Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Dobra informacja. Przydała by się rozdzielczość 1080p w usłudze "Online" taka jaka mieliśmy na czas ZIO na Eurosportach. :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek 01.06.18r. złożyłem w moim BOK  wypowiedzenie, miałem PVR+Platyna+Eleven+SNO+100Mb za 129,90zł. Umowa kończyła mi się  w lipcu, byłem zainteresowany C+, ale Pan poinformował mnie, że poniżej 149zł nie zejdzie,ale na pewno jeszcze przedzwoni do mnie ktoś z DUK.... Minął weekend i w poniedziałek rano dzwoni DUK (jak dla mnie tempo niesamowite, po 24h! nie licząc weekendu) i oczywiście pytanie, czy chce rezygnować, czy przedłużamy? Powiedziałem w czym rzecz i......... było:

PVR+Platyna+Eleven+SNO+100Mb za 129,90zł

a jest:

PVR+Platyna+Eleven+SNO+150Mb+ C+select za 129,71zł.

Nie wiem, czy jeszcze można było utargować, ale z racji tego, że na C+ kończyły się finały NBA i zaczynał się Speedway of Nations, to zgodziłem się i w tym samym dniu wszystko było uruchomione. Dla zainteresowanych C+ za 34,71 na 2 lata, tak jak cała umowa.

Edytowane przez picassopawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy pewnie do dziś mają w Vectrze dekodery Technisat SD... Mogliby je wszystkim jak leci wymienić nawet na używane STB HD lub moduły CAM i wszystkie zbędne programy w SD wyłączyć.

Wymieniają za free, ale tak jak piszesz powinni zrobić to odgórnie.

Ilość dubli trzymanych dla [beep]rów zaburza całą listę kanałów!

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek 01.06.18r. złożyłem w moim BOK  wypowiedzenie, miałem PVR+Platyna+Eleven+SNO+100Mb za 129,90zł. Umowa kończyła mi się  w lipcu, byłem zainteresowany C+, ale Pan poinformował mnie, że poniżej 149zł nie zejdzie,ale na pewno jeszcze przedzwoni do mnie ktoś z DUK.... Minął weekend i w poniedziałek rano dzwoni DUK (jak dla mnie tempo niesamowite, po 24h! nie licząc weekendu) i oczywiście pytanie, czy chce rezygnować, czy przedłużamy? Powiedziałem w czym rzecz i......... było:

PVR+Platyna+Eleven+SNO+100Mb za 129,90zł

a jest:

PVR+Platyna+Eleven+SNO+150Mb+ C+select za 129,71zł.

Nie wiem, czy jeszcze można było utargować, ale z racji tego, że na C+ kończyły się finały NBA i zaczynał się Speedway of Nations, to zgodziłem się i w tym samym dniu wszystko było uruchomione. Dla zainteresowanych C+ za 34,71 na 2 lata, tak jak cała umowa.

Mogłeś troszkę taniej to pociągnąć i to na multiroomie. Tak jak u mnie w sygnaturce. :wink:

Edytowane przez Madekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Kilka chwil temu zauważyłem, że w Vectrze jest lekkie zamieszanie z programami. Oto co udało mi się zauważyć:

Zamiast TV 6 HD pojawił się FIGHTBOX HD

Zamiast 4FUN GOLD HITS jest obecnie Golf Channel

Na Eurosporcie 1 HD, pojawiła się plansza, taka sama jak pokazywana jest np. gdy kończy się dany dzień w większości innych programów, wersja SD działa bez zarzutu

Zamiast 4FUN.TV pojawił się LIFETIME 

 

To chyba wszystko co udało mi się zauważyć, mam dlatego też pytanie: Czy to wydarzyło się tylko u mnie (na drugim dekoderze jest to samo), czy raczej przyczyna takiego problemu jest inna? Z góry dziękuje za pomoc w tej kwestii
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

TVP Sport SD wylądował w usłudze "Online". Nie tak to miało wyglądać :/

Edit:

Prawdopodobnie w poniedziałek będzie wersja HD.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie ma TVP Sport HD w aplikacji jest wersja SD 560p.

image.png

Na FB pisali , że może będzie podmianka na wersję HD.
Tak działa usługa "Online" wszystkie kanały HD mają tylko w nazwie HD. Żaden kanał nie jest udostępniany w usłudze online z taką jakością.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być od poniedziałku w 720p. Chociaż przed chwilą na fejsie odpisali mi,że niestety problemy licencyjne mają na HD i raczej nie będzie.

 

Wrócę do pytania da się sprawdzić bitrate największe spośród kanałów TVP1 HD, TVP2 HD I TVP SPORT.

Edytowane przez Madekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Niedawno pisałem, że mam Pakiet Złoty TV z multiroomem na modułach CI i internet 50Mb za 72,49zł. Złożyłem wypowiedzenie i dzisiaj dzwonił do mnie pan z numeru telefonu 58 670 52 51 i zapytał mnie czy chcę zrezygnować czy mają mi coś zaproponować. Wybrałem drugą opcję i pan zapytał mnie czego oczekuję. Powiedziałem więc, że chciałbym mieć nadal moduły CI te które mam ale zamiast złotego pakietu chciałbym platynowy oraz internet 100Mb zamiast 50Mb. Pan coś tam sprawdził i powiedział że najlepsze co może mi zaproponować to Pakiet Platynowy na dwa moduły CI i internet 100MB ale za większą kwotę 77,30zł. Czy to najlepsze co mogę mieć? Sprzętu żadnego nie chcę, został by ten co jest, więc taka średnia oferta chyba za przedłużenie umowy, prawda? Powiedziałem że się zastanowię i żeby pan zadzwonił w następnym tygodniu. Co mogę powiedzieć, żeby jednak dostać Platynę MultiRoom na modułach CI i najlepiej internet 150Mb ale za tę samą cenę co płaciłem do tej pory czyli 72,49zł? Myślałem, że to będzie duży plus że nie chcę nowego sprzętu, ale jak widać nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne są niektóre wpisy... Nie licz że korporacja da Ci więcej za mniej.

 

Hmmm, no przecież ludzie tak tutaj piszą, że podczas zerwania umowy dostali więcej za mniej, więc dlaczego mój wpis jest śmieszny? Chociażby wpis #17361, pan dostał więcej za mniej i jeszcze pyta czy może coś jeszcze lepszego wytargować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się 31 lipca i na ten dzień złożyłem wypowiedzenie.

 

Zapomniałem dodać, że jestem bardzo biedną osobą i te 10zł już robi dla mnie różnicę. Więc co polecacie? Mam jeszcze czekać? Co mam mówić jak zadzwoni ktoś z Vectry? Mam powiedzieć wprost, że chcę lepszą ofertę czy mam udawać że niby chcę zerwać bezwarunkowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spokojnie czekaj do końca i twierdź, że rozważasz oferty konkurencji. Nie wiem co masz w bloku? Choć z drugiej strony u mnie jest tylko Vectra, to straszyłem ich nc+. :)

 

U mnie jest tylko Orange, UPC oraz właśnie Vectra, także za dużego wyboru nie ma. No ewentualnie NC+ i Polsat Cyfrowy, ale to chyba wszędzie jest możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...