Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Już coś wykombinowałem "Scrren Miroring" sprawdza się idealnie. :D

Jednak stwierdzam jedno ten router Arris to  wielkie nieporozumienie ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Router Arris da się wejść w ustawienia?HBO GO,Netflix , Showmax działają fatalnie na internecie Vectry.

Zapewne to winna telewizora, ale może da coś się z tym zrobić, w tym wypadku odpada kabel bo telewzior w innym pokoju niż router.

Jestem u rodziny i ta sytuacja często ma miejsce.

Test wygląda dobrze

7190594076.png

W pokoju w którym teraz jestem jest również i telewizor oraz router i tutaj działają te usługi, ale kilka metrów dalej jest fatalnie.

 

U mnie wszystkie te platformy działają idealnie w każdym pomieszczeniu pod internet vectry, oczywiście z moim routerem.

Edytowane przez Mr. Orbita
Poprawione cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę w czwartek 30go marca:


TV: platynowy, C+Prestige, HBO Film Go, Eleven, SnO; Nagrywarka + moduł CI


Internet: 100.


 


Żeby uzyskać jak najniższą cenę to zamiast platynowego dostałem złoty, zamiast 100 Mb dostałem 50 Mb.


Podbicie do platynowego miało być +14,9 zł, natomiast internet na 100 za darmo. 


 


Teraz na dekoderach mam platynowy, natomiast w strefie klienta złoty i internet 50.


 


Czy upgrady same się zrobią czy lepiej do nich dzwonić bo może mi zniknąć platynowy na dekoderach? 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stopka uaktualniona (za wszystko wyszło 157 zł). Eleven + SnO dostałem chyba za 15 zł (sprawdzę wieczorem).


Jak wygląda sprawa VOD w Vectrze?

Jak wcisnę na pilocie VOD to wyskakuje mi błąd E13. Zadzwoniłem na infolinię i powiedziano mi że żeby to działało to należy wykupić pakiet VOD za 10 zł. Czy coś jest do oglądania w tym pakiecie VOD? Czy jeszcze coś trzeba płacić jeszcze za wypożyczanie filmu?

 

Myślałem że można w Vectrze wypożyczać pojedynczo filmy.

Edytowane przez Kamart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamart

Wątpię że upgrady zrobią się same, najprawdopodobniej platyna zniknie, wtedy musisz zadzwonić i zrobić upgrade +14,90zl. O darmowym upgrade w necie nie słyszałem, przynajmniej +5zl doliczają. Ale pożyjemy, zobaczymy.

Jaki masz dekoder na którym chcesz oglądać VOD, nie we wszystkich lokalizacjach działa ta usługa. A 10zl to chcieli za jakąś płatną kolekcje typu Filmklub itp.

 

@tooomek..

W umowie na 2 str masz tabele i w ostatniej rubryce masz ceny abonamentu gdy umowa przejdzie na czas nieokreślony. Porównaj ją z rubryką gdy umowa była na zobowiązaniu i zobaczysz czy tracisz jakiś zniżki czy nie.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do upgrad'ów: wczoraj zadzwoniłem i już dziś zrobione.

 

Co do VOD - ręce opadają.

Zadzwoniłem zgłosić problem i człowiek powiedział, że powinno działać VOD i przełączył mnie do kogoś innego który miał to włączyć.Tam dowiedziełem się, że mam płacić 10 zł/m-c żeby mi to włączyli. Koleś mylił tematy (powiedział że nie będę mógł oglądać tv online jak nie płacę tych 10 zł; nie wiedział co to jest HBO OD i mylił z HBO GO) - proponuję szkolenia dla konsultantów. Po mojej rozmowie z Panem napisałem do nich reklamacje. I dostałem mejla co mam zrobić żeby działało (grzebać w ustawieniach). Zrobiłem to i nic to nie zmieniło. Zadzwoniłem do nich i wyjaśniałem sprawę: jeden koleś poddał się i powiedział, że przełączy mnie do specjalisty. Specjalista powiedział, że wysłanie tego mejla było niepotrzebne ponieważ muszą włączyć jakąś opcję (darmową) żeby to działało. Powiedział, że wyśle zlecenia włączenia VOD. Dziś dostałem mejla że w ciągu 48h powinno działać.

A co najciekawsze to im powinno zależeć żebym mógł wypożyczyć filmy i im za to zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra to złodzieje. Pilnujcie umów bo inaczej wyjdziesz jak Zabłocki na mydle.

@[beep]

Na twoim miejscu 2 razy bym się zastanowił czy coś takiego napisać.

Pamiętaj, nikt nie jest anonimowy w sieci.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy czytać umowy. Kradzież to poważne oskarżenie. Firma handlowa ma zarabiać, niestety trzeba bulić. Też mnie skroili, jak w poprzedniej umowie w trakcie dostałem HBO z Cinemaxem najpierw za 39,90 a potem ok 84 wyszło. Zdenerwowałem się, wyłączyłem ale sam jestem sobie winien. Nie dopytałem, nie przeczytałem aneksu. W obecnej promocji, po 2 latach ceny mi nie wzrastają. Vectra jest ok, przyzwoita jakość za niewygórowaną cenę. Ja tam będę ich bronił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadek @regedita doskonale pokazuje jak działają promocje na czas określony. Przy opcjach premium zazwyczaj gdy umowa przechodzi na czas nieokreślony wchodzi cena cennikowa (czyt. bez udzielonych ulg w promocji). Każdy może się zapoznać z tym cennikiem. Przede wszystkim pilnować co się podpisuje. Nie trzeba czytać długich regulaminów, jedynie zwrócić uwagę na tabele opłat na drugiej stronie umowy /aneksu. Pilnować terminów zakończenia umów itp, wtedy będzie wszystko jak należy i tak jak zostało uzgodnione. Nikt wtedy nie będzie nikogo wyzywał od złodziei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 5 lat płacę taki sam abonament miesięczny (118 zł) i dostaję za to nieawaryjne usługi (przynajmniej w mojej lokalizacji), regularnie polepsza się jakość odbioru, bo liczba kanałów HD wzrasta, pojawiają się nowe usługi (TV online). Narzekanie na cenę wydaje mi się czasem przesadzone zwłaszcza, że część forumowiczów płaci nierzadko mniej niż ja, a posiada jeszcze więcej w pakiecie.

 

Dodatkowo serwisy internetowe VOD (player, Netflix, HBOGo) wzrastają w siłę zatem kablówki będą się jeszcze bardziej starały żeby nam dogodzić ;P

Edytowane przez CYFROmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda. Narzekanie na Vectrę jest modne, ale stwierdzam że naprawdę poprawili jakość nadawania, bo jak pisałem już wcześniej miałem do jednego tv podpięte dekodery nc+ i Vectry i nie było różnicy, a czasem wręcz na korzyść Vectry. Mnie smucą tylko dwa fakty- brak AMC(premiera głośnego serialu "Terror") i niepewność jak nasza kablówka będzie dystrybuowała LM od przyszłego sezonu, skoro nadal brak choćby Polsat Sport News HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i VOD działa...

A Konsultant powiedział że się nie da. Zalecam szkolenia.

Oni nie muszą się szkolić, chciał spróbować czy uda mu się sprzedać kolekcje VOD, za którą otrzyma prowizje. Kto nie próbuje ten nie zarabia, niestety taką mają pracę.

Niewiedza była po twojej stronie i dałbyś się nabrać gdyby nie forum. Na drugi raz śmiało pytać, po to jest forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...