Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

odnośnie kanałów niekodowanych, to generalnie to co w MUX-ach, z drobnymi wyjątkami

no i perełka:

vectra-odkodowane-w-2020-10.png

 

zagadka: ile z wymienionych kanałów jest odkodowanych?

 

Spoiler

odpowiedź: 1, słownie: jeden. tylko epic drama. vectra traktuje słowo odkodowane dość luźno, dla nich jest jednoznaczne z "dostępne w pakiecie złotym"

 

kanał 108 czy 110 z rotacyjnymi promo kanałami też już zakodowany, podobnie jak "setki" z planszami info, ze śmiesznostek to można odbierać odkodowany dźwięk na planete, obraz już nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ACloserLook napisał:

odnośnie kanałów niekodowanych, to generalnie to co w MUX-ach, z drobnymi wyjątkami

no i perełka:

vectra-odkodowane-w-2020-10.png

 

zagadka: ile z wymienionych kanałów jest odkodowanych?

 

  Ukryj zawartość

odpowiedź: 1, słownie: jeden. tylko epic drama. vectra traktuje słowo odkodowane dość luźno, dla nich jest jednoznaczne z "dostępne w pakiecie złotym"

 

kanał 108 czy 110 z rotacyjnymi promo kanałami też już zakodowany, podobnie jak "setki" z planszami info, ze śmiesznostek to można odbierać odkodowany dźwięk na planete, obraz już nie...

Tylko pytanie czy TVN i Polsat są w HD czy tylko w sd ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was przedłużał w ostatnim czasie umowę (internet + TV) w kwocie 70 zł lub maksymalnie 80 zł?

 

Ostatni raz przedłużałem umowę w okolicach 2013-2014 i mam obecnie pakiet TV platynowy z dekoderem ADB-3830CD (bez nagrywania) i internet 40 Mb/s pobierania i 2 Mb/s wysyłania (zwykły modem, bez Wi-Fi). Za to wszystko płaciłem 80 zł miesięcznie, a od początku tego roku podnieśli cenę abonamentu o 5 zł, więc płacę 85 zł miesięcznie.

 

Chciałbym obniżyć pakiet TV do np. "Złotego" i zwiększyć prędkość internetu do 150 Mb/s lub 300 Mb/s w kwocie 70-80 zł za całość.

 

Do mojej skrzynki kilka razy w miesiącu trafiają ulotki z Vectry, gdzie proponują pakiet TV "Złoty" + internet 300 Mb/s w kwocie 69,99 zł.

 

Rozmawiałem dzisiaj z konsultantem Vectry na ich stronie i zaoferował mi - UWAGA: pakiet złoty + internet 300 Mb/s za 89,99 zł lub pozostanie przy obecnym pakiecie TV i zwiększenie prędkości internetu z 40 Mb/s do 150 Mb/s za dodatkowe 10 zł miesięcznie (85 zł + 10 zł = 95 zł). Po prostu chyba im sufit na głowę spadł.

 

Jaką drogą według was najlepiej starać się o przedłużenie umowy? Salon Vectry w moim mieście, infolinia czy może znacie jakiś inny sposób by uzyskać korzystną ofertę?

Edytowane przez dsak90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz1122a - gdyby TVP POLONIA W "HD" weszła z automatu to by to dawno zrobili. Chodź coś dziś "zaczęli" kombinować ale w cuda nie wierzę. Pozdrawiam

VECTRA robi jeden błąd zamiast "Okien Otwartych"  kanałów, którzy wszyscy mają (w większości) mogli by na to konto dodać nowe kanały- to najbardziej by ucieszyło Abonentów niż "Okno Otwarte" - gdyby to były kanały np. CANAL+SPORT  czy CANAL+SPORT 2 gdyby je odblokowali to co innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wujcio0 napisał:

lukasz1122a - gdyby TVP POLONIA W "HD" weszła z automatu to by to dawno zrobili. Chodź coś dziś "zaczęli" kombinować ale w cuda nie wierzę. Pozdrawiam

VECTRA robi jeden błąd zamiast "Okien Otwartych"  kanałów, którzy wszyscy mają (w większości) mogli by na to konto dodać nowe kanały- to najbardziej by ucieszyło Abonentów niż "Okno Otwarte" - gdyby to były kanały np. CANAL+SPORT  czy CANAL+SPORT 2 gdyby je odblokowali to co innego. 

Tutaj myślę że ruszy machina nowych kanałów jak multimedia przestanie istnieć i będzie tylko Vectra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, szczepaniu napisał:

Tutaj myślę że ruszy machina nowych kanałów jak multimedia przestanie istnieć i będzie tylko Vectra.

 

VECTRA już "przejęła" MULTIMEDIA POLSKA. 

Gdyby chcieli to by dodali nowe kanały, nie mówiąc o dodaniu NOWYM oprogramowaniu, który był ostatnio 21.11.2019 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2020 o 17:19, dsak90 napisał:

Jaką drogą według was najlepiej starać się o przedłużenie umowy? Salon Vectry w moim mieście, infolinia czy może znacie jakiś inny sposób by uzyskać korzystną ofertę?

Złóż wypowiedzenie umowy. W salonie i na infolinii będą dalej sypać takimi wspaniałymi ofertami :) Dla porównania - mam złoty i 300...za 49:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

chciałbym zrezygnować z opcji dodatkowej jaką jest pakier Eleven. Niestety na stronie Vectry po zalogowaniu, można wysłać wypowiedzenie ale całej umowy. A ja chcę tylko Eleven.

 

W zwiazku z tym pozostało mi tylko wypełnić formularz i wysłać na ich adres e-mail. Tylko który: odstapienia@vectra.pl czy kontakt@vectra.pl ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Beks napisał:

Powitało mnie dziś powiadomienie o zmianie list kanałów, ale ja nic nowego nie zauważyłem. 

Ja zauważyłem dzisiejszą zmianę - na mojej własnej liście mam kilka kanałów mniej niż było wcześniej (być może nastąpiła jakaś niewielka zmiana w numeracji).

Edytowane przez arkady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...