Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Anita napisał:

Witam. Mam pytanie o kanał Nat Geo People HD. Na stronie Vectry jest podane że jest on dostępny od pakietu platynowego, a u mnie on działa mimo że mam pakiet złoty. Czy ktoś też mając pakiet złoty odbiera ten kanał?

w październiku ten kanał jest odkodowany dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, aoitsuki napisał:

OK. Do tej pory miałem platynę +SNO+ Internet 150 i płaciłem 79.99zł, czy według Was po złożeniu wypowiedzenie da radę coś lepszego w tej cenie wynegocjować?

Jaki dekoder, bo jeśli z nagrywarką to jest cena ok, jeśli bez to spokojnie powinieneś płacić 10 zł mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dekoderem z nagrywarką. Mianowicie od jakiegoś czasu gdy zaznaczam serie programu to dekoder raz nagrywa ten program a raz nie. Do tego zaznaczam nagranie na Polsat HD a program nagrywa się na zwykłym Polsacie bez HD. Czy ktoś miał taki problem? Kilkakrotnie już ustawiałem od nową serię nagrań itd. nic to nie pomogło

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2020 o 15:43, mich13 napisał:


Dzięki za odpowiedź. Czy da się to jakoś obejść czy tylko wymiana dekodera, gdybym koniecznie potrzebował VOD?

Jeśli chcesz korzystać z VOD to zgłoś to na infolinię to wymienią Ci na hdnet z docsisem, np. 3831cd lub 4730cd.

 

@up

Jeśli te same problemy z nagrywaniem dzieją się na 5830cdx i na nowym 4k to nie wina softu, bo jeden pracuje na carbo a drugi na graphyne. To prędzej jakiś błąd w epg.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

jako że to mój pierwszy wpis na forum to cześć wszystkim :)

 

Mam pytanko do nowego dekodera Vectry - nie mogłem wyciągnąć sam informacji od konsultantów, może ktoś miał więcej szczęścia. Ktoś wie ile godzin można nagrywać w sieci, przez ile będą trzymane i jakie kanały są dostępne do nagrywania? Są ograniczenia podobnie jak u innych operatorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam aktualnie Złoty, dekoder PVR, HBO, Eleven, internet 100Mb i płace 89.90zł

Wysłałem wypowiedzenie i po pierwszym kontakcie z ich strony dostałem taką propozycję

Platyna, dekoder PVR, internet 150Mb za 75zł.  Dodam że nie zależy mi na HBO i Eleven ale wydaje mi się ta ich oferta troche licha. Czy da rade coś wiecej wynegocjować nawet w tej cenie którą płaciłem wcześniej 89.90zł? Zależy mi na tej platynie głównie aby ją mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VECTRA zapadła w sen zimowy: 

Brak nowych kanałów: 

 

-POLSAT SPORT NEWS HD

-POLSAT SERIALE HD

-POLSAT RODZINA HD

-POLSAT GAMES HD

-BRAK TVP POLONIA w HD

-BIZNES  24 TV HD

-POLONIA 1 w HD 

- Telewizja EWTN Polska

 

Brak nowej aktualizacji i oprogramowania - widnieje stare logo VECTRY niebieskie a powinno być nowe.

 

Brawo dla VECTRY!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kfm877 napisał:

Oprócz PSN reszta kanałów nie nadaje się do oglądania przez powtórki i reklamy

Zgodzę się , ale.... różni ludzie różne potrzeby.

Jeden ogląda kanały 4K a ktoś inny ma ochotę na kanały z lat 90tych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, wujcio0 napisał:

VECTRA zapadła w sen zimowy: 

Brak nowych kanałów: 

 

-POLSAT SPORT NEWS HD

-POLSAT SERIALE HD

-POLSAT RODZINA HD

-POLSAT GAMES HD

-BRAK TVP POLONIA w HD

-BIZNES  24 TV HD

-POLONIA 1 w HD 

- Telewizja EWTN Polska

 

Brak nowej aktualizacji i oprogramowania - widnieje stare logo VECTRY niebieskie a powinno być nowe.

 

Brawo dla VECTRY!?

TVP Polonia HD pewnie i tak wejdzie z automatu bo usunął wersje SD i będą musieli podmienić. Ciekawie czy także dodadzą jak rozpocznie nadawanie TVP Dokument HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...