Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Usługa "Online" została wzbogacona o kanał "Red Carpet TV". :/

Szczerze to jestem lekko zniesmaczony , zamiast dodawać wartościowe kanały takie jak : Cinemax, Canal+, HBO. Dodają "śmieciowe" mało kogo interesujące.

 

2018-06-04_225222.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwanie "dubli SD" w sieci Vectra to wcale nie jest taka super sprawa. Dzisiaj po małym szuru buru użytkownicy "niezależnych multiroomów" DVB-C stracili dostęp np. do Stopklatka, który w wersji SD był FTA, a hadecja niestety kosztuje już srogo. Na razie "nowe HD" TV6 i Super Polsat jeszcze FTA, ale za parę dni już nie. Polecałem innym Vectrę między innymi za pełen zestaw FTA z polskiego DVB-T - MUX 1,3 i 8 oraz TV Polonia, Kanał lokalny, Vectra Events i Mango oraz TVP 1, 2 i info w SD i HD. Natomiast teraz jest to jawne olewianie klienta i nie tylko. Zwróćcie nam anteny na dachu, a tę zdemodulowaną do MPEG2 Vectrę "pełną" kanałów FTA zamontujcie sobie w buty.

Edytowane przez SHY-BUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwanie "dubli SD" w sieci Vectra to wcale nie jest taka super sprawa. Dzisiaj po małym szuru buru użytkownicy "niezależnych multiroomów" DVB-C stracili dostęp np. do Stopklatka, który w wersji SD był FTA, a hadecja niestety kosztuje już srogo. Na razie "nowe HD" TV6 i Super Polsat jeszcze FTA, ale za parę dni już nie. Polecałem innym Vectrę między innymi za pełen zestaw FTA z polskiego DVB-T - MUX 1,3 i 8 oraz TV Polonia, Kanał lokalny, Vectra Events i Mango oraz TVP 1, 2 i info w SD i HD. Natomiast teraz jest to jawne olewianie klienta i nie tylko. Zwróćcie nam anteny na dachu, a tę zdemodulowaną do MPEG2 Vectrę "pełną" kanałów FTA zamontujcie sobie w buty.

Wystarczy pakiet za 9,90zł i masz wszystko odkodowane z MUX 1,2,3,8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wystarczy pakiet za 9,90zł i masz wszystko odkodowane z MUX 1,2,3,8"

 

Może wyrażę się nieco jaśniej. Mam pakiet platynowy na 2 TV. Rozchodzi mi się o trzeci i opcjonalnie następne TV i tunery. FTA to wolność, gdzie mogę nie tylko oglądać ale i nagrywać do woli. Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie "spece" z Emitela zrobili Mux 8 w pionie i moja antenka już temu nic nie zaradzi. Nie poświęcę idealnego odbioru DVB-T2 1080p Hevc z Czech dla kanałów, które odbierałem ze szlaufa. Piszę w imieniu swoim i innych abonentów którym "trochę" nie na rękę jest bieganie z modułem między pokojami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można rozważyć zakup nowej umowy za 9,90 i wówczas nie będzie problemu z uzyskaniem dostępu do podstawowych kanałów na trzecim tv przy wykorzystaniu dekodera bądź modułu. Niestety Vectra obecnie nie przewiduje w ramach usługi multiroom 2 dekoderów/modułów do podstawowej umowy. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak się płaci w czynszu ponad 6zl za gniazdko i mam dostęp do dvbc to nie powinno być ze mi ten kanał odpadnie ta stoplatka bo inaczej niech obniża cenę w czynszu.

 

SM Złote Łany.

Edytowane przez matoł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym klientem VECTRY.

Za 69,90 zł miesięcznie dostałem ZŁOTY pakiet TV + SNO oraz Internet 100 Mb na 24 miesiące.

Dekoder PVR STB VECTRA 3831 CDX.

 

Po kilku godzinach stwierdzam, że nie działa mi VOD - po wciśnięciu przycisku VOD na pilocie nic się nie dzieje, a jak robię w ustawieniach dekodera test połączenia internetowego, to pojawia się informacja, że modem kablowy jest odłączony.

 

Nie działa mi również VECTRA TV ONLINE - na każdym kanale informacja "Nie masz dostępu do tego kanału.".

 

Czy to tylko kwestia czasu i za jakiś czas to ruszy, czy coś tutaj jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w ustawieniach dekodera, opcja modem jakie ma parametry DS i US.

Jeśli w danym mieście nie ma urządzeń do VOD to po prostu usługa nie działa. Zadzwoń do BOK czy na infolinię i się dowiesz. TV Online działa kilka dni po podpisaniu umowy, nie od razu. Tak samo strefa klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przy wczorajszych zmianach Vectra mogła nie podmienić też w końcu TV4 oraz Polsat Film na HD? TV6 oraz Super Polsat w HD dogadali z Cyfrowym Polsatem a reszty już nie, normalnie brak słów... już lepiej byłoby odwrotnie.
Jak te rozmowy Vectry z Polsatem są prowadzone, to jakaś katorga, skoro inne kablówki potrafią się dogadać to chyba Vectra robi duże problemy biznesowe w porównaniu do innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rzadko piszę na forum, ale chciałem zapytać Państwa którzy posiadają w pakiecie TV z internetem kanały z pakietu Film i Sport. Czy cena 94,9 zł za abonament właśnie za wspomniany pakiet Film i Sport z internetem 100Mb/s  to przyzwoita cena czy może warto nieco negocjować z DUK-iem?

Obecny mój pakiet obejmuje internet 100Mb/s z TV Platyna w cenie 64,9zł, zatem podwyższenie pakietu TV do wyższego kosztuje 30 zł.

Dziękuję za wszelkie uwagi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w cenie jest dekoder PVR to cena wydaje się być atrakcyjna. Za dodatkowe 30 zł dochodzi pakiet HBO z usługą internetową HBO GO, pakiet Filmbox z usługą internetową Filmbox Live i pakiet Sport na Ostro. Może przy okazji renegocjacji warunków warto zapytać również o multiroom, chyba, że ta usługa jest niepotrzebna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale sprzęt pozostaje bez zmian, zmiana dotyczy jedynie pakietu TV czyli zwykły upgrade z platyny do film i sport. 

Jak narazie negocjacje stanęły na kwocie 94,9 zł i nawet 5 zł taniej nie chcą zejść w dół.

Do wygaśnięcia okresu podstawowego mam dobre 2 i pół miesiąca ale fakt że dostęp do usługi internetowe HBO GO oraz Filmbox Live są dość kuszące.

Edytowane przez marko76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...