Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, został mi miesiąc na przedłużenie umowy (wypowiedzenie złożone, nikt jeszcze nie dzwonił...) i nie mam pojęcia, co robić. Zależy mi na lidze angielskiej - c+ ma ją tylko do końca następnego sezonu (maj 2019), zależy mi na lidze mistrzów - polsat odpala nowe kanały, nie wiadomo co i jak. A tu umowę wypadałoby podpisać na dwa lata. Jak żyć...? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MartinFC Nie ma sprzeczności. Eleven Sport 4 dołączy i do Platyny i do pakietu Eleven, który może dokupić sobie również abonent niższych pakietów.

Takie też otrzymałem info od Vectry:

Łukaszu, kanał Eleven Sport 4 będzie dostępny od Pakietu Platynowego oraz w Pakiecie Eleven. Dostępność pozostałych programów z tej grupy pozostanie bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, został mi miesiąc na przedłużenie umowy (wypowiedzenie złożone, nikt jeszcze nie dzwonił...) i nie mam pojęcia, co robić. Zależy mi na lidze angielskiej - c+ ma ją tylko do końca następnego sezonu (maj 2019), zależy mi na lidze mistrzów - polsat odpala nowe kanały, nie wiadomo co i jak. A tu umowę wypadałoby podpisać na dwa lata. Jak żyć...? ;)

Spokojnie, masz jeszcze czas. Zawsze możesz sam przedzwonić i powiedzieć, że chciałbyś aby przedstawili Ci ofertę, ponieważ zbierasz oferty od kilku operatorów. Nie zgadzasz się na przedstawianą, mówisz że jak znajdą lepszą to mogą ponownie przedzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

..... Eleven Sport 4 dołączy i do Platyny

Mając pakiet Platyna w usłudze "Online" powinien on śmigać i to na internecie niezależnym od Vectry. Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zmiany od 17 kwietnia (oprócz dodania Eleven Sports 4) :

- podmiana Boomerang na HD

- usunięcie wersji SD

* MiniMini+ (wersja HD od Srebrnego)

* nSport+, TVN Style i TVN Turbo (wszystkie od Złotego)

 

Swoją drogą zastanawiam się który dubel SD był w gwarantowanych? :-D

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venio od jakiegoś czasu SNO sprzedają wyłącznie razem z pakietem Eleven za 14,90. Także to jest teraz jeden pakiet a nie dwa oddzielne...

Eleven sport na ostro jest dla klientów przedłużających umowy za 14,90. Klient, który nie posiada opcji sport na ostro lub Eleven i do końca umowy ma jeszcze ponad 6 miesięcy to musi zapłacić za esno 24,90zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zmiany od 17 kwietnia (oprócz dodania Eleven Sports 4) :

- podmiana Boomerang na HD

- usunięcie wersji SD

* MiniMini+ (wersja HD od Srebrnego)

* nSport+, TVN Style i TVN Turbo (wszystkie od Złotego)

 

Swoją drogą zastanawiam się który dubel SD był w gwarantowanych? :grin:

 

Moim zdaniem zmiany na PLUS. Brakuje mi tylko wersji HD kanałów grupy Polsat, ale pewnie te wejdą w swoim czasie za wersje kanałów SD słonecznego nadawcy.

 

Co do kanałów gwarantowanych to według tej listy http://www.vectra.pl/repository/vectraFile/27/41/2741/IN01_wykaz_programow_telewizji_cyfrowej_v1.32.pdf na stronie Vectry kanały TVN-u SD i Nsport + SD należą do grupy tych niegwarantowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj telefon koło 19, dzwoni z Gdańska konsultant, umowa mi się kończy 30 kwietnia 2018 na SuperFilm i Sport ale c+ select mam do 30 Listopada 2019 wszystko za 124.8zł/m.

Przedłużyłem superfilm i sport na 12 miesięcy i dalej c+ select za taką samą ceną + eleven pakiet 1 miesiąc gratis, opłacało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest HBO - cały pakiet i HBO Go. Śmiga w necie. C+ Select, cała umowa - 34,90 zł.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poprawiono też nieco bełkotliwą pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...