Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

NSPORT+ HD w pakiecie SNO nie był gwarantowany, tak samo jako NSPORT+ w złotym.

 

Żadne akcje promocyjne nie są tak skuteczne przy wymianie SD na HD jak wyłączanie programów SD. Jak zaczęły z dekoderów SD znikać kanały typu TVS, Polsat 2, Tele 5, Superstacja itp to ludki same przychodzą z prośbą o wymianę dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, właśnie skończył mi się abonament na pakiet Platynowy + SNO + Eleven + Canal+Select i Internet 50 Mb/s. Do tego drugi dekoder (multiroom). Płaciłem 167,20 zł miesięcznie. Chciałem przedłużyć umowę o kolejne 12 miesięcy (nie dłużej, bo potem się prawdopodobnie przeprowadzam), ale otrzymałem ofertę 5 zł droższą. Czy jest szansa na zejście w dół z ceną?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@monitto, Canal+ będziecie mieć odkodowany ze względu na premierę serialu "Kruk, szepty słychać po zmroku" . Mecz to tylko przystawka do dania głównego. :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 Mówiłem ojcu , że będzie miał odkodowany Canal+, przed chwilą dzwonił że nadal nie działa. Wiecie kiedy to zrobią?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie otwarte okienko- meczyk Legii, Liga+ Extra i nowy serial. Choć rzeczywiście fajniejszy byłby odkodowany cały weekend.

Nie jest to chciwość Vectry, bo z tego co się orientuję tak samo jest w nc+, UPC i innych kablówkach.

Tu masz potwierdzenie https://satkurier.pl/news/169248/1803-otwarte-pasmo-canal-w-nc-i-sieciach-kablowych.html

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, właśnie skończył mi się abonament na pakiet Platynowy + SNO + Eleven + Canal+Select i Internet 50 Mb/s. Do tego drugi dekoder (multiroom). Płaciłem 167,20 zł miesięcznie. Chciałem przedłużyć umowę o kolejne 12 miesięcy (nie dłużej, bo potem się prawdopodobnie przeprowadzam), ale otrzymałem ofertę 5 zł droższą. Czy jest szansa na zejście w dół z ceną?

 

Za dokładnie taki sam pakiet płacę 127zł , ale umowa na 24 m-ce. Aha, nie mam dekoderów PVR, nie wiem jak u Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jak już pisałem tu jakiś czas temu mam obecnie z Vectry Internet 150Mb za 59zł. Umowę mam do końca marca. Próbowałem od miesiąca ją przedłużyć z niższym pakietem internetu i ewentualnie telewizją i niestety się nie udało. Dzwoniłem na obie infolinie i niestety za każdym razem konsultant mówił że może mi zostawić tylko to co mam czyli 150Mb za 59zł, paczkę może mi dać ale droższą np za ponad 60zł. Interesuje mnie internet 50Mb albo 100Mb + ewentualnie pakiet srebrny telewizji. Po zakończeniu umowy w kwietniu z tego co wyjaśnił również nie mogę zmienić pakietu na ten promocyjny ze strony bo umowa przechodzi na czas nieokreślony. W biurze właściwie mówili to samo że ciągle w systemie nie mają tańszych ofert bo moja umowa nadal trwa, że w każdej chwili mogą zaproponować ale droższe oferty. Próbowałem również przedłużyć umowę online ale wyskakiwał komunikat żeby kontaktować się telefonicznie. W jaki sposób mogę przedłużyć umowę aby mieć ofertę z tańszym pakietem internetu + ewentualnie pakietem srebrnym telewizji? Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe kanały w Vectrze już dostępne. Tylko kiedy to wszystko obejrzeć... ;)

Właśnie miałem Cię zapytać jak znajdujesz czas na oglądanie wszystkiego, co posiadasz. :)

A tak poważnie, to fajnie że pojawiły się nowe kanały, tylko mnie zastanawia jedno. Dlaczego w tak wielu kablówkach brak AMC, czyżby zażądali za wysokiej opłaty? Co jeszcze dziwniejsze są dostępni zarówno w CP jak i nc+. Tym bardziej, że niedługo ma mieć premierę ciekawie się zapowiadający serial "Terror". Jeszcze jedna refleksja- szkoda, że w Vectrze nie ma możliwości zamawiania kanałów na miesiąc, tak jak w nc+ czy CP. Szczególnie fajnie sprawdzało się to przy kanałach Eleven, bo nadal brak informacji czy przedłużą La Ligę. Co jeszcze dziwniejsze nie ma już ofert 9,90 za te kanały, tylko 14,90.

@Sieradzak

Najlepiej pójść do BOK, tam mają gotowe druki.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pójść do BOK, tam mają gotowe druki.

 

Właśnie złożyłem wypowiedzenie. Interesuje mnie ta oferta srebrny+internet 30Mb za 39zł lub srebrny+internet 100Mb+Filmbox za 59zł chociaż Filmbox jest mi niepotrzebny. Telewizję oczywiście jakbym brał to z modułem a nie z dekoderem. Coś jeszcze mogę wynegocjować do tej kwoty 60zł? Idealna oferta byłaby dla mnie np srebrny+100Mb za 50zł ale to raczej nie jest możliwe.

Edytowane przez Sieradzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...