Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Taka ciekawostka - DUK twierdzi, że nie jest w stanie zaoferować mi canal+ select na 12 miesięcy taniej niż za 44,90zł, a "opiekun budynku" mówi mi, że korzystając z EOP, z oferty HIT, cena tego pakietu to 34,90zł. Jutro ma do mnie dzwonić DUK, ale może ktoś z Was orientuje się kto ma tutaj rację? Da się ten c+ wyciągnąć za 34,90 rzeczywiście?

 

I mam jeszcze jedno pytanie - czy przy PVR jest możliwość wyboru dekodera? A jeśli tak, to jaki powinienem wybrać? W ogóle nie orientuję się w tym co daje Vectra, a czytałem że z tym sprzętem są problemy - tu komuś cyka dysk, tu się zawiesza...

 

Nie wiem jakie obecnie dekodery PVR daje Vectra, ale jeżeli trafisz na Arris to bierz śmiało. Mam i nie narzekam. Wcześniej byłem w konkurencyjnej kablówce i miałem ADB. Z tego co widzę na stronie Vectry, też mają w ofercie. Powiem krótko: szajs jakich mało. Wolno chodził, wieszał się, Arris to przy nim torpeda i przede wszystkim nagrywanie dwóch programów w tym samym czasie. Jak dla mnie, fana speedwaya, super sprawa. Niedziela - nie ma mnie w domu, nagrywam nSport i Polsat Sport w tym samym czasie i wszystkie mecze idzie obejrzeć.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka - DUK twierdzi, że nie jest w stanie zaoferować mi canal+ select na 12 miesięcy taniej niż za 44,90zł, a "opiekun budynku" mówi mi, że korzystając z EOP, z oferty HIT, cena tego pakietu to 34,90zł. Jutro ma do mnie dzwonić DUK, ale może ktoś z Was orientuje się kto ma tutaj rację? Da się ten c+ wyciągnąć za 34,90 rzeczywiście?

 

I mam jeszcze jedno pytanie - czy przy PVR jest możliwość wyboru dekodera? A jeśli tak, to jaki powinienem wybrać? W ogóle nie orientuję się w tym co daje Vectra, a czytałem że z tym sprzętem są problemy - tu komuś cyka dysk, tu się zawiesza...

Brałem C+ Select i dostałem go za 34.90 niecały miesiąc temu i było to przez DUK. Wersja Prestige była za 39,90.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, działają. Za to:

 

W dniu 30.05 w godzinach 12-15 może występować chwilowy brak dostępu do kanałów: Fightbox HD, Bollywood HD, Paramount Channel HD, Filmbox Extra HD, Discovery Channel HD, Discovery Science HD, Eurosport 1 HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, TVN Turbo HD, SportKlub HD, TVP Sport HD, Eurosport 2 HD, Eleven HD, Eleven Sports HD, Eleven Extra HD, TVN 24 HD, Extreme Sports Channel HD, Cartoon Network HD, Discovery Life HD. Za utrudnienia z góry przepraszamy.

Edytowane przez CureMar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 12, czy na 24 miesiące?

24 miesiące.

Edytowane przez Barti
Cytowanie treści innego postu zamieszczamy nad własną treścią postu, a nie pod nią. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Znalazłem to forum przez Google i widzę, że tutaj na bieżąco ktoś odpowiada i temat żyje. 31 lipca kończy mi się umowa. Byłem w punkcie obsługi klienta Vectra i złożyłem wypowiedzenie umowy. Obecnie płacę 74,9zł za pakiet złoty na dwa telewizory ( multi room - 2 karty CI do telewizora ) + internet 50Mbps. Czy mogę liczyć na to, iż ktoś do mnie zadzwoni i zaproponuje jakąś ofertę, gdyż jak wypowiadałem umowę to nikt mi nic nie zaproponował. Co to jest DUK? Na co mogę ewentualnie liczyć? Generalnie karty CI, które mam obecnie, odpowiadają mi, tak samo modem/router ( EPC3928 Cisco ), chociaż ostatnio w routerze raz na tydzień znika Wi-Fi ( dioda się świeci, ale żaden sprzęt nie znajduje sieci ). Czy za dodatkowe dekodery z możliwością nagrywana płaci się dodatkowo? Jaki jest lepszy router od tego co mam? Będę wdzięczny, jak ktoś odpowie na kilka pytań, rozumiem, że na wszystkie nie ma szans bo trochę tego napisałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

 

A czy jest jakiś lepszy router od tego, który mam? Konkretnie chodzi mi o zasięg Wi-Fi. Wolę się przygotować do rozmowy :D Bo co do kart CI to raczej tutaj za wiele się nie wymyśli, prawda?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Cisco EPC3928 i sprawuje się nieźle, ale ja na tym akurat znam się średnio. Możesz próbować wymienić moduł CI na dekoder z nagrywarką, ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia czy dostaniesz to w tej samej cenie. Jeśli zdecydujesz się na taki dekoder to bierz tylko Arrisa z dyskiem Toshiby, bo jest szybki i cichy. Powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten Cisco chodzi, ale ostatnio coś Wi-Fi nawala, muszę go odłączać i podłączać na nowo. Zasięg jest taki sobie, nie narzekam, ale w najdalej oddalonym pokoju mam tylko 2 kreski zasięgu - jakoś chodzi, ale widać zwolnienie w porównaniu do pokoi położonych bliżej router'a.

 

Dekodera chyba bym nie chciał, bo telewizja obsługiwana tylko jednym pilotem jest bardzo wygodna i nie ma tylu urządzeń i kabli koło TV. Chyba, że ten Arris ma coś takiego jak nauka innych pilotów, żebym mógł go obsługiwać pilotem od TV?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej funkcji, ale właściwie możesz używać tylko pilota od dekodera, bo nawet jest możliwość włączania nim odbiornika TV. Ja akurat nie wyobrażam sobie, że nie mogę nagrywać interesujących mnie pozycji i przewijać reklam. :) Dużym plusem jest też fakt, że możesz nagrywać dwa programy jednocześnie i w tym samym czasie oglądać trzeci. Zawsze możesz spróbować z jedną nagrywarką i na drugim tv zostawić sobie moduł i zobaczyć co Ci bardziej odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...