym internecie.

I co ty na to? :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tyrla kolega @lukimann porównuje Vectre Smart TV do tego czegoś z czym UPC wystartowało.

To mu zadaje pytanie , czy jak wezmę ten dekoderek od UPC będe miał takie same kanały na Orange[Neostradzie} czy będą ograniczenia licencyjne jak to mam teraz w HorizonGO/TV.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lukimann napisał:

Telewizja internetowa od Vectry oferuje tylko 50 kanałów.

Trochę mała ta oferta by nazywać to telewizja kablową :-P

Zadałem ci pytanie.

Nazywanie czegoś telewizją internetową i otrzymanie nie pełnej oferty na łączu niezależnym od operatora to dopiero jest słabe

Czyli jest to oferta skierowana do abo UPC , nie dla każdego jak Vectra Smart TV.

Koniec dyskusji.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...