Jump to content
mh_misiek

Gazety z programem TV

Recommended Posts

Ja myślę że gdyby TO&OWO zaczęło drukować programy wszystkich polskojęzycznych kanałów to też by nic się nie stało może nawet tych kablowych czy regionalnych. Mogło by się trochę pogrubieć no i cena nawet 5 zł. była by porządna.

I tu się zgodzę - potrzeba w To i owo lokalnych kanałów bo obecnie prawie nikt ich nie daje a przecież często są oglądane.

A co sądzicie o tych tańszych od To i owo gazetach ?

A ja się nie zgodzę z tym, że To&Owo powinno drukować program nawet telewizji lokalnych. Po co mieszkańcom Szczecina potrzebna ramówka lokalnej telewizji w Starachowicach czy Kielcach? Od takich rzeczy jest internet, a jeśli To&Owo miałoby już drukować ramówki lokalnych stacji telewizyjnych to najlepiej, żeby miało rozszczepienia lokalne, by nikogo nie zanudzać górą kanałów, do których nawet nie ma się dostępu.

Zresztą... programy telewizji lokalnych drukowane są zazwyczaj w lokalnych gazetach, tygodnikach.

Ale TO & OWO jest tygodnikiem ogólnopolskim , a nie lokalnym.

Może lokalne telewizje wyciągnęły wnioski z programów lokalnych innych miejscowości.

Edycja RafiX: Skasowane zbędne cytowanie.

Mam pytanie trochę z innej beczki, bardziej prawnie ;p tak z ciekawości pytam... bo różne pomysły przychodzą mi do głowy.

Czy do umieszczania program nie zależnie w jakiej formie, trzeba mieć jakieś pozwolenie stacji? :>

Można z neta wziąć ;) - czyli z innego źródła niż stacja TV (choć to źródło ma program od stacji :P)

W necie też muszą mieć z jakiegoś źródła, więc zapewne od danej stacji biorą program.

Tak ale chodzi o proste parametry :> czyli czas i jaki program, resztę np. można zaciągnąć i innych źródeł, porównać te żródła, by dane były wiarygodne, a opisy własnymi słowami ;p

Chodzi mi o legalność czegoś takiego ^^'

Z internetu jest trochę bez sensu brać program. Trzeba wziąć pod uwagę kilka aspektów:

1. Strony internetowe zazwyczaj podają swój program jedynie na tydzień do przodu (wyjątkiem jest telemagazyn.pl, ew. niektóre strony internetowe stacji), a gazety z programem telewizyjnym wydawane są zazwyczaj w poniedziałki, a obowiązują dopiero od piątku tego samego tygodnia, więc są drukowane w weekend. Oznacza to, że wydawca musi posiadać ramówkę na minimum 2 tygodnie do przodu.

2. Działy prasowe stacji telewizyjnych wysyłają zazwyczaj ramówkę na dwa, trzy a nawet cztery tygodnie do przodu. Międzyczasie pojawiają się jeszcze poprawki i sprostowania. Pozwala to tygodnikom na obróbkę programu i ustawienie go według potrzeb własnych tytułów. TVN i Polsat posiadają profesjonalne działy prasowe w internecie, co ułatwia wychwytywanie wszelkich zmian w ramówce wszystkich kanałów holdingu.

Może moje pytanie jest przedawnione, ale od niedawna ma internet - czy moze ktoś wyjaśnić co się stało ze stroną internetową najlepszego tygodnika w Polsce : TO & OWO. Na dawnych numerach widnieje adres strony: http://www.toiowo.pl. A obecnie nie działa?

Guest Anonymous

Dzięki wielkie no ty chyba to&owo będzie miało nowego fana :D

Tak To&Owo jest najlepsze!!!

@Piotrek165

Może jakieś prace nad stroną są?Albo zmieniają serwer?

TO&OWO najpepsz gazeta z programem telewizyjnym, kupuje ją regularnie. Zawsze znajde tam aktualny program telewizyjny, porady satelitarne, nowośći sat i inne. Polecam :D

Nie kupuję od dobrych paru lat "To & Owo". Czy dalej można tam spotkać te "ciekawe" ogłoszenia?

Są ogłoszenia ProFana i Hollexu odnośnie kart na kanały erotyczne, są reklamy tapet i filmików na komórkę (te erotyczne ocenzurowane). Nie znajdziesz tam reklamy na pakiet SexView, czy FreeX TV w stylu SatKuriera.

Nie znajdziesz tam reklamy na pakiet SexView, czy FreeX TV w stylu SatKuriera.

Dawniej takich ogłoszeń nie było, były normalne sextelefony i inne gadżety z sex shopów. Czyli tego już nie ma... :-)

Fakt, pamiętam, były takie cuda (wtedy bardzo mi się podobały). No cóż teraz ich już nie ma.