Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Już od wielu lat mamy internet i telewizję podłączoną zwykłym kablem koncentrycznym, nie zmienia się nic w tym sposobie podłączenia - ciekawe kiedy Vectra pociągnie światłowód, to będzie "epokowe" wydarzenie. Piszę o tym, ponieważ jakość wielu sportowych kanałów a szczególnie Eleven 1-4 sporo brakuje do jakości HD już o 4K nie wspominając. Obraz często jest rozmazany i loga kanałów "rozmyte".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna PVR + multiroom 2.0 + HBO GO + Canal+Prestige + Eleven + SnO za 132 zł? Drogo czy nie? Zobowiazanie na 2 lata. Wszystkie te pakiety przeszly mi na czas nieokreslony oprocz multiroomu 2.0 gdzie typ mnie oszukał i on sie konczy dopiero za rok. 

Edytowane przez Tooomek2323
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mam dużo kasy to zleciłem wymianę dekodera za 149zł. Dostałem upragnionego Arrisa z dyskiem Toshiba.

 

Miód malina.

 

Polecam.

 

PS. Za darmo nie wymienili bo już 7 dekoderów w ciągu roku miałem. Dobre jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 5 czerwca szykują się kolejne zmiany

 

Super Polsat i TV6 w końcu w HD (wymiana z sd), nie wiem tylko dlaczego od razu nie dają TV4 HD...

NGC, NGC Wild, Fox Comedy, Stopklatka, HBO, HBO2 i HBO3 - w wersjach SD do usunięcia

Polsat HD dostępny od stalowego

WP HD zmiana epg na 128

TVN Turbo HD zmiana epg na 218

TVN Style HD zmiana epg na 704

 

Dziwne tylko, że wyłączają już kanały które są fta, mam tu na myśli Stopklatke SD, TV6 SD i Super Polsat SD, bo wersji HD na pewno nie odkodują. Czyli dla abonów, którzy korzystają z niekodowanego dvb-c wygląda na to, że 3 kanały mniej.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy, zobaczymy. Jak na teraz to z oferty FTA znikają 3 kanały.

Być może zostaną tylko must carry i dlatego TV4, jako jeden z takich programów, zostawiają w SD...

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym światłowodem w Vectrze ? Jest, czy na razie go nie ma, ponieważ ja mam od zawsze wszystko podłączone zwykłym kablem koncentrycznym (dekoder i modem) ?

Światłowód jest doprowadzony do piwnicy w bloku do lokalu klienta idzie kabel koncentryczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam powrót na internet od Vectry. Interesuje mnie 100 lub 150 mbit/s i umowa na nieokreślony. Od roku nie jestem abonentem. Czy ktoś ma taki internet? Jeśli tak to za ile i gdzie? Mam alternatywę w postaci LTE, down 60-120 mbit/s, up 20-40 mbit/s. Chcę Vectrę tylko dla publicznego IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...