Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@kfm877

Nie potrzebuję stałego IP, wystarczy mi zmienne, byle było publiczne. W tej chwili w Playu jestem schowany za NATem i musiałbym korzystać z VPN, żeby dostać się z zewnątrz do moich zasobów w domu.

Różnica jest taka, że w Play mam 120/50 prędkość przez większość czasu i cenę 17zł na miesiąc. Vectra chce dać 150/15 i cenę 60zł na czas nieokreślony. Ciekawy jestem, czy da się to jakoś zbić. Pewnie biorą pod uwagę, że nie ma u mnie innego operatora kablowego z takim łączem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kfm877

Nie potrzebuję stałego IP, wystarczy mi zmienne, byle było publiczne. W tej chwili w Playu jestem schowany za NATem i musiałbym korzystać z VPN, żeby dostać się z zewnątrz do moich zasobów w domu.

Różnica jest taka, że w Play mam 120/50 prędkość przez większość czasu i cenę 17zł na miesiąc. Vectra chce dać 150/15 i cenę 60zł na czas nieokreślony. Ciekawy jestem, czy da się to jakoś zbić. Pewnie biorą pod uwagę, że nie ma u mnie innego operatora kablowego z takim łączem.

Adres jest publiczny zmienny, myk jest jeszcze taki, że trzeba mieć własny router i modemo/router od Vectry przestawić na tryb bridge - wtedy nie ma problemów z CGNAT....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raffde, ja mam 100MB za 40 zyla, umowa do końća roku.

 

Ale teraz mam pewien problem. Nie mogę już korzystać z nc+ ani tel. naziemnej (obce obiekty przeszkadzają) więc muszę skorzystać I dodać sobie telewizję z  vectry.

Na co mogę liczyć jak chcę pakiet platynowy + SNO  i z kim rozmawiać?

chociaż jak patrze na rozkład kanałów w vectrze to w SNO jest tylko eurosport2 więcej bo Polsaty sport są w platynie w pakiecie.

 

jest jakaś ciekawa infolinia co mi zaproponuje platynę w cenie 30-40 zyla i jaki dekoder polecacie?

Edytowane przez boski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yarok: u mnie to nie działało tzn miałem sam modem docsis 3.0 z wyjściem Ethernet i do tego swój router. Po wpisaniu mojego globalnego adresu IP np z internetu LTE nie miałem dostępu do swojego serwera. Od przeszło 2 lat nie świadczą już usługi stalego/globalnego ip, nie wiem dlaczego. Oczywiście wszystkie te usługi sprzedane przed dwoma laty działają do dziś. Sam korzystam z jednego zamówionego ip-ka 4 lata temu...

 

@boski

Platyne z sno i pvr powinieneś dostać max do 50zł z regulaminu dla obecnych klientów.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raffde, ja mam 100MB za 40 zyla, umowa do końća roku.

 

Ale teraz mam pewien problem. Nie mogę już korzystać z nc+ ani tel. naziemnej (obce obiekty przeszkadzają) więc muszę skorzystać I dodać sobie telewizję z  vectry.

Na co mogę liczyć jak chcę pakiet platynowy + SNO  i z kim rozmawiać?

chociaż jak patrze na rozkład kanałów w vectrze to w SNO jest tylko eurosport2 więcej bo Polsaty sport są w platynie w pakiecie.

 

jest jakaś ciekawa infolinia co mi zaproponuje platynę w cenie 30-40 zyla i jaki dekoder polecacie?

Jeśli masz umowę na czas nieokreślony, to składasz wypowiedzenie i kontaktujesz z DUK. Możesz pvr+ Platynę+ neta dostać za 69,90. Dekoder z nagrywarką to tylko Arris z dyskiem Toshiby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz umowę na czas nieokreślony, to składasz wypowiedzenie i kontaktujesz z DUK. Możesz pvr+ Platynę+ neta dostać za 69,90. Dekoder z nagrywarką to tylko Arris z dyskiem Toshiby.

no niestety, umowy nie mam nieokreślonej ale do kona roku (umowa 24 m-ce).

zadzwonił gość z infolinii i daje  za 49 zyla + 10 za dekoder z nagrwarką. Czyżby lichwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łapiesz się w EOP to niestety takie ceny. Proponuję spróbować w lipcu, będzie dla ciebie korzystniej.

Jeśli jak wyżej wspomniałeś, podpiszesz umowę na Platynę z PVR za 59,90 to jedyny plus, że umowa na TV może być na jedyne 6 m-cy (z regulaminu dla Obecnych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yarok: u mnie to nie działało tzn miałem sam modem docsis 3.0 z wyjściem Ethernet i do tego swój router. Po wpisaniu mojego globalnego adresu IP np z internetu LTE nie miałem dostępu do swojego serwera. Od przeszło 2 lat nie świadczą już usługi stalego/globalnego ip, nie wiem dlaczego. Oczywiście wszystkie te usługi sprzedane przed dwoma laty działają do dziś. Sam korzystam z jednego zamówionego ip-ka 4 lata temu...

