Jump to content
mh_misiek

Gazety z programem TV

Recommended Posts

No czytam tylko może przeoczyłem te kanały. Przy okazji ciekawe czy są jeszcze szanse że będzie więcej programu dla Superstacji tak jak było kiedyś ?? Bo obecnie ma pasek wielkości paska dla TCM (tego od 21).

Moim skromnym zdaniem nie ma oprócz To i Owo innych gazet które tyle by zamieszczały programów. Chociaz osobiscie wolałbym aby te zagraniczne zastapiono polskimi!

Ja też tak myślę a jak obecnie wygląda sytuacja z To & Owo w kwestii programów ??

Ja zawsze korzystam z programu w internecie, ponieważ jest szybciej. TXT używam tylko wtedy gdy chcę się dowiedzieć co w tej chwili "leci", tzn. zaczyna się program i szukam jak się nazywa. Na TVN wpisuje 333 i mam tymczasowe EPG.

Używam tylko To&Owo, nie ma lepszej gazety z programem tv.

No i ze skonfigurowanego EPG na MediaCenter2005, programy pobiera mi z WP (kilku brakuje, ale i tak ich nie oglądam), mogę cofać, pauzować, przewijać, nagrywać... mnie się podoba :lol: .

wiecie czemu To i owo drukuje zagraniczne kanaly? przewaznie te niemieckie? bo oni wychodza na zagranice i w Niemczech maja duzo czytelnikow Polak z Niemiec kupuje gazete To i owo i ma i programy niemieckie i polskie . gdy skasuja niemieckie kanaly prawdopodobnie liczba czytelnikow za granica spadnie a oni tego nie chca wiec nawet jesli wszystko zakoduja to i tak To i owo bedzie drukowac programy RTLu czy PRO 7

W sumie jest to słuszne rozwiązanie... powinno być jak najwięcej programów, a nie sugestie w stylu tego nie oglądam to go wyrzućcie, a zamiast dajcie kanał y.... przecież każdy ogląda co innego i w ten sposób musieliby drukować tyle edycji gazety ilu jest czytelników... A co do kodowanych zagranicznych to są w nawet w Polsce osoby, które je oglądają... np wykupują pakiety za granicą... przecież satelity europejskie pokrywają swoim zasięgiem także Polskę :)

wiec nawet jesli wszystko zakoduja to i tak To i owo bedzie drukowac programy RTLu czy PRO 7

Wątpię w to. Kiedyś To&Owo zamieszczał programy dla stacji skandynawskich (TV Norge, Kanal 5, TV4) oczywiście gdy był możliwy ich odbiór w Polsce. Po zakodowaniu ich ramówka w gazecie przestała się ukazywać. Tak samo będzie z niemieckimi stacjami, jak ich odbiór stanie się niemożliwy (odpukać by nie kodowali!), nie tylko satelita, ale także sieci kablowe, które nie będą mogły podpisać umów z nadawcami niemieckimi, to programy znikną z gazety.

Według mnie powinni dać jeszcze jakieś 4 strony programów dla każdego dnia nawet za cenę wzrostu ceny gazety.

Co do gazet z programem to ciekawe ile kosztowały by one gdyby Unia nie zostawiła nam cen.

czy ktoś wie jak wygląda prenumerata TOi OWO za granice. Mieszkam w UK i zastanawiam sie czy jak zaprenumeruje tą gazete to dojdzie do mnie do piątku wie ktoś coś na ten temat?

Ja uważam, że w TO & OWO powinni dodrukować jeszcze po dwie strony z programem TV i pomieścić na nich brakujące polskie kanały, nawet jeśli cena miała by wzrosnąć.Ponieważ TO& OWO musi pomyśleć już o zwiększeniu objętości na ramówki nowych stacji TV, których szybko przybywa, szczególnie ten rok pokazał jak rozrósł się nasz polski rynek telewizyjny.

TO & OWO jest najlepszą gazetą dla mnie i jeśli by nawet wzrosła cena kosztem dodrukowanych nowych programów nadal bym ją kupował :)

Popieram twoją teze , To i owo musi wzrosnąć o jakieś 20 stron nawet kosztem wyżej ceny (najlepiej jakby to było równe 2 zł).

Proponuje napisać do nich list w tej sprawie.

Też byłbym gotów zapłacić 2 zeta za całe programy wszystkich dostępnych w Polsce kanałów, a nie tylko od 12:00, czy 13:00 jak ma to miejsce wtej chwili w odniesieniu do kilku kanałów.

Kupuje To&Owo od początku i denerwuje mnie, że ostatnio nie dają pełnych ramówek niektórych kanałów.

Albo nic nie usuwać a dodać jeszcze coś, kilka stron nie zaszkodzi przecież, wg. mnie mogliby ewentualnie cenę zwiększyć, ale minimalnie. Już niech zostawią to co jest, ale niech dodadzą to czego brakuje no i zmienią loga kanałów, bo chyba nadal są złe.

To & Owo aktualnie najlepsza gazeta z programem tv.
..tak to bywa było inaczej jak forma to&owo była w Łodzi, ale jak wiemy przeniosła sie do Warszawy, więc czego już w tej wawie nie ma niedługo wszystko będzie w warszawie a Łódź zorać ?

Gdzie te czasy gdzie Łódź tętniła życiem gdzie?

Edycja RafiX: Usunięty zdublowany post.