Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem na wszystkie infolinie i zawsze była odpowiedź że nie mogą mi dać oferty tańszej niż miałem. Nawet ostatnia Pani przez telefon mi powiedziała że "ona ma tylko oferty droższe i koniec". W biurze byłem 3 razy i za każdym razem mówili że muszą dać ofertę tą samą albo chociaż o 5zł droższą bo im nie przejdzie w systemie. W końcu złożyłem wypowiedzenie i dostałem telefonicznie ofertę srebrny+50Mb+umowa na 12 miesięcy za 39zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Vectry jest niezła oferta dla każdego nowego: "Internet 300 Mb/s + PAKIET STALOWY HD W CENIE" za 59 zł.

http://www.vectra.pl/pakiety/internet

Myślę, że jako ofertę przedłużeniową spokojnie, zejdą Ci te 10 zł albo podbiją pakiet do srebrnego.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już podpisałem nową umowę na pakiet srebrny+internet 50Mb+umowa na 12 miesięcy za 39zł. Taka oferta mi pasuje. Niestety moduł nie był obsługiwany w moim telewizorze i dostałem dekoder Motoroli. Dzisiaj miałem trochę czasu i zagłębiłem się w menu dekodera, niestety nie można tam ustawić własnej numeracji kanałów. Rodzice ciągle się mylą gdzie jest który kanał, np wciskając 1 uruchamia się radio. Dzwoniłem dzisiaj na infolinię i mają się odezwać w sprawie wymiany dekodera. Oby się udało za darmo, bo ten obecny to jakiś szmelc, nie wyświetla numeru programu, listy nie można ustawić, jakoś obrazu też jakaś taka dziwna, jakby zbyt ostra.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sieradzak jak będziesz czekał na kontakt z ich strony w tej sprawie to możesz się nie doczekać i zostaniesz ze szrotem. Wymiana motorolki na adb w czasie trwania umowy to 149zl. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy, którą zawarłeś na odległość. Idz do BOK i złóż ten papier to Ci od ręki wymienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony. To dlaczego jak moduł nie pasuje to wciskaja deskorolke?

 

A po drugie primo nie Tapatalk wywala błąd że nie można pisać a normalnie post się dodał. Sprawdzalem

Edytowane przez matoł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moja babcia ma archaiczny pakiet sprzed 10 lub więcej lat ok. 10 kanałów za 30 zł. nie posiada żadnego dekodera i chciałbym to zlikwidować. Wystarczy samo wypowiedzenie złożyć do Bok. ? Czy trzeba coś więcej ?

Jak ma nadany numer klienta i otrzymuje rachunki z Vectry to wypowiedzenie umowy do Gdyni lub BOK. Jeśli opłaca w czynszu to zglasza spółdzielni mieszkaniowej.

 

@[beep]

Bo moduł CI+ jest wymienny na STB HD. A w grupie tej jest Motorola.

W Vectrze sprzęt do DTV podzielony jest na 3 warianty :

 

STB HD/CI+

sprzęt do oglądania cyfrowej telewizji HD bez VOD

 

STB HDNET

sprzęt do oglądania cyfrowej telewizji HD z VOD

 

STB PVR

sprzęt do oglądania i nagrywania telewizji HD z VOD.

 

Kategorie te nie są wymienne. Wymiany sprzętu między kategoriami można dokonać np przy przedłużaniu umów bo w czasie trwania umowy naliczana jest mało oplacalna aktywacja 149zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś spółdzielnie mogą ale nie muszą dostarczać sygnał telewizyjny. Jeśli w czynszu jest pobierana jakaś opłata za tzw. "azart" to jakieś gniazdo będzie czynne w mieszkaniu, jeśli nie jest to teoretycznie nie będzie nic po rezygnacji z kablówki. Najlepiej zapytać w spółdzielni jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Router Arris da się wejść w ustawienia?HBO GO,Netflix , Showmax działają fatalnie na internecie Vectry.
Zapewne to winna telewizora, ale może da coś się z tym zrobić, w tym wypadku odpada kabel bo telewzior w innym pokoju niż router.
Jestem u rodziny i ta sytuacja często ma miejsce.
Test wygląda dobrze
7190594076.png
W pokoju w którym teraz jestem jest również i telewizor oraz router i tutaj działają te usługi, ale kilka metrów dalej jest fatalnie.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzisiaj dekoder Motorola pokazał się z kolejnej złej strony. Podczas oglądania TV sam się wyłączył i nie dało się go uruchomić pilotem, dopiero po odłączeniu kabla zasilającego się uruchomił. Kilka godzin później ponownie tak się stało, nówka sprzęt a takie numery robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...