 

@boski

Platyne z sno i pvr powinieneś dostać max do 50zł z regulaminu dla obecnych klientów.

Też chciałem teraz mieć sam modem od Vectry, ale nie chcieli się zgodzić - także mam modemo/router w trybie brigde, zmienny adres i dostaję się do siebie po nazwie dns'owej (plus dyndns).... nawalczyłem się też z wyłączeniem WiFI w tym ich routerze, ostatecznie wyłączyli ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raffde, ja mam 100MB za 40 zyla, umowa do końća roku.

 

Ale teraz mam pewien problem. Nie mogę już korzystać z nc+ ani tel. naziemnej (obce obiekty przeszkadzają) więc muszę skorzystać I dodać sobie telewizję z  vectry.

Na co mogę liczyć jak chcę pakiet platynowy + SNO  i z kim rozmawiać?

chociaż jak patrze na rozkład kanałów w vectrze to w SNO jest tylko eurosport2 więcej bo Polsaty sport są w platynie w pakiecie.

 

jest jakaś ciekawa infolinia co mi zaproponuje platynę w cenie 30-40 zyla i jaki dekoder polecacie?

 

Koleżanka ma platne z PRV i drugim dekoderem HD oraz net 100mb za 79zł Włączyła sobie HBO i C+ i zapomniała wyłaczyć. Płaci teraz około 120 zł :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki zasięg ma wifi na tym epc3928s?

Żadna rewelacja, na 2 pokoje z kuchnią do 40 m2 w miarę OK. Na większe i bardziej kręte mieszkania trzeba już klientowi kombinować i stawiać modem w centralnym miejscu w mieszkaniu.

Jeśli ktoś chce super zasięg to tylko swój router z antenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie modemy do Internetu obecnie montuje Vectra ?

 

Teraz dają Technikolor to to samo co Cisco. Tylko że biały. I na 2.4 i 5 GHz.

 

A ktoś, kto brał w ostatnim czasie 30 - 50 mb/s. może napisać jaki otrzymał modem lub potwierdzić egzemplarz, który został już wymieniony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lipcu kończy mi się umowa, obecnie mam pvr+platyna+sno+eleven+100mb za 129,90zł. Dzisiaj wybrałem się do BOK i Pan poinformował mnie, że jak w czerwcu dam wypowiedzenie, to wraz z c+ nowa cena bedyie wznosi 149,90. Niżej się nie da i takie tam, tylko net ze 100 na 150, czyli ostatecznie wyglądałoby to tak: pvr+platyna+sno+eleven+150mb+c+=149,90zł. Czy rzeczywiście nie da się taniej? Jak dla mnie delikatnie mówiąc to d...y nie urywa.

Druga sprawa to cena c+, ligę mistrzów stracili, a cena bez zmian. Czy coś już wiadomo, za ile będą te polsaty premium i od kiedy? Brać od czerwca to co oferuje, czy czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że się da, tylko nie w BOK, ale w DUK. Złożenie wypowiedzenia może tylko pomóc. Zazwyczaj sami dzwonią i na pewno mają lepsze propozycje niż BOK. Spokojnie możesz ten pakiet dostać do 120 zł. Ja bym się wstrzymał do czasu, aż będą znane ceny za Polsat Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kto doradzi? Platyna PVR + multiroom 2.0 + HBO GO + Canal+Prestige + Eleven + SnO za 132 zł? Drogo czy nie? Zobowiazanie na 2 lata, oprócz HBO chyba (12 miesięcy) .Wszystkie te pakiety przeszly mi na czas nieokreslony, oprocz multiroomu 2.0, gdzie typ mnie oszukał i on sie konczy dopiero za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka - DUK twierdzi, że nie jest w stanie zaoferować mi canal+ select na 12 miesięcy taniej niż za 44,90zł, a "opiekun budynku" mówi mi, że korzystając z EOP, z oferty HIT, cena tego pakietu to 34,90zł. Jutro ma do mnie dzwonić DUK, ale może ktoś z Was orientuje się kto ma tutaj rację? Da się ten c+ wyciągnąć za 34,90 rzeczywiście?

 

I mam jeszcze jedno pytanie - czy przy PVR jest możliwość wyboru dekodera? A jeśli tak, to jaki powinienem wybrać? W ogóle nie orientuję się w tym co daje Vectra, a czytałem że z tym sprzętem są problemy - tu komuś cyka dysk, tu się zawiesza...

Edytowane przez marafc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...