Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Beks napisał:

@Arkon Zgadzam się. Vectra powinna zapewnić dostęp abonentom do LM, ale pamiętajmy też, że $olorz postawił zaporowe warunki do nabycia tych kanałów.

 

Vectra, Inea, Toya, Asta-Net te największe kablówki w Polsce jakoś też nie potrafią dogadać się z Polsatem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arkon napisał:

Bez przesady, po wykupieniu Multimedii to Vectra ma najwięcej abonentów, których po prostu ma w nosie(żeby nie użyć brzydszego słowa). PSP to powinien być obowiązek- zapewnienie dostępu do LM, ale o czym my mówimy jak Vectra nie ma nawet PSN, które jest we wszystkich kablówkach.

UPC to część Liberty Global, nawet ich aplikacja do telewizji przez internet jest Liberty, a nie UPC, tak naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy bronią Vectry jak niepodległości. Powiedzcie, z łaski swojej, czym ta kablówka wyróżnia się spośród reszty? Jakością obrazu na pewno nie, posiadaniem jakichś unikatowych kanałów też nie, ceną też przegrywa choćby z Multimedią, nawet z EPG mają problem. Vectra jest przeciętna do bólu.

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie, z łaski swojej, do kiedy macie EPG na takich kanałach jak HBO, Eleven, Stopklatka, TVN 7, TVN, Ale kino, TRAVEL, Canal+ Film, Planete? U mnie się kończy na wtorku, a konsultant z pomocy technicznej twierdzi, że taka sytuacja tylko u mnie występuje i nikt mu tego problemu nie zgłasza, u niego jest wszystko w porządku. Oczywiście jedynym wyjściem jest przywrócenie do ustawień fabrycznych(oczywiście wiąże się to z utratą listy ulubionych programów). To samo jest z problemem na najnowszym dekoderze 4K z zapamiętywaniem kiedy przerwałem oglądanie danego programu- zamiast kontynuuj jest oglądaj. Jakoś dziwnym trafem na Arrisie ten problem nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest normalnie, jak zwykle. Do czwartku dojechałem. Dekoder ADB 5830CDX.

 

9266d0f1c835964d9f2032233a4b8f96.jpg

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Zauważyłem dziś w aplikacji, że pojawiły mi się kanały, których nie ma w pakiecie. Od razu sprawdziłem w tunerze, czy one też się pojawiły. Ale nie. Były dostępne tylko w aplikacji. Więc postanowiłem sobie je streamować na Chromecasta. Co się okazało, kanał zamiast na TV, odpalał się tylko w aplikacji. Z kolei na TV wyświetlało się tylko logo Vectry. Inne kanały też miały problem ze streamem. Apka się popsuła?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Ryszard48 napisał:

Mam pytanie do Was: czy też macie taką kaszanę (klatkowanie na wszystkich kanałach)? Jestem abonentem MMP Południe i jak do tej pory, w Multimedii nie było tego widać. Kanały chodziły bez zacięć.

 

Mam dokładnie to samo. Odkąd ruszyła Vectra, pojawiają mi się artefakty na ekranie (zacięcia, kwadraciki, itp.), raz częściej, raz rzadziej. Wcześniej, jak sygnał pochodził od Multimedia (Toruń), nigdy nie miałem problemów z jakością obrazu. Macie jakieś pomysły, co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Krajas napisał:

Cześć.

Zauważyłem dziś w aplikacji, że pojawiły mi się kanały, których nie ma w pakiecie. Od razu sprawdziłem w tunerze, czy one też się pojawiły. Ale nie. Były dostępne tylko w aplikacji. Więc postanowiłem sobie je streamować na Chromecasta. Co się okazało, kanał zamiast na TV, odpalał się tylko w aplikacji. Z kolei na TV wyświetlało się tylko logo Vectry. Inne kanały też miały problem ze streamem. Apka się popsuła?

 

To mogą być te dostępne dla wszystkich co miesiąc za darmo? Które to pakiet i kanały?

Edytowane przez jose arcadio morales
x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jose arcadio morales napisał:

 

To mogą być te dostępne dla wszystkich co miesiąc za darmo? Które to pakiet i kanały?

No właśnie wskoczył jakoś kilka dni temu. A tw co miesiąc są od pierwszego. Mnie bardziej zastanawia brak możliwości streamu przy części kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam najniższy pakiet, Srebrny. No i w apce działają takie kanały jak np Discovery, TVN Style, TNT, NG, Paranoumt, i wiele innych, których nie ma na tunerze. Problem tylko, że część z nich nie da się stremować na Chromecasta.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...