Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Po tym jak Eleven Sport stawia na "półprodukty" powinien w całości wylądować w Sport na ostro. To już nie jest premium

 

Eurosport 2 HD - platyna

Polsat Sport Extra - złoty

Extreme Sports - platyna

 

A na premium zrobić miejsce dla PSP 

-
Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma SnO za 1zł to się opłaca ( dla abonenta )

 

Mnie zastanawia dlaczego po zgłoszeniu usterki dekodera z powodu głośnego dysku w Arrisie technik przychodzi ze starym złomkiem 5830cdx? Dekoder ma zerwane blomby i pewnie ma z 5 lat jak nie więcej.

 

Twierdzi że innych dekoderów nie ma i takie przychodzą.

 

Byle do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są braki nowego PVR Arrisa to dają odświeżone adb-ki z nowymi pilotami ;-). Lepiej już trafić na 3831cdx niż zamulacza 5830cdx.

@[beep] (twój ekstra nick system uważa za obelge)

Trafiłeś z deszczu pod rynne.

 

Za dużo było ostatnio dobrych promocji na pakiety i multiroom z PVR, więc zapasy się rozeszły... Nawiasem przydałoby się coś nowego w segmencie PVR, ale w kompaktowej obudowie.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Powiem Ci tak, aktualnie masz PVR i przy przedłużaniu umowy mając w aneks wpisany nowy pakiet i sprzęt PVR, technik nie wymieni dekodera bo już masz taki sprzęt (w zleceniu nie ma wtedy wymiany sprzętu). Więc sprzętowo nic się u Ciebie nie zmieni.

 

Licząc na wymianę PVR na inny, dostępny model musisz próbować ze zgłaszaniem usterek na infolinię. Ale gwarancji co dostaniesz i tak nie ma. Dostaniesz to, co aktualnie technik ma na stanie. Więc po zgłoszeniu gdy skontaktuje się z tobą technik, po prostu zapytaj się jaki ma dekoder. Jeśli znów 5830cdx to sobie odpuść i ewentualnie spróbuj z usterką znowu za kilka tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Licząc na wymianę PVR na inny, dostępny model musisz próbować ze zgłaszaniem usterek na infolinię. Ale gwarancji co dostaniesz i tak nie ma. Dostaniesz to, co aktualnie technik ma na stanie. Więc po zgłoszeniu gdy skontaktuje się z tobą technik, po prostu zapytaj się jaki ma dekoder. Jeśli znów 5830cdx to sobie odpuść i ewentualnie spróbuj z usterką znowu za kilka tygodni.

Dekoder PVR był u mnie już wymieniany 4-5 razy a TV Vectry mam od 2013-09-01 - 2019-02-28. 

Technik już mnie zna i jak dzwoni do mnie co się dzieje to aż mi głupio. Spróbujemy po nowym roku coś załatwiać, no chyba że staruszek 5830cd x sam wyzionie ducha.

 

W Arrisie cykał niemiłosiernie dysk, a znowu 5830cdx jest zamulony ( choć nie każdy chyba )

Edytowane przez matoł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

U mnie odpukać nic złego z adb się nie dzieje.A to już chyba z 5 latek

U mnie ADB w NC+ 8 lat i daję radę, ale mam zamiar się z nim rozstać bo 4K to łakomy kąsek. :D

Teściowa w Vectrze też ma już 4 lata ADB i chwali sobie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po złożeniu rezygnacji z usług (Platyna z DVR + NET 100MB w cenie 99zł) zaproponowano mi z DUK opcję następującą:

Platyna z DVR + MR CI+ + SNO + Eleven + NET 150 MB za kwotę 104 zł (114 zł bez zgód marketingowych i eFV)

 

Patrząc na obecne oferty i promocje dla nowych klientów na stronie vectry to +/- to samo dostanie nowy klient z drogi, chyba że się mylę to proszę mnie oświecić :)

 

1. Ile realnie można jeszcze urwać?

2. Jak to jest z SNO i Eleven - są sprzedawane jako jeden pakiet czy dwa i w jakiej cenie? Opinie różne krążą. Na stronie Vectry dalej jest to rozbite, jeden i drugi pakiet 14,90 zł. Razem prawie 30 zł. Pytanie pod kątem zbijania ceny.

 

Opcjonalnie rozważam dodatkowo jeszcze Canal+ Select. Czy cena 35zł za select jest dobra czy można coś jeszcze wywalczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